Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. moje świece przy 155.000 wymiękły...
  2. Świece Na 1001 % i cewki do sprawdzenia....( przechodziłem to. ) :evil:
  3. Z Ruskimi tonie ma co zadzierać więc Ciach bajera...
  4. :)Daj Mi Swojego Skypa Remik to sie dogadamy. będziesz mi kupował Auta i pakował na Lawety
  5. A powiedział by ktoś. Jeśli moj Vag nie che połączyć się z navi przez OBD to czy podłączenie się po lini K i L na stole z zasilacza laboratoryjnego da jakiś efekt?
  6. Stolkien odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Sprzedaj mu swojego
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur PIwo... :polew: :polew:
  8. Ale Licznik Bym chciał taki od Ciebie... i oczywiście zawartość `ECU:) :evil:
  9. Remik ja mam swoje Auto od kwietnia b.r. kupione w Anglii. przy zakupie 89.000mil. Książka kompletna i stan w środku rewelka. teraz na Blacie 158.000 Km oczywiście.
  10. no sporo juz nalatał ten Twój AVJ.
  11. Kabrio to dla Izy. Ty bys lekko pedalsko wyglądał ( bez urazy dla chłopaków z forum
  12. Tym odpowietrzeniem się trzeba zająć.
  13. Ja Ci dam. zanim zepchniecie to MI ECU wymontować proszę.... Szkoda by było tego Sporteca....
  14. powiedz. kiedy. To wezmę to do samochodu cewki, wezmę kompa i vaga. i wsadzimy nowe cewki. zobaczymy jak będzie reagował. Niestety te moje cewki raczej nie na sprzedaż. bo wiesz. może być różnie. Ale załatwię Ci tanio jak by co...
  15. niedziela Odpada.
  16. napisałem Ci w Divisionie na początek świece. potem cewki. mam 4 sprawne w garazu jak by co. ale Widze że Ty nie bardzo chcesz odemnie
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to Marcin Świece na dobry początek do wymiany. (to na wypadanie zapłonu). Jak To nic nie da To cewki mam 4 szt. w zapasie błędy mieszanki mogą właśnie od tego wyskakiwać...
  18. Stolkien odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Sprzedać dlaczego? To za Wydechy się zamień dam Ci od 1.8 T
  19. Artur Piwo Wysyłaj mi a nie będziesz sie tu udzielał w Nosba Tematach :polew: Nosb. w końcu pokazałeś Sępom kawałek Cycka... Tylko patrzec jak się posypie 20 stron Spamu. Wygląda rasowo :good: Szeroko,
  20. Golfa se Kup. 1,9SDI bedziesz tanio jeździł.
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podjedz. dam civaga. codziennie od 9-17 na wspólnej w kielcach ...
  22. i W taki właśnie sposób zabijesz to Auto to nie taczki.
  23. Co z tym Spotem????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.