Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Chce kto listwy progowe s-line? oczywiste B6/B7
  2. pewnie spierdzielił coś Gazmajster... Rozpinał układ i wylał płynu dużo i się zapowietrzył...
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yyy. żart... Nie zrozumiałeś??? :polew:
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam gniazdo zapalniczki w tunelu środkowym.. To dobrze? tu koło ręcznegoo... jak będę sprzedawał auto to zaznaczę ten fakt. i podniosę trochę cenę... :gwizdanie:
  5. no na to wygląda ale niech się winowajca wypowie
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    UUUU. ja bym się obraził
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cholera...
  8. Marcin. Trzeba było wymienić te pompę jak rozrząd robiłeś . Ale mądry Polak po szkodzie nie
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To na dobry początek zapalniczka w bagażniku. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:34_________________________________________________ Logo już jest :polew:
  10. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja u siebie w aucie mam caly srodek z B7 no po za siedzeniami.... decha ma tylko jedna roznice, mocowanie airbaga... No i najwazniejsze to to ze material wykonania przelacznikow a raczej lakier ktorym sa pokryte jest duuzo odporniejszy... No i mozna powiedziec ze swap :polew:
  11. Daniel. wyslij mi fotki tych resztek xenow...
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to nie... wcale nie życzę...
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystkiego naj dla całego `Divisionu ..
  14. Moj tesciu taka poleca... ma na Actrosie i mowi ze extra jest. Tylko nie wie czy bedzie pasowac do b6:) :kox: :polew:
  15. xenony i poziomowanie sprzedales??
  16. nooo 550.. jak znajde za 400 to kupie.. tyle wzialem za stara kiere z poducha
  17. TO TYLKO MY DWAJ?
  18. no ja ok 19:30 mogę być na WTC ale chyba nie poszalejemy do zeszło wszystko
  19. kupiłeś już całego ryja?
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to samo mialem po ostatnich zabawach w śniegu... Myjka ciśnieniowa i ogeń
  21. Ja się już tydzień tak worzę. :/
  22. no widzisz. potrzeba mi z grzanymi tylkami ale w idealnym stanie. bo mam juz maty grzane i musze jeszcze tego klimatrona zalatwic. ale dzieki. chyba ze przyciski sa w ok stanie? poka...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 00:21_________________________________________________ ma ktoś Poduche ??/ trochę niewygodnie bez klaksonu
  23. spotykacie się jutro?
  24. a to niech se lezoo. no chyba ze ci potrzebne
  25. Marcin więcej gazu więcej kontry., i więcej ręcznego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.