Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
Chce kto listwy progowe s-line? oczywiste B6/B7
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
pewnie spierdzielił coś Gazmajster... Rozpinał układ i wylał płynu dużo i się zapowietrzył...
-
B6 DIVISION
yyy. żart... Nie zrozumiałeś??? :polew:
-
B6 DIVISION
Ja mam gniazdo zapalniczki w tunelu środkowym.. To dobrze? tu koło ręcznegoo... jak będę sprzedawał auto to zaznaczę ten fakt. i podniosę trochę cenę... :gwizdanie:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
no na to wygląda ale niech się winowajca wypowie
-
B6 DIVISION
UUUU. ja bym się obraził
- B6 DIVISION
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin. Trzeba było wymienić te pompę jak rozrząd robiłeś . Ale mądry Polak po szkodzie nie
-
B6 DIVISION
To na dobry początek zapalniczka w bagażniku. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 08:34_________________________________________________ Logo już jest :polew:
-
B6 DIVISION
Ja u siebie w aucie mam caly srodek z B7 no po za siedzeniami.... decha ma tylko jedna roznice, mocowanie airbaga... No i najwazniejsze to to ze material wykonania przelacznikow a raczej lakier ktorym sa pokryte jest duuzo odporniejszy... No i mozna powiedziec ze swap :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Daniel. wyslij mi fotki tych resztek xenow...
-
B6 DIVISION
a to nie... wcale nie życzę...
-
B6 DIVISION
wszystkiego naj dla całego `Divisionu ..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Moj tesciu taka poleca... ma na Actrosie i mowi ze extra jest. Tylko nie wie czy bedzie pasowac do b6:) :kox: :polew:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
xenony i poziomowanie sprzedales??
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
nooo 550.. jak znajde za 400 to kupie.. tyle wzialem za stara kiere z poducha
-
Spociki w Kielcach
TO TYLKO MY DWAJ?
-
Spociki w Kielcach
no ja ok 19:30 mogę być na WTC ale chyba nie poszalejemy do zeszło wszystko
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kupiłeś już całego ryja?
-
B6 DIVISION
to samo mialem po ostatnich zabawach w śniegu... Myjka ciśnieniowa i ogeń
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ja się już tydzień tak worzę. :/
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no widzisz. potrzeba mi z grzanymi tylkami ale w idealnym stanie. bo mam juz maty grzane i musze jeszcze tego klimatrona zalatwic. ale dzieki. chyba ze przyciski sa w ok stanie? poka...[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 00:21_________________________________________________ ma ktoś Poduche ??/ trochę niewygodnie bez klaksonu
-
Spociki w Kielcach
spotykacie się jutro?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a to niech se lezoo. no chyba ze ci potrzebne
-
Spociki w Kielcach
Marcin więcej gazu więcej kontry., i więcej ręcznego