Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jaką ? propozycja na Pw dawaj
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to już wszystko wiem... PS. Daniel. Przyjadę koło Świąt do Ciebie, przywiozę Ci w końcu te przełączniki szyb..
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly dostales wiadomosc odnośnie obudowy licznika i listew ? jeśli nie to mam obudowę licznika dla Ciebie i skompletowałem już Listwy Quattro aluminium /listwy osłona mieszka i popielniczka.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale ja pisze o flyera aucie. i przecież miał 2,5 TDi a że Nosb ma/miał w aucie 3.0 to tez wiem bo na własne oczy widziałm Flyera auto zresztą też...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
aaa. to twoje 2,5 wczesniej co siedziało... to jedna rura oryginalnie byla?
- B6 DIVISION
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a to inny jest ? 2,5TDi i 1.8T?
-
B6 DIVISION
Nie no Pany, czcionka to pikuś. tu chodzi o całą formę logo.
-
B6 DIVISION
ale powiedz sam Virus przecież ładne są
-
B6 DIVISION
Ale polityka... Jak ja zrobiłem http://stolkien.w.interii.pl/ZNACZEK2.jpg to mnie Fly zj***ł że logo klubu przerabiam i zakazał procederu...
-
Spociki w Kielcach
Dudi żebyśmy się nie zdziwili przy następnym pokazie
-
B6 DIVISION
masz. może być takie ?
-
B6 DIVISION
Daniel walnij no na pierwszo ...
-
Spociki w Kielcach
HMMM. ale marcin pamietaj o magiczym przycisku.... "ESP"
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
bedziesz potrzebował czegoś to wal ... mam troche gratow jeszcze.
-
B6 DIVISION
eeeee. to ja też siępiszę
-
Spociki w Kielcach
kicha. w robocie mi wigilię wymyslili w czwartek. sorki ale odpadam....
-
B6 DIVISION
ale musi sie zewnętrznie wyróżniać. ? :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
zrobić można lożę szyderców... i 2 boxy dizle i benzynioki
-
B6 DIVISION
kurwytyna, aż boję zapytać czy ja mogę ... Multifunkcja i RNS-E to też modyfikacje?
-
Spociki w Kielcach
moja propozycja to czrawtek wtc, i konkurs miedzy pacholkami... ;p
-
Spociki w Kielcach
ba bocznej tez jest parking... ale nie wiem czy duży. marin daj gg na PV
-
Spociki w Kielcach
Na plecu reala po 21 mozna sie wyszaleć.
-
Spociki w Kielcach
normalnie na TYGODNIU ok. dychy za wjazd.
-
B6 DIVISION
z Tego co z nim gadałem ostatnio to sprzedał do żyda za 18.000 powycierane przełączniki koło dwumasowe już klekotało, zawieszenie roz..b..ne, i wtryski lały mówi że nie był zadowolony