Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. to już wszystko wiem... PS. Daniel. Przyjadę koło Świąt do Ciebie, przywiozę Ci w końcu te przełączniki szyb..
  2. Fly dostales wiadomosc odnośnie obudowy licznika i listew ? jeśli nie to mam obudowę licznika dla Ciebie i skompletowałem już Listwy Quattro aluminium /listwy osłona mieszka i popielniczka.
  3. Ale ja pisze o flyera aucie. i przecież miał 2,5 TDi a że Nosb ma/miał w aucie 3.0 to tez wiem bo na własne oczy widziałm Flyera auto zresztą też...
  4. aaa. to twoje 2,5 wczesniej co siedziało... to jedna rura oryginalnie byla?
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eee.
  6. a to inny jest ? 2,5TDi i 1.8T?
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie no Pany, czcionka to pikuś. tu chodzi o całą formę logo.
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale powiedz sam Virus przecież ładne są
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale polityka... Jak ja zrobiłem http://stolkien.w.interii.pl/ZNACZEK2.jpg to mnie Fly zj***ł że logo klubu przerabiam i zakazał procederu...
  10. Dudi żebyśmy się nie zdziwili przy następnym pokazie
  11. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz. może być takie ?
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel walnij no na pierwszo ...
  13. HMMM. ale marcin pamietaj o magiczym przycisku.... "ESP"
  14. bedziesz potrzebował czegoś to wal ... mam troche gratow jeszcze.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    eeeee. to ja też siępiszę
  16. kicha. w robocie mi wigilię wymyslili w czwartek. sorki ale odpadam....
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale musi sie zewnętrznie wyróżniać. ? :gwizdanie:
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zrobić można lożę szyderców... i 2 boxy dizle i benzynioki
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kurwytyna, aż boję zapytać czy ja mogę ... Multifunkcja i RNS-E to też modyfikacje?
  20. moja propozycja to czrawtek wtc, i konkurs miedzy pacholkami... ;p
  21. ba bocznej tez jest parking... ale nie wiem czy duży. marin daj gg na PV
  22. Na plecu reala po 21 mozna sie wyszaleć.
  23. normalnie na TYGODNIU ok. dychy za wjazd.
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z Tego co z nim gadałem ostatnio to sprzedał do żyda za 18.000 powycierane przełączniki koło dwumasowe już klekotało, zawieszenie roz..b..ne, i wtryski lały mówi że nie był zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.