Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. Poza wplywem na ewentualne minimalne pogorszenie centrowania samej piasty do dystansu/felgi to zeszlifowanie tego 1-2 mm niema zadnego wplywu. Piasta sporo wystaje poza tarcze wiec scinajac 1-2 mm z ok 9-10 mm to zaden problem. Ja to robilem cienka tarcza do ciecia, szlifierke sztywno trzymalem w tym samym miejscu, a jedynie obracalem tarcze z piasta, potem lekka polerka tarcza do szlifu i gitara.
  2. ZuKeRs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale koza moja tez ma 207 jak bys sie rozmyslil to daj znac Ile kosztowaly ? Moze byc na pw. thx
  3. nie tyle ze lipa co ciekawa oferta cenowa - troche za tanio jakies 20-30% ale moze ten kryzys powoduje ze handlarze chca pozbywac sie furek - ta sztuka 2008 rok podobala mi sie, pare modow wymiana tapicererk i inne delikatne i jest koza 1.9 tdi pytanie jak w realu, na vagu i pod lakierem ja tam jestem zwolennikiem lekkich naprawach blacharskich - a niezeli cofania licznika z 300tys na 120 tys ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- dzwon do az serwis ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- dzwon do az serwis
  4. nieee 30 juz mnie niema w PL na kiedy ty sie ustawiles
  5. to oki - 30 moja wladi kupuj - pochwalisz sie czego cie tam nauczyli
  6. ta 1,9tdi kurde rocznik 2008, nalatane niby 60tys a cena ponizej 40 tys ojro woogole wszystkie te autka wladi sa ciekawie nisko wycenione, zapewne cos tam im dolegalo z wypadkowoscia teraz najlepiej dowiedziec sie prawdy co i jak dla mnie jak brac B7 to 2008 rok 1.9tdi - oby tylko dach, slupki i progi byly jego reszta to czesci zamienne ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- ty nie pitol tomeks tak duzo po ggg ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- ty nie pitol tomeks tak duzo po ggg ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:48 ---------- w sumie tam pisze wejscie dla 2 osob - i jak wezme 30 strzalow to musze w dwie osoby przyjsc - to wyjdzie na glowe 15 strzalow dupaaa masz racje z ta iloscia strzalow ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- w sumie tam pisze wejscie dla 2 osob - i jak wezme 30 strzalow to musze w dwie osoby przyjsc - to wyjdzie na glowe 15 strzalow dupaaa masz racje z ta iloscia strzalow ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ---------- nikt nie odbiera telefonu - juz pewnie wujek gangster ma dosyc klientow z grupona chcialem sie dowiedziec jaka jest normalna cena tych strzalow - nie kupuje 15 strzalow na 1 osobe to raczej smiechu warte ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ---------- nikt nie odbiera telefonu - juz pewnie wujek gangster ma dosyc klientow z grupona chcialem sie dowiedziec jaka jest normalna cena tych strzalow - nie kupuje 15 strzalow na 1 osobe to raczej smiechu warte
  7. nic nie kupywalem a te forum wku....wia mnie, nie moglem wejsc przez pare godzin na ostatnia strone tego watku, gowno zaczyna sie robic z tego
  8. ZuKeRs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znacie sie moze na tym: czy listwa z klamka i lampionami oswietlenia rejestracji z B7 avant podejdzie do B6 avant ?
  9. sorki ale nie dalem rady dzis
  10. ja bede ale nie wiem o ktorej jeszcze
  11. tak trzymac - bez sensu wymieniac tylko gore mam nadzieje ze lancuszek byl jeszcze w miare zdrowy bo widzialem pare 3.0 rozdlubanych gdzie lancuszki nie wygladaly rewelacyjnie
  12. no i fajnie ze sukces z ukladem paliwowym ile napinaczy planujesz wymienic - jesli woogole?
  13. widac z tego ze zamawianie przez DE stronki jest ryzykowne znalazlem fotke z takimi numerkami - moze cos pomoze
  14. nie chce mi sie szukac ale uwierz mi artur ze rs4 B7 na dr.google - taka z czerwonymi recarosami - miala ten nowszy ksztalt a inne rs4 B7 widzialem mialy te kwadratowe znaki widac zalezy od roku produkcji te nowsze znaki robia lepiej i tych szukajmy
  15. to poprosze artur kontynuj w moim imieniu z serwisem jakby co to zamow odrazu 12 znakow dla mnie - 6 lewych i 6 prawych
  16. ja nie mam czasu na zakupy skoczyc, jak cos to na miejscu ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Alona - jak dla mnie 1 typ ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Alona - jak dla mnie 1 typ
  17. bedzie ktos dzisiaj
  18. kabelkow zadnych nie dokladasz potrzebujesz joystick z panelem drzwi kierowcyz 4 ikona sladania luster i reszta tak jak napisales - ja nic nie programowalem, podlaczylem i hula do dzis jesli chodzi o elektryke - rozklad pinow - lustra tego raczej nikt nie testowal ale pamietaj ze lustra anglika sa pod innym katem widoku niz europa - i w.g mnie odpadaja EU
  19. ale tu ciasno ostatnio, nie ma gdzie posta wrzucic
  20. ladnie ci siedzi - co tam masz? kolor, felga i wypasik - gratki
  21. nie wiem ile masz tam miejsca w B5 - wypowiadalem sie tylko patrzac na szerokosc felgi zawsze mozesz zalozyc szerzej ale nizej tj: 255/30/19 zamiast 225/35/19 a czy to ci sie zmiesci i jaki dystans potrzebny tego nie widze
  22. ja mam 18 / 8 cali i opona jest ori dla A6 C6 245/40/18 podejrzewam za na 19 / 8,5 cala smialo 255 jak nie 265 zalozysz - tylko czy jest sens, wieksze spalanie, strata na przyspieszeniu no i przy szerszej oponie musisz wysokoscia zejsc aby przod nie odbiegal od tylu zakladaj tyle samo co z przodu 235 to najlepszy kompromis pomiedzy zaletami a wadami niskich profili
  23. pedaly RS4 kupywales w PL czy z ebay

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.