Treść opublikowana przez tomaszu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witoj Pietrek, widać, że jesteś swój chłop z Radumia. Zerknij na spoty mazowieckie --> RADOMSKIE. :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szust powoli przesiada się na radomski wątek... Wybiera wybiera na tego hambuksa. Szkoda tylko, że w Promenadzie nie ma Człowieka Błyskawicy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Niestety, póki co znalazłem ładny model RS4 firmy Burago, ale B7. Też szukałem B5 i na razie nic.. Hmmm, tego akurat nie rozumiem. Jestem Zygmund ze Szczecina i mam wolny akademik. Mówcie na mnie Zygi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawet firma Welly lubi obciachowy tuning: EDIT: Do szukania A czwórek w skali zainspirował mnie oczywiście Wojtuś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Śmiszny ten Twój Wojtuś.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witeś, ciekawe pytanie. Widać, że trochę już znasz życie... Do jutra Pany.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, co prawda nie ta branża budowlanki, ale... mcm, gratuluję. Wspieraj żonę i czekamy z niecierpliwością na więcej info. :th:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w tym roku jestem dyżurnym kierowcą i wożę pijaków. Nie wiem jak Wy to robicie, że zawsze na święta tyjecie, bo ja to chodzę zawsze głodny...
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja właśnie idę się nawpierniczać.
-
[ALL] Golf 3:)
Słuchaj, jeśli maluch był czerwony to nie ma obciachu, bo do czerwonego malucha wszystko pasuje.
-
[B5 AGA] Chciałbym wymienić wydech na tuningowy
Też miałem kiedyś fazę na duże, głośne tłumiki - ale człowiek czasem jest głupi. :doh1: Wg mnie ten tłumik z allegro to obciach po całości - jest po prostu za duży i nie pasuje do A4 B5. Jedyny plus tego taki, że auto powinno być trochę zrywniejsze, poza tym to będziesz też mógł włączać ludziom alarmy na parkingach.
-
[ALL] Golf 3:)
Przypomniało mi się jak kiedyś w Fiacie Uno malowałem na czarno klosze lamp - to dopiero był tuning.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum. Zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, ja poniedziałkowy wieczór mam wolny, więc można coś pomyśleć. W sumie to w ciągu dnia możnaby też jechać. Ostatecznie grila mogę zabrać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOW- SPOTY RADOMSKIE
No a kto z Was jeszcze buduje dom i ma działke, na której można zapalić grila?- SPOTY RADOMSKIE
Niestety ja chyba też wiem..- SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, ja poniedziałek mam wolny, bo moja love idzie na babską imprezę, więc jakiegoś spota z wiadrami można zrobić. Bryniu, a może gril na Twojej działce. - może być taki szybki, bezalkoholowy..- SPOTY RADOMSKIE
No ładna pisanka. Panie Darku, my też możemy po pisance..?- SPOTY RADOMSKIE
No jak to czym, nowym nabytkiem w profilu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Felunek jak do Golfa Trójki.. - SPOTY RADOMSKIE