Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. nie Mogę jeszcze na kogoś liczyć?
  2. Łazi i marudzi.. :bicz3: Oj tam zaraz marudzi. Słuchajcie (Ci co mają VAGa ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? Turtles, 100 lat.
  3. Idę od was, bo mnie trafi.
  4. Adecneo, wiedziałem, że z rana wstawi ktoś emotke z kapeluszem. Brakuje jeszcze dopisku "bry".
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zdjęcie w busie wygląda jak przemyt ze wschodu. Adrian, a o której byłeś? My w ten piątek byliśmy nieco zamaskowani, ale staliśmy przy Fregacie.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wcześniej dałem ogłoszenie do Anonsów i tylko dwóch przyjechało, ale jacyś tacy niezdecydowani byli. Później umieściłem ogłoszenie na allegro i w ciągu 3 dni miałem ze 30 telefonów, z czego pierwszy konkretny klient przyjechał i odkupił Audisia. Michał, Trafikiem jeździ ekipa, a ja chcę coś tylko dla siebie, a jednocześnie, żeby to coś miało trochę przestrzeni bagażowej. Decyzja padła na Berlingo, które może będę mógł odebrać już w tym tygodniu. Za chwile wrzucę zdjęcia za spota. [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:27_________________________________________________Najpierw była łapanka na mieście: A później żywy towar przewieziono na parking Billi, gdzie odbywają się radomskie spoty:
  7. KaliN, to jakaś masakra jest. Myślisz, że to przypadek, czy może miałeś jakiegoś wroga?
  8. Hmm, to następny razem przyceluję takiego spota, żeby Ciebie na nim nie było.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ano 2 samochody w Klubie mniej.
  10. Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta. www.cytryna-klub.pl Ja wolę www.a4-klub.pl Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Arkadii Cytronetem.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ano sprzedałem niestety. Jest mi potrzebny większy samochód. Ale spokojnie, jeszcze kiedyś wrócę do A4.. Kinga, mam nadzieję, że uda Ci się doprowadzić auto do ładu. Powodzenia.
  12. Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak to padła? Kinga mówiła, że miała jakieś problemy z autem. Czyżby coś nowego?
  14. Ragga, gratuluje. Widze, ze też udało Ci sie szybko sprzedac auto. Twoja Viagra też była bardzo zadbana.
  15. Cholerka, moje auto w pewnym sensie też zostało w klubie, bo zapomniałem zdjąć naklejkę klubową. Możliwe, że będziemy miec nowego klubowicza z Płocka.
  16. T-żółw, tak, ale nie mów tak o mojej Niuni. Łezka mi się w oku zakręciła jak Niunia odjeżdzała ode mnie. ;( Myślę, że nowy właściciel będzie zadowolony..
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Khem khem <----
  18. Khem khem <----
  19. No właśnie pukam się w głowę.
  20. Panowie, ja to was nie rozumiem. Zachowujecie się tak, jakbyście nigdy nie widzieli mojej Perełki, która ma przejechane 170.000km i ze cztery razy (jak nie lepiej) wymieniany rozrząd.. A poza tym to mam najlepszy zestaw pod maską - 1.8 + LPG, którym to bije na głowy wszystkie wypieszczone zabawki. Osiągi, jakie potrafię wydobyć z mojej Niuni to dla większości prawdziwy egzotyk. Który odważny spróbuje mi się przeciwstawić?? Oto prawdziwy, w stu procentach seryjny rarytas, czternastoletni klasyk, który bije na twarz wszystkie odpier*olone tanim kiczem zabawki: Macie również okazję chociaż w małym procencie przekonać się jak czuje się za sterami szczęśliwy user. Kierownica pokryta najlepszej jakości plastikiem i te szyby na korbę to dowód na najlepiej prowadzoną przez Audi politykę w latach '90: Niestety niewielu będzie miało okazję dosiadać to cudo. Liczę na to, że szczęśliwym posiadaczem stanie się dziadek z Lublina, z którym jestem umówiony jutro na spotkanie...
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobra, już podnieś się, żebyś nie mówił, że masz złego pana.
  22. No ja można powiedzieć, że też. Mam jedynie busa - chyba go zaraz wyprowadzę.
  23. Po codziennym przeglądaniu wątku warszawskiego mnie już chyba nic nie ruszy.
  24. moskal, gdybyś miał sprzedawać swoją ruinę to ile byś za nią chciał? Tak pytam tylko, bo wiem, że Twoj paździoch jest większym paździochem niż mój i jestem ciekawy czy dałbyś większą cenę czy mniejszą. BTW jutro jedna osoba umówiona, w niedziele dwie (albo i trzy, już nie pamiętam) i na poniedziałek dwie. Moja Niunia ma wielkie branie.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ozix, Tomusia to Ty widujesz codziennie w lustrze, a na spota to przyjeżdza Pan Tomasz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.