Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie Mogę jeszcze na kogoś liczyć?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łazi i marudzi.. :bicz3: Oj tam zaraz marudzi. Słuchajcie (Ci co mają VAGa ), czy jakbym pożyczył jutro tatusiowego śtrucla - pasiata to ktoś by mi podpiął VAGa? Turtles, 100 lat.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Idę od was, bo mnie trafi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adecneo, wiedziałem, że z rana wstawi ktoś emotke z kapeluszem. Brakuje jeszcze dopisku "bry".
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdjęcie w busie wygląda jak przemyt ze wschodu. Adrian, a o której byłeś? My w ten piątek byliśmy nieco zamaskowani, ale staliśmy przy Fregacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wcześniej dałem ogłoszenie do Anonsów i tylko dwóch przyjechało, ale jacyś tacy niezdecydowani byli. Później umieściłem ogłoszenie na allegro i w ciągu 3 dni miałem ze 30 telefonów, z czego pierwszy konkretny klient przyjechał i odkupił Audisia. Michał, Trafikiem jeździ ekipa, a ja chcę coś tylko dla siebie, a jednocześnie, żeby to coś miało trochę przestrzeni bagażowej. Decyzja padła na Berlingo, które może będę mógł odebrać już w tym tygodniu. Za chwile wrzucę zdjęcia za spota. [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:27_________________________________________________Najpierw była łapanka na mieście: A później żywy towar przewieziono na parking Billi, gdzie odbywają się radomskie spoty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KaliN, to jakaś masakra jest. Myślisz, że to przypadek, czy może miałeś jakiegoś wroga?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, to następny razem przyceluję takiego spota, żeby Ciebie na nim nie było.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano 2 samochody w Klubie mniej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta. www.cytryna-klub.pl Ja wolę www.a4-klub.pl Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do Arkadii Cytronetem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano sprzedałem niestety. Jest mi potrzebny większy samochód. Ale spokojnie, jeszcze kiedyś wrócę do A4.. Kinga, mam nadzieję, że uda Ci się doprowadzić auto do ładu. Powodzenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łezka w oku jest, ale w sumie jestem zadowolony, bo w tym tygodniu odbieram Cytroneta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to padła? Kinga mówiła, że miała jakieś problemy z autem. Czyżby coś nowego?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga, gratuluje. Widze, ze też udało Ci sie szybko sprzedac auto. Twoja Viagra też była bardzo zadbana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholerka, moje auto w pewnym sensie też zostało w klubie, bo zapomniałem zdjąć naklejkę klubową. Możliwe, że będziemy miec nowego klubowicza z Płocka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
T-żółw, tak, ale nie mów tak o mojej Niuni. Łezka mi się w oku zakręciła jak Niunia odjeżdzała ode mnie. ;( Myślę, że nowy właściciel będzie zadowolony..
-
SPOTY RADOMSKIE
Khem khem <----
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Khem khem <----
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie pukam się w głowę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, ja to was nie rozumiem. Zachowujecie się tak, jakbyście nigdy nie widzieli mojej Perełki, która ma przejechane 170.000km i ze cztery razy (jak nie lepiej) wymieniany rozrząd.. A poza tym to mam najlepszy zestaw pod maską - 1.8 + LPG, którym to bije na głowy wszystkie wypieszczone zabawki. Osiągi, jakie potrafię wydobyć z mojej Niuni to dla większości prawdziwy egzotyk. Który odważny spróbuje mi się przeciwstawić?? Oto prawdziwy, w stu procentach seryjny rarytas, czternastoletni klasyk, który bije na twarz wszystkie odpier*olone tanim kiczem zabawki: Macie również okazję chociaż w małym procencie przekonać się jak czuje się za sterami szczęśliwy user. Kierownica pokryta najlepszej jakości plastikiem i te szyby na korbę to dowód na najlepiej prowadzoną przez Audi politykę w latach '90: Niestety niewielu będzie miało okazję dosiadać to cudo. Liczę na to, że szczęśliwym posiadaczem stanie się dziadek z Lublina, z którym jestem umówiony jutro na spotkanie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, już podnieś się, żebyś nie mówił, że masz złego pana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ja można powiedzieć, że też. Mam jedynie busa - chyba go zaraz wyprowadzę.
-
Foto zabawa
Po codziennym przeglądaniu wątku warszawskiego mnie już chyba nic nie ruszy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal, gdybyś miał sprzedawać swoją ruinę to ile byś za nią chciał? Tak pytam tylko, bo wiem, że Twoj paździoch jest większym paździochem niż mój i jestem ciekawy czy dałbyś większą cenę czy mniejszą. BTW jutro jedna osoba umówiona, w niedziele dwie (albo i trzy, już nie pamiętam) i na poniedziałek dwie. Moja Niunia ma wielkie branie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Tomusia to Ty widujesz codziennie w lustrze, a na spota to przyjeżdza Pan Tomasz.