Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie, a to u nas nima samochodów??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie spodziewał się, że mu zabiorą prawo jazdy albo coś, a tu tylko pincet polskich złotych. [br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 10:23_________________________________________________ co niektórzy już to wczoraj oglądali ino na gg Jak Ty mi zaymponowałeś w tej chwyly.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=xUaQRmWO0xg&feature=related
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
To jest bardzo dobry pomysł, ale musisz wszystkim pokazać, że ta myjnia jest 80m od głownej trasy, czyli będzie potrzebna jakaś tablica przy trasie.. Jeśli masz pieniądze to można też pomyśleć nad jakimiś ulotkami, może jakieś spoty reklamowe w radio (ale to już droga sprawa). Poza tym niechętnie podjeżdza się do myjni jeśli nie ma utwardzonej drogi - czyli musisz o to zadbać. A poza tym to sprawa wydaje się prosta - po prostu myć dobrze każdy samochód który podjedzie i tym sposobem budować sobie dobrą markę. Można wprowadzić jakieś karnety dla stałych klientów itd. Jeśli Twoja praca będzie solidna to na pewno za jakiś czas będziesz miał pełne ręce roboty. Powodzenia. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ponakupuj se jeszcze pokrowców i zapachów...
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz ci los. Mnie też jutro nie pasuje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale to nie chodzi o to, że ten kto ma więcej postów ten lepszy. Po prostu Teresa jest tylko dla wtajemniczonych...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Życie... http://pl.youtube.com/watch?v=HGtlJLnkRyE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To wszystko przez Krzyńka... [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 15:31_________________________________________________A bo to tylko Flajera brakuje? Przecież inni też już dawno zrezygnowali z tego wyścigu wściekłych szczurów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, jestem Waldek, mówią na mnie Waldek. Jeżdzę TIRem i lubię zmieniać biegi...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kutwa, myślałem, że ustaliliśmy coś w dziale technicznym... :doh1: CZARNE STALÓWKI ZIMĄ RULEZ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To pewnie wychodzi jej najlepiej właśnie na kanapie w Fordzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię, Czasem jest tak, że po prostu nie wiemy wszystkiego o danym aucie i dlatego wydaje nam się, że jest pechowe albo coś. Będzie dobrze. :th: BTW zapraszam do działu SPOTY MAZOWIECKIE.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Terenia zalata trochę Jolą z BigBradera. No ale na kanapę w Fieście się nadaje...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najpierw linke.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dajta linke.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak się przeprowadzałem to mi gdzieś uciekła myszka i od tamtej pory trenuję delikatne smyranie paluszkami. Teraz może będzie okazja, żeby sobie kupić myszkie... AndyN, co do zdjęć - jak najbardziej kupuj CB Radio. Ja wczoraj na trasie uniknąłem nakręcenia filmu - Wyjechałem ze stacji (Orlen w Tarczynie) i zacząłem się rozpędzać. Przekroczyłem już 100km/h i ktoś krzyknął "Audi, zwolnij, bo Mondeo masz na ogonie". Puściłem gaz, auto zwolniło do 90km/h i tym sposobem Mondziak sobie odpuścił. Ogólnie to myślałem, że nigdy mnie to nie spotka, bo zawsze się zorientuję kiedy tajniaki za mną jadą, ale jednak wystarczy chwila nieuwagi... Mimo tego, że mój ADR do sprinterów nie należy, to cała akcja od wyjechania ze stacji trwała ~20 sekund... Co do CB - polecam radia Midland Alan - to jest dobry kompromis pomiędzy ceną, a jakością. :th: Chłopcy, przepraszam Was za OTa...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oo, to trzeba se myszke w końcu kupić. :doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz rację. Po prostu wyszło na to, że jesteśmy nietolerancyjnymi burakami. :th: A co do komicznej postaci - masz ostatnio dobrą falę - dla mnie jesteś komiczny. Czasem jak mi się nie chce wszystkiego czytać to wybieram tylko Twoje posty, żeby zapluć trochę monitor. Traktuj to jako komplement. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale się zagęściło przez te zdjęcia z wczorajszego spota. Chcę tylko powiedzieć, że jesteście niesmaczni... ja oczywiście też. Rżałem wczoraj jak cholera po tym jak ragga wyszedł z auta, ale to był wynik wspólnego nakręcania się na brecht. Aha - chcę jeszcze wytłumaczyć, że ja śmiałem się nie z samych butów tylko ze sposobu ich noszenia... Ogólnie jestem tolerancyjny i zwisa mi kto jak się ubiera, bo każdy ma swój styl i raz wygląda dobrze innym razem "mniej dobrze". Wczoraj padło na Ragusia, bo wpuścił wąskie dżinsy do jasnych butów, które dodatkowo kontrastowały z czarnym, długim płaszczem. A że Ragga jest ogólnie ostatnio komiczną postacią na spotach w-wskich to każdy parsknął śmiechem. Ja też miałem ubaw - już nawet nie z tych butów, tylko z tego, że ogólnie była pompa. Tak czy siak Raguś wczoraj przyjął na klatkę konkretny stres, a dziś wybrnął z twarzą - myślę, że każdy, kto wczoraj rył ze śmiechu miał świadomość tego, że ragga jest twardzielem i po nim to spłynie... Ot i cała historyja. Już widzę tę odpowiedź raggamana w stylu "Ssij". No i przepraszam, że odgrzewam kluski sprzed kilku stron...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja mam śnieg na oknach (jestem w Wawie) :> A kolega co pamiątkowe fotki dziś robił niech się nie krępuje i wkleja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bedzie ktos w piatek?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
frajezy, masz blad ortograficzny w niku...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Postanowilem, ze zrobie sobie herbate, przemecze sie i przeczytam wszystko po kolei. Do ostatniej przegladanej strony liczylem na to, ze jednak zobacze twarz tej algidy, ale niestety.. Ragus, licze na to, ze odrobisz straty. Ogolnie to za kazdym razem jak tu wchodze to witki mi opadaja. Raggaman, musze pomyslec nad jakims abonamentem na czyszczenie monitora... ---------- A jeszcze mam pytanie - kto to robil fotki na dzisiejszym spocie? Wstawiac, nie krepowac sie... BTW brzuch mnie rozbolal przez Was. ---------- Wicia, to dobre jest. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne ...jedyne co leci na Ciebie to opady atmosferyczne Leco leco, jak na złość leco teraz, jak już się z kimś związałem. Gdzie tu sens i logika? Przyjadź Pan na spota to pójdziemy do BK.. na sałatkie ofkors.