Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zazdrośnik? Przecież tu nie ma czego zazdrościć... Przyjedź przyjedź. Poczekamy i później odwieziemy do domu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aa, to już wiem dlaczego Raguś pracuje dzisiaj do 21:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wśród Was jest jeden zboczeniec-dominator, który jest w takim wieku, że ma ciągłą nadprodukcję, a nie ma zbytu... Co do paliw - jestem przekonany, że mimo tych wszystkich ostrzeżeń rządy mają naszykowany jakiś plan awaryjny. Jeśli nastąpi jakaś przerwa w dostawach ropy i zaczniemy pobierać rezerwę to możliwe, że zniosą akcyzę na alkohol i będziemy na tym jeździć. Pewnie jest coś oprócz wodoru, LPG, CNG o czym nie wiemy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Banda zboczeńców. :doh1: Co do diesla - niedługo wszyscy przesiądziemy się na 1.6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojebało was? Tyle stron najebać w ciągu jednego dnia? k**wa, NIE CZYTAM...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, chętnie przyjede na impreze do Was. BTW ale napieprzacie te posty.
-
Bardzo dużo A4
I to jest to.
-
Bardzo dużo A4
A4 są po prostu ładne, mają ponadczasową sylwetkę, a że są coraz tańsze to coraz więcej ich jeździ. Proste.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przyjedź przyjedź, poczekamy na Ciebie. BK też poczeka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo, czyli jutro pójdziesz z nami do BK.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nie pier**l, że przeczytałeś tablice z tego zdjęcia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To bordowe Volvo to ja.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no standardowy myk No ale to aż tak się podrabia? Opakowanie identyczne, butelka też i nawet paragon chcą dać.. No nic, pocieszyliście mnie trochę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla mnie takie auta to bezguście. Nie rozumiem po co się takie robi...[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 22:55_________________________________________________Wytłumaczcie mi jak to jest, że na allegro woda toaletowa AZZARO CHROME kosztuje 135 zł, a w sklepie za identyczną butelkę płaci się aż 258 zł..? Co jest grane? http://allegro.pl/item477945919_azzaro_chrome_100ml_135zl_paragon_wysylka_gratis.html
-
diesel
OT Zerknij do działu SPOTY RADOMSKIE i pochwal się kiedyś tym autem.
-
[ALL] Przepisanie auta osobowego na firmę
No tak, ale w niecały rok auto się nie zamortyzuje, czyli chyba będę musiał zapłacić podatek przy sprzedaży..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Całość nie jest zbyt porywająca, ale końcówka jest świetna. http://pl.youtube.com/watch?v=ot2nmdRi_bY
-
[ALL] Przepisanie auta osobowego na firmę
Chciałbym przepisać swoją A4 na firmę. Jakie są korzyści z wprowadzenia osobówki na firmę? Czy jest sens to robić, biorąc pod uwagę to, że planuję sprzedać auto w przyszłym roku? Jak to jest z amortyzacją - czy przy sprzedaży będę musiał zapłacić podatek od przychodu? Jak powinno wyglądać oświadczenie, na podstawie którego auto zostanie przepisane do firmy? Wertuję google w poszukiwaniu informacji na ten temat i każdy pisze coś innego. Nawet moja księgowa coś cmoka, bo nie wie dokładnie jak to jest z osobówką w firmie (BTW w przyszłym roku będę miał nową księgową ). Może ktoś z Was mi coś podpowie.
-
Ken Block i jego impreza
Do tego nie wiadomo też ile przejazdów kierowca musiał zaliczyć na potrzeby tego filmiku... Mimo wszystko imponujące. Aż se jeszcze raz puszczę.
-
Ken Block i jego impreza
Wydaje mi się, że mój ADR na torze spala więcej... Ile litrów ma bak w 1.8?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajni jesteście jak pieprzycie głupoty. Zna ktoś taniego elektryka ze Stolycy? Mam pewną robótkę pod Wawą, do której będzie potrzebny elektryk. Jak ktoś z Was ma kogoś zaufanego to PW.
-
[ALL] UWAGA!!!!OSZUST!!!
Wszyscy kręcą! Szwaby wstawiają całe ćwiartki i sprzedają auta jako bezwypadkowe. Każdy orze jak może. Kilka razy jeździłem do Francji jako kierowca po ciężarówki, więc troszeczkę orientuję się w temacie. Trzeba się odprężyć i przyzwyczaić, to już tak zostanie.
-
[ALL] UWAGA!!!!OSZUST!!!
Dobrze, że ostrzegasz wszystkich, ale w takim razie wklej linki do wszystkich ogłoszeń z otomoto, bo przecież prawie wszystkie samochody mają cofany licznik...
-
Ken Block i jego impreza
Co jakiś czas włączam sobie ten filmik i się delektuję. BTW wie ktoś może gdzie można kupić takie kamerki montowane na samochód i czy to bardzo droga impreza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mówta mi, że śniegu nie będzie, bo ja cały rok na to czekam. OŚKA ZIMĄ RULEZ