Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zamiast pić razem tyskie to przyjedźcie na stałe miejsce wieczorem!
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomicu, Brynia jest duża dziewczynką i dość ciekawym przypadkiem/wyjątkiem i na pewno nie odbierze tego jak 99% kobiet Lukaszu, rozumiem, że ten tekst jest bardziej do Bryni niż do mnie...? :gwizdanie:
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiciu ma rację tylko czasami zastanawiam się po co poprawiać coś, co jest naprawdę w porządku (ale ze mnie lizus ... wiem wiem ) Uułłaaa.. To na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi. BTW baby, yyy.. tzn. kobiety im więcej słyszą komplementów tym częściej chodzą do salonów urody, a więc lukaszuR, w tym momencie zrobiłeś mi krecią przysługę (czy jak to się tam mówi). Na szczęście jest jeszcze drugi termin. Mam nadzieję, że nikt nie ma umówionej kosmetyczki na 25 maja, niedziela, godz. 18:00 Miejsce stałe, wszystkich serdecznie zapraszam!
  4. Hmm, to wszystko jakoś dziwnie brzmi...
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Idź ty. Gdybyś miała np. randkę to bym jeszcze może zrozumiał, ale kosmetyczkę... Wstyd! Druga propozycja to 25 maja, niedziela, godz. 18:00.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 00:50 _________________________________________________Dzisiejszy termin nieaktualny, mokoma i mnie nie będzie. Przepraszam za zamieszanie. Wkrótce ustalimy konkretny termin nasępnego grilospota. :th:[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 13:49 _________________________________________________21 maja (środa przed długim weekendem), godz. 18:00 - to jest moja propozycja na spota. Pasuje wszystkim? W przyszłym tygodniu mam mieć randkę (bardzo ważną), więc jeśli wypadnie mi akurat w środę to ja się wycofam ze spota. Niestety siła wyższa...
  7. Hmm, ciekawa ta końcówka. Teraz już wiem kto to jest Gracjan... <object width="425" height="355"><param name="movie" value=" name="wmode" value="transparent"></param><embed src=" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 01:21 _________________________________________________A z jego twórczości chyba najbardziej przypadło mi do gustu to: <object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=fFlFZu6B6Vo&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>
  8. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki tematowi ten wątek ma szanse pobić rekord oglądalności...
  9. tomaszu odpowiedział(a) na tomaszu temat w Lifestyle i Hydepark
    Hmm, a byłem przekonany, że AutoCad ma inne rozszerzenie. Tak czy siak to dzięki. W sumie to mogłem sobie w googlach wyszukać.
  10. A co to takie je?
  11. tomaszu opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Co to jest plik DWG i jakim programem mozna go otwierac?
  12. Duro, przyjedz na najbliższego spota w Radomiu (info w SPOTACH RADOMSKICH). Postaramy się coś ustalić i naprawić. Na odległość trudno powiedzieć co to może być.
  13. No i byłem się napić... Byłem nad Wisłą, łapałem ryby, robiłem zdjęcia Canonem EOS 400D , jadłem kiełbase z musztardą, piłem piwo i spałem na pace w Transicie. Sezon plenerowo namiotowy mam już otwarty. ...A tak się na radiu chciałem pochwalić. No to ide...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    "Dzień świra" się kłania.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jakoś mi się to średnio widzi, no ale zobaczymy co wymyślą.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mocz źle wpływa na opony. Zainwestuj w jakiś środek - są dostępne, ale nie wiem gdzie. Poza tym żeby psa kopać to przesada, przecież on jest nierozumny. Lepiej właścicielce zasadzić kopa, wtedy ona się nauczy.
  17. Czy ja wreszcie ku.wa dowiem się kto to jest ten Gracjan? Kto go wylansował?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, to umówmy się np. na 18:00 jutro, a ktoś jeszcze będzie mógł to dołączy. Czyli SOBOTA 10 maja, godz. 18:00, parking na Wernera Do jutra.
  19. własnie miałem to zaproponować ale gram fair więc masz pierwszeństwo Jak ty mi zaymponowałeś w tej chwily. :th:
  20. Kurde, a ja nie miałem okazji poznać Pani Magdy osobiście. Boberek, jak będziesz jeszcze jechał 'pogadać o obiektywach' to zaproś Panią Madzię na spoty. Może też kupi A4, my ją przekonamy. Jeśli nie będzie miał kto, to ja po Panią Madzię podjadę we wtorek..
  21. Ciekawe miejsce na fotki i śliczna niunia. :th:
  22. Pewnie, że pstrykne. :th:
  23. Tak, przyjadę z aparatem. Rozumiem, że przyjedziesz czystym wozem..
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Okazuje się, że ten weekend mam wolny, więc może jutro (w sobote) o 18:00? Na żywo będzie łatwiej dogadać się w sprawie grila.
  25. No widzisz. Blacharz naprawi Ci drzwiczki i wtedy będziesz mógł włączać piekarnik. Nie martw się, będzie pan zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.