Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    NOOO!!! Oddałem dzis prace i dokumenty. Spóźniony, ale dobrze jest. W poniedziałek obrona, a pozniej to juz mozemy spocic i spocic... Oczywiscie koniecznie z kiełbasą i musztardą! :>
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, no co jest? Zdjecia miales wrzucic. Brynia, ty tez. :bicz3:
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    HEJ HEJ, TU RADIO ZET!! Dawno mnie tu nie bylo, a to dlatego, ze pisze prace licencjacka i mam delikatnie mówiac zapierdul. Do ponedzialku musze oddac oprawioną prace, a jeszcze prawie 2 rozdzialy mam do napisania. W zwiazku z tym ja na najblizszy weekend to nawet nie ma szans, zebym sie pisal, ale juz nastepny to jak najbardziej. Znowu zapalimy kiełbache i musztarde... Pozdrowienia dla Was od Ani, ktora wlasnie przy mnie stoi.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, mysle ze wieczorkiem do Ciebie zadzwonie i bedziesz mogl przyjechac, ew. spotkamy sie w Radomiu. Napisz mi tylko czy bedziesz chcial mi tez zabrac sruby do tych kół? No bo okazalo sie, ze nie ma w komplecie przy tych, ktore zamowilem no i zostaje bez śrub, a do jutra to cięzko bedzie mi cos skombinowac.. Tak czy siak to jutro bede dzwonił. Dawid, Ty piracie. Ino nie szalej teraz.. A Ty w ogole masz , bo nie pamietam? Czy to o to chodzilo Bryni, ze moze z Toba nie wygrac na kresce?
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O prosze Dawid, widze ze juz sobie zrobiles tuninga. Mokom, jak dobrze pojdzie to felgi bede ci mogl oddac juz jutro. W najgorszym przypadku w piątek. Co do spotu - OF KORS!
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mokom, kola zamowilem i bede mial najpozniej w piatek wiec juz w tym tygodniu bede mogl Ci juz dac te felgi...
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jasna d*pa! Gofer, musisz sie zapozyczycz i odkupic auto od Ojca. To co ludzie, robimy zrzute na Gofra..? A tak w ogole to moze bys podal cene, moze byc na priv. Pytam z ciekawosci.. No chyba ze pomysl dopiero powstal i ceny jeszcze nima.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja tez sie wygrzewam, ale w samochodzie - jak w piekarniku. Dobrze, ze chociaz klima jest. A dzis wyjezdzam pod stolice do konca tygodnia na niespodziewany urlopik. Zapraszam na grilla i piwo! Jakby cos to moj nr jest w A4 Assistance.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie G.ARY. Chyba sam zostałeś...
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Osz kurna, faktycznie dalismy lekką plame. Mozna bylo przeciez przewidziec, ze ktos sie pojawi bez ostatecznego potwierdzenia na forum. Lipa jak brzoza. Dawid, obiecuje Ci, ze takie cos sie wiecej nie powtorzy. Wielkie przepraszam za to. Pozostaje mi tylko powiedziec, ze odbijemy sobie przy nastepnym spocie.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mokom, o ktorej tam bedziesz? Ja w sumie moglbym byc ok 16:00 - 17:00.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Osz kurna. Ja jeszcze mialem dodac, ze spoznie sie godzine. W takim ukladzie moze dobrym rozwiązaniem bedzie przesuniecie spota na inny termin. Mokom, no chyba ze jedziemy oba dwa na OFF ROAD...
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wezme jakas parasolke i postawimy nad grillem. A tak w ogole to podobno jutro sie szykuje jakas impreza na torze 4x4. Czy ktos cos o tym wie? Mam dzis małą chandrę i jade do fregaty sie uchlac. Jesli ktos bedzie w poblizu to ZAPRASZAM na piwko.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zdzisiek, dzieki, ale ja juz przeszperalem cale forum i tą instrukcje w 'warsztacie' też widzialem, ale jakos tak nie moge sie do tego zabrac.. [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 00:27 _________________________________________________Pogoda cuś kiepskawa, ale jutrzejszy grill oczywiscie aktualny!
  15. edmondo, mnie też cos nie pasuje. No bo niby jak to sie stało, że miałem najlepszego FOCHemotka, a nie wygrałem..?
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to i ja się dołączam do zyczeń. Wszystkim dzieckom wszystkiego najlepszego i żeby Audiki sie nie psuły. A sobie to życze nowych opon i naprawienia immobilizera (kto mi to zrobi? ).
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok ok, skądś to znam.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, a co ze zdjeciami? Chetnie bym cos poogladał.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ... i musztarde!
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja wysylalem do wszystkich PW, ale odpowiedz mialem chyba tylko od Michała - niestety Michał nie może przyjechac, bo bedzie za granica. Coś sie ludziska wykruszyli. No nic, bedzie wiecej dla nas kiełbasy i musztardy!
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Taaaa
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wygląda groźnie, ale skończyło się tylko na skaleczonym kolanie i porwanych rajstopach. O dziwo Mama sama sobie odsunęła szybke i przez nią wyszła.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moja mama kiedys przewrocila samochod przy 50km/h, tzn w sumie to chyba mniej, bo cos tam zawsze zdążyła wyhamowac, wiec ja wiem, ze się da...
  24. tomaszu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No wlasnie. Za to sam Beskid jest. Czy to o to chodzi?
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    WOW, mokom. Dobrze ze Ci nic nie jest, no bo kto by jadł te kiełbase i musztarde..? Kurcze, no to fart.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.