Treść opublikowana przez MatteoAlessandro
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
dzięki ...... zimą będzie normalnie jeździć bo i w domu i w pracy mam garaż[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 11:36_________________________________________________Zima przetrwana więc pora na zmiany skoro wreszcie można jeździć bez dachu :-) Właśnie zamówiłem w Kufatecu lampy tylne od B7 wraz z przejściówkami na kable - w ten sposób już tylko wprawne oko rozpozna że to B7 było kiedyś B6 :-) http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1221
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
jest cicho i ciepło, nawet w zimę cabrio jest lepsze bo się szybciej nagrzewa, śnieg nic nie przeszkadza, trzeba tylko na lód uważać i tyle :-) piękna furka
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
No i super wybór, cabrio jest cabrio. Multitronic też daje radę - nie ma co narzekać - ja uwielbiam u siebie ten efekt toczenia. Dach do góry i crusing po mieście a nie zapierd....nie bez sensu :-)
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
srebrne fele od razu o niebo lepiej :-) ja do mojego cabrio zamówiłem dzisiaj lampy tylne od B7 wraz z przejściówkami na kable - też Ci polecam :-) http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1221
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
kodowanie VAG-iem, wszystko masz opisane tu na forum w dziale o VAG i RNS-e
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
wszystko jest w ustawieniach rns-e, warto tam również uruchomić tryb cabrio o ile nie masz jeszcze uruchomionego jeżeli masz inny model radia to niestety nie zgłębiałem tematu
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do basu - chodzi jak należy od samego początku czy muza jest cicho czy głośno
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Nakładki na grilla i obudowy lusterek kupilem w chromemaster.pl W odpowiedziach na 6tej stronie masz link do urzadzenia od mods4cars.com ktore zdejmuje m.in. Blokade otwierania w trakcie jazdy. Możesz go zaprogrogramowac na konkretna predkosc. Ja dałem limit 20 km/h. W USA parktronica chyba nie było nawet w opcjach. Ja mam full opcje bez sportowego zawieszenia i navi ( ale navi już sam dolozylem)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Pierwsza zima przede mna. Mam zamiar jeździć cały czas. Dodam tylko że i w domu i w pracy mam garaż.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________Ok, bluetooth zakodowany. Wszystko działa perfect. Chyba wcześniej nie zatwierdziłem jednej z adaptacji. Czy u Was też po ściagnięciu książki telefonicznej nie wyświetlaja się Polskie litery? Rns-e mam spolszczone.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
A jak to mogę sprawdzić, czy jest basic czy comfort? Reset rnse przyciskami czy w jakiś inny sposób? Może masz jakiegoś linka do opisu jak nie chce Ci się tłumaczyć? :-) Comfort window to jedna z funkcji tego modułu - ustawiłem. Klikasz 2 razu zamknij na pilocie i zamyka szyby.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
A też racja, trafiłeś na 100% :-)[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 00:10_________________________________________________1,5 godziny walki ale wszystko powiodło się za pierwszym razem - sterowanie z pilota dachem i szybami działa :-) http://www.youtube.com/watch?v=MkdCWcryu9Y [br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 21:27_________________________________________________No i w końcu po 2 dniach roboty na raty założyłem i zakodowałem bluetootha w wersji N. Na razie nie wiem dlaczego pomimo tego że łaczy się z iphonem, pozwala dzwonić i odbierać połaczenia, to nie synchronizuje Książki adresowej. A szkoda.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
No to mamy guziki zupełnie gdzie indziej. Mój jest u samej nasady podłokietnika. Może masz europejska wersję. Amerykanom wszystko trzeba utrudniać bo potem jak otworzy im się dach "niechcacy" to będa żadać odszkodowań. Deszcz to był przykład, czasem i słońce za bardzo operuje :-)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Cel jest taki że często w Warszawie w korku np. Zaczyna padać deszcz. 22 sekundy to niby mało ale w korku to jednak sporo jak Ci z samochodów za Toba wkurzaja sie że nie ruszasz. A tak będę mógł się toczyć a dach się zamyka. Guzik od dachu mam przy samej nasadzie podłokietnika i bez jego podniesienia nie mam do niego dostępu. A Ty gdzie masz ten przycisk?
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
mnie też to wnerwia nieprzeciętnie szczególnie, że trzeba podnieść najpierw podłokietnik i trzymać ten guzik przez 22 sekundy, pasażer czeka na zapięcie pasa (jeżeli wsiadł później) itp itd. kiedyś obiecałem Ci filmik z otwieraniem dachu a ponieważ niedawno to sobie przypomniałem, więc wrzucam :-) http://www.youtube.com/watch?v=eZgzReMsjnc ten moduł ma jeszcze jeden plus - pozwala wyłączyć ogranicznik uniemożliwiający otwieranie i zamykanie dachu podczas jazdy swoją drogą odkryłem, że dopóki mam choć lekko przyciśnięty hamulec, a samochód się toczy to mogę spokojnie otwierać/zamykać dach, ale jak tylko odpuszczę hamulec to od razu uruchamia się blokada dachu
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
a po co zmieniać - mi się podobają, nie mam z tym problemu, że kiedyś jakiś znawca na ulicy się kapnie :-), będzie to pewnie z 5 osób w historii tego samochodu które się zorientują, że lampy są z B6 a nie B7 :-) na razie bawię się w inne zmiany co widać w powyższych postach i już mało mi zostało :-) czeka mnie jeszcze jeden serwis bo vag pokazuje usterkę czujnika temp i evap i wszystkie najważniejsze elementy samochodu wymienione na nówki - teraz posłuży przez długie lata :-)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 21:23_________________________________________________No to kolejne mody w gotowości. Na cle leży już sterowanie dachem i szybami za pomocą pilota :-) http://www.wit-usa.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55 teraz będzie dopiero zabawa na całego :-)
-
Strefa Śmiechu
Mistrz ostatnich dni w necie :-) http://www.hitypolskiegointernetu.pl/mocne-hity/jak-ci-matiz-sakwe-przetrzepie/
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=7UbSDL_sMmQ I więcej takich tematów tutaj http://www.hitypolskiegointernetu.pl/
-
Telewizja przez neta
Zarąbista muza cały dzień http://pinotv.pl/kanal/pinotv
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Testosteron a jak testosteron to i "Jak Ci Matiz sakwę przetrzepie" :-) http://www.hitypolskiegointernetu.pl/mocne-hity/jak-ci-matiz-sakwe-przetrzepie/
-
Strefa Śmiechu
jedna wielka polewka - ponad 200 najlepszych filmików w polskim internecie w jednym miejscu http://www.hitypolskiegointernetu.pl
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
co do chromu to każdy ma inną opinię - rzecz gustu, przez to że opony są tej wielkości nie straciłem nic na komforcie :-) (oryginalnie do Cabrio idą 235/45/17)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Nowy wygląd z chromami na grillu i lusterkach od in-pro oraz nowymi felgami r8 18" i oponami Dunlop Sport Maxx TT 245/40/18"
-
[ALL B6] Druga awaria multitronic
Byłem w Midparts w warsztacie w Warszawie w Ursusie 3 tygodnie temu na wymianie oleju, fajni i profesjonalni ludzie - tylko warsztat wygląda jak typowy polski zakład u pana Henia ;-) "Szef" warsztatu na początku był lekko opryskliwy bo się spóźniłem 15 minut, ale jak przeprosiłem za spóźnienie, to już było tylko miło. Powiedział mi, że robią kilka takich skrzyń tygodniowo, dodał, że moja wygląda i zachowuje się idealnie, dał mi też kilka wskazówek jak obchodzić się z multitronic - np. jak się zakopię w zimie to lepiej kogoś znaleźć do wypchnięcia niż na siłę wyjeżdżać - wtedy podobno przegrzewa się sterownik i zaczynają się problemy. Reasumując z moich doświadczeń mogę ich spokojnie polecić Wymiana oleju zajęła im 15 minut, a mnie kosztowała około 600 zł (dokładnie nie pamiętam). Oczywiście tylko oryginalny olej do mojej skrzyni z Audi.
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
Ta felga w 18" wyglada na malutka... nawet na tym zdjeciu te 19" nie robia szału [wygladaja na 17"-18"]. Moim zdaniem powinienes zalozyc RS6/Avus S4. kupione felgi [R8] - poszukuję opon 235/40/r18 Dołożyłem też dzisiaj obudowy lusterek i chrom na przedniego grilla - jedno i drugie produkcji in-pro A tak wyglądają w porównaniu z poprzednikami (które zostają na zimę)
-
[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa
i tak kupno używanego kompletu do cabrio graniczy z cudem a do drewna się przyzwyczaiłem więc zostaje :-)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 23:01_________________________________________________Felgi wybrane R8 style 18" Chyba będą pasować co? Przykład pod spodem (tylko tam 19"):