Treść opublikowana przez kamil1990_2006
-
[B5 ADR] wydech
Czy mógł by mi ktoś podać numerki wydechu chodzi mi o cały wydech począwszy od rury wychodzącej z silnik od ostatniego tłumika Z góry dziękuje za pomoc Namiary mojego autka B5 ADR 1.8 20v rok 1994
-
[B5 ADR] Padły górne wahacze LEMFORDER
Mam dla was zagadkę której mechanicy w mojej wiosce nie mogą rozwiązać. A mianowicie kupiłem jakieś 1200km temu komplet wahaczy LEMFORDER i padły górne wahacze z obu stron ;( Odmieniłem jej bo zestaw jest na gwarancji, ale po przejechaniu 500km znowu padły wahacze górne z obu stron i do tego jeszcze padły końcówki drążka kierowniczego tez z obu stron Macie pomysł co to może być???
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Ja raz z przymusu zalałem na orlenie BP98 bo zajechałem i nie było 95-ki, a miałem sucho w baku, wiec wlałem. MOJE odczucia: NIE OPŁACALNE!!! cały bak poszedł w mgnieniu oka na bp95 robię średnią 7,5l/100km a na pb98 8,4l/100km. dodam że to na tej samej trasie. Podsumowanie: nie dość że więcej za 98 trzeba zapłacić , to jeszcze więcej jej przepala samochód NIE OPŁACALNE!!!
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
U mnie to tak jest z tą klimą. Jak obroty wskoczą na czerwone pole, to słychać takie pyknięcie jak przy włączeniu klimy i wtłoczeniu... A na panelu gwiazdka znika... Tylko nie wiem od czego to zależy, bo próbowałem na luzie żeby się wyłączyła i nie dało rady A jak pod górkę wyprzedzałem to się wyłączyła, ale w tedy silnik miał więcej niż 90o C
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
Mi klimę rozłącza jak gwałtownie wcisnę pedał przyśpieszenia to obroty klimatyzacji spadają do zera. Zawsze tak jest, a mam skrzynie manualną
-
[B5 ADP] Remont silnika
No moje zdanie jest takie same
-
[B5 ADP] Remont silnika
No pewnie że da rade, ale koszt będzie wysoki i nie opłacalny. Sam silnik 1.8 20V to koszt 700zł, ale do tego trzeba doliczyć osprzęt, komputer, wiązki do komputera, robociznę i pewnie coś po odrodzę będzie trzeba zmienić...
-
[B5 ADR] Czy w tym modelu grzeje
No może spróbuj wyjąć panel climatronika... Może to być spowodowane, że panel mógł paść... Nie jestem pewien na 100% ale ja bym sprawdził też styki przy panelu, może tam coś zaśniedziało.... a jak to nie pomoże to może jakiś magik da sobie z tym rade
-
[B5 ADR] Wolno schodzi z obrotów
Ja tak miałem w ADR tylko że u mnie problem tkwił w lince gazu. Rdza ją zjadała i się przycinała pomógł nie zawodny WD-40
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
A nie wiem, nigdy ich nie widziałem :gwizdanie: Mamy za małe parkingi
-
Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
ja oprócz drewna jeszcze zbieram grzyby, ale ich nie jem
-
[B5 ADR] Numer Linki hamulcowej
Czy mógł by mi ktoś podać numer linki hamulcowej od ręcznego... Z góry dziękuje
-
[ALL B5] Hamulec ręczy nie odbija
Odświeżę troszkę temat Panowie mi się chyba linka zerwała i się gdzieś zablokowała bo jak opuszczę ręczny to i tak klocki są zaciśnięte. Na pewno to nie prowadnice klocków bo robiłem hamulce 2 tygodnie temu i wszystko ładnie wyczyściłem. Moje pytanie brzmi czy jak z ciągnę linkę to nadal będę miał hamulec nożny??
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - czy tak powinno być?
no ja z tymi szybami mam podobnie zostawię otwarte i zamknę samochód z kluczyka a nie z pilota i znowu otworze, włożę kluczyk do stacyjki przekręcę żeby się zaświeciły wszystkie kontrolki na zegarach a szyby jadą w górę No ale u mnie też jakaś heca chyba z tą elektroniką jest bo jak zamknę samochód to mi się szyber otwiera aż musiałem bezpiecznik od niego wyjąć żeby mi ktoś czegoś nie ukradł :gwizdanie:
-
[B5 AHL] Litr oleju na 1000 + Pomoc w rozpoznaniu
Kolego a odpal silnik i wpatruj się w filtr oleju i jego okolice a Dokładnie w mocowania filtra oleju, czyli na styku bloku silnika może tam cieknie?? Może tam cieknie u mnie ciekło i taki sam był duży ubytek oleju, tak kapało a właściwie się lało że aż blik silnika jest wytarty od tego oleju
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
może 4, 5 czerwiec ???
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Spoty Puławskie
A ja jestem z siebie dumny w ciągu 2 godzin skopiowałem 3 prace zaliczeniowe- Spoty Puławskie
nie z EU do Anglika... Tak żeby było można go zarejestrować [br]Dopisany: 15 Maj 2011, 23:25_________________________________________________No tylko że ja mam przedlifta a bym włożył do polifta... Dało by to radę zrobić czy nie będzie pasować ??- Spoty Puławskie
samochody na części teraz trudno sprzedać za duże tego u nas już... A mam pytanko czy czymś się różni deska rozdzielcza od przedlifta i polfta... Bo może bym sobie z anglii ściągną fajne B5 i do swojej przełożył deskę itp. Dło by tak rade zrobić??- Spociki / Zlociki Opolskie ->ZAPRASZAMY !!!
No chłopaki Może byśmy się spocili pod meblowym?? Bo muszę o FIS pogadać... Chyba zacznę graty zbierać żeby u siebie zamontować...- [INNE] Auto marzeń
http://otomoto.pl/lamborghini-gallardo-superlaggera-e-gear-C17267625.html- Strefa Śmiechu
http://www.demoty.pl/dosadnosc-18818 [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:18_________________________________________________http://www.demoty.pl/ironia-21207 [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 21:20_________________________________________________http://www.demoty.pl/byla-dziewczyna-24844- [ALL B6] Kod lakieru - jaka to nazwa koloru
Nie wiem czy Ci to dużo pomoże ale Ten kolor nazywa się dolphingray -metallic (delfin szary metaliczny)- Zima w Maju 2011;-)
Dobrze że zmieniłem opony z zimowych na zimowe - Spoty Puławskie