Treść opublikowana przez bzyku18_23
-
Czujnik Hamulca Ręcznego
Witam czy mógłby mi ktoś podać jaki jest numer czujnika hamulca ręcznego bo nie mogę nigdzie znaleźć.
-
Silniczek tylnej wycieraczki
Silniczek też pasuje z a3 po 2004 roku. Sam mam u siebie taki i działa ładnie.
-
Problem z klimą!!
Wentylatory włączają sie zawsze nawet jak kompresor się nie włączy. co do ciśnienia to sprawdze jutro jak będzie się chciała włączyć i dam znać
-
Problem z klimą!!
Ciśnienie jest 5 na vagu więc chyba dobre. W seriwise bylem i bylo sprawdzane wszystko jedyny problem to taki że nie zawsze chce działać ta klima.
-
Problem z klimą!!
Czynnik nabity. Problem jet taki, że kompresor się nie zawsze włącza. Mam testowo podpięty klimatrinik z b7. Jest lepiej ale czasem też się kompresor nie włączy. Może ktoś podpowie czego szukać dalej.
-
Problem z klimą!!
Mam problem z klimatyzacją. Przestała działać, dmucha ciepłe powietrze cały czas, dodatkowo po wyjęciu kluczyka ze stacyjki wentylator chodzi na wolnych obrotach przez jakieś 15 minut. Wszystko sprawdzone i żadnych błędów nie ma. Klimatronik sprawny bo w innym aucie działa bez problemu. Czujnik sprawny do ciśnienia klimatyzacji, Sprężarka się załącza (sprawdzone przez vcds-a). Może miał ktoś podobny problem
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Trzeba było zapyta policjanta gdzie on ma gaśnica na 100% w bagażniku
-
[ALL B7] Tylne siatki na fotele
Na allegro sprzedaje jeden gościu nazywa się to plecy fotela. Dzwoniłem do niego z 1.5 miesiąca temu miał mi wysłać i do tej pory nie mam ich ;(
-
[ALL B6/B7] Ukryte menu W RNS-E / Bose Radio !!! Tajny EQ oraz radio Symphony Audi.
U mnie w Symphony nie da się włączyć tego ukrytego equalizera.
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
Do b6 też by pasowały czy są całkiem inne??
-
[B6 AVF] problem z navi miedzy zegarami
Było w dziale warsztat linki do ściągnięcia i opis jak wgrać język polski ale coś nie mogę znaleźć tego teraz
-
[B6 AVF] problem z navi miedzy zegarami
Jak zrobić menu pl jest tu na forum cały opis
-
[ALL B6/B7] Ukryte menu W RNS-E / Bose Radio !!! Tajny EQ oraz radio Symphony Audi.
Rozumiem że ten pierwszy opis jest do symphony??Dzisiaj Pobawię się u siebie i napisze czy zadziałało :>
-
[ALL B6] Klapa bagaznika nie otwiera sie do konca.. :( SEDAN
Może założył ktoś jakiegoś najtańszego chińczyka i nie może unieść klapy
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Dzięki wielki potrzebuje męskich 2 sztuki dokładnie
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A jaki numer lub jak się nazywa pin w słupku b w kostce 20 pinowej??
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Hmm więc nawet po zmianie modułu na wyższy model nie będzie się jak wpiąć żeby podpiąć swiatełka
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
:mysli:mogło tak być że pomyliłem kostkę numer 2 i 3. wieczorem wkleję zdjęcia to się wyjaśni[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 10:24_________________________________________________ CGyba faktycznie pomyliłem wtyczki drugą z trzecia
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Zrobiłem zdjęcie i jutr wrzuce. w kostce są obsadzone piny 2, 6 i 7
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Mam moduł komfortu 8E0 959 433 AR.(korby z tyłu) Chciałem podpiąć lampki ostrzegawcze w drzwiach i wpiąć do modułu komfortu lecz kostka która powinna być wolna jest zajęta (kostka numer II) są podpięte 3 przewody (niebieski, filetowo niebieski i zółłty). Może ktoś podpowie od czego one są? wie od czego one są??
-
[B5 AJM] O-ringi pod pompowtryskiwaczami
Zestaw naprawczy z boscha numer to: 1417010997 może się komuś przyda
-
[ALL B6] Problem z lakierem
Może malowany był i lakiernik nie odtłuścił dobrze powierzchni??
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
Może powiedzieć ile mniej więcej brakuje do dolnego położenia fotela??Chodzi mi o to jak dużo wyżej ci się teraz siedzi.
-
[B7 BPW] Wymiana rozrządu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66045.0
-
[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami
Schowki widziałem w sportowych fotelach zamontowane ale żadna rewelacja. Też miałem szukać tych schowków ale strasznie małe one są