Treść opublikowana przez bzyku18_23
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Pogratulować ładnego psiaka super
-
[B6 AVF] Srebrny avancik
Piękna fura :good:pokaż jeszcze zdjęcia środka
-
[B5 ADP] Cały czas parują szyby.
Może masz po prostu mokrą wykładzinę i dlatego ci parują szyby. A filterek kabinowy zmieniałeś??
-
[ALL B5] Znacie niemieckie wahacze STEREX? podobno rewelka, ktoś ma?
Osobiście mogę polecić wahacze Mayle HD. Na pewno wytrzymają dłużej niż TRW. http://www.meyle.com/PL/Czesci-zamienne/MEYLE-HD.html
-
Spociki w Kielcach
A w którym dokładnie miejscu ten parking się znajduję bo nie wiem.
-
Spociki w Kielcach
Poszaleć można pod warunkiem że ma sie napęd na 4 łapy
-
[B6 AWX] Czas sie pokazac
Pogratulować zakupu. Sam szukałem takiego koloru a kupiłem czarną
-
[ALL B6/B7] lusterka zawnetrzne od anglika
Same obudowy są takie same jedyna różnica może być w szkłach lusterek
-
[ALL] Homologacja w dziennych
Gość twierdzi że mają homologacje tylko trzeba by zobaczyć czy na szkiełku jest wyryty znak RL lub DRL. Resztę musisz zamontować zgodnie z przepisami ale nie pamiętam jak to było dokładnie.
-
Spociki w Kielcach
Jakbym miał dla siebie kupować to tylko http://www.thule.com/pl z tej firmy.
-
[ALL B6/B7] Czy to jest gałka od rs4??
Tak jak Cuber pisze to nie jest gałka od rs4.
-
[ALL B5] Dodatkowe wygłuszenie przy okazji (zdjęta podłoga)
Tylko trzeba pamięta, że przy klejeniu mat bitumicznych lepiej ogrzać je opalarka(może by też suszarka do włosów), żeby lepiej sie przykleiło i ne pękało później.
-
[B5 AEB] Sklejenie tapicerki
Może klejem z technicola 2 składnikowy do plastiku. Myślę że powinien pomóc.
-
[ALL] Jak wyczyścić relingi?
Mam podobne relingi u siebie i czyściłem tą pastą sonaxa do chromu nie pomaga wcale.
-
[ALL B6] Nakładka na przedni zderzak
Na zdjęciach nawet nieźle wygląda, tylko ciekawe jak w realu
-
Spociki w Kielcach
to kiedy dokładnie ma by to spotkanie i o której godzinie
-
[ALL] Zabezpieczenie zderzaka tylnego w avancie
A masz oklejone u siebie audi??Daj fotki jak wyglada na aucie
-
Spociki w Kielcach
może ktoś podpowie jak dojechać na ten borków od strony tarnowa i w którym miejscu będzie ten zlocik
-
[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30
Pogratulować udanego zakupu :good:Fajna fura
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
Zdjęcia pierwsza klasa
-
[ALL] Zabezpieczenie zderzaka tylnego w avancie
Fajna sprawa z tą folią tylko potrzeby jeszcze dobry fachman żey nakleił dobrze.
-
[ALL B6] Sporadyczny komunikat na FIS`ie o spalonej żarówce światła STOP
U mnie jest to samo tylko że przednia postojowa się zapala. Pewnie wystarczy zmieni żarówkę i będzie git.
-
[ALL B6/B7] Jak zdemontować przedni panelik z uchwytu na napoje
Na 2 zatrzaskach jest. Trzeba mocniej do góry podważyć i schodzi bez problemów
-
[ALL A4] Montaż rozpórki -opinie (tak czy nie)
Ładnie wygląda ale żeby akumulator wyciągnąć pewnie trzeba będzie rozmontować rozpórkę i z osłony podszybia również trzeba zrezygnować
-
[ALL B6] Ciekawy zderzak
Może ktoś sie skusi i kupi to sie wypowie.