Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audia4a4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audia4a4

  1. Rozwiązaniem będzie wożenie w bagażniku zapasowych ori lampek a co do badania tech. to tym się nie ma co przejmować [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 18:48_________________________________________________ Najłatwiejsze co było do zrobione to jest zrobione, teraz zaczynają się schody Teraz trzeba czekać aż się ociepli za oknem i będziemy myśleć co dalej, być może będzie trzeba się zaopatrzyć w komplet ori lamp gdyby coś poszło nie tak przy rzezaniu lamp a wiem że takie przypadki się zdarzają.
  2. nie łam się, zjedz Snickersa
  3. My gówniarze?? OK Großvater
  4. ciekawe czy ,,Placki'' zdrapuje
  5. Kolego, przyjacielu.. Jak TY zadasz pytanie, to u mnie za oknem podrywają się gołębie Jesli Ty masz gołębie na parapecie to musisz mieć tam niezły bajzel hehehe
  6. Kolego, przyjacielu.. Jak TY zadasz pytanie, to u mnie za oknem podrywają się gołębie eee tam nie przesadzaj
  7. Panowie jak to jest ze spolszczeniami gier na PS3? A tak wogóle jest coś takiego?? Ściągałem Mafie 2 i mam napisy po ENG a przydały by się PL o ile takie coś istnieje nie wiem więc pyatm
  8. Fajna furka, zapodaj tez foty wnętrza A pierwszym modem jakim bym poczynił to ściągnięcie oznaczeń z klapy Bezawaryjnej jazdy życzę
  9. Jest na forum osoba która mieszka niedaleko mnie i mam nadzieje że mi pomoże bo sam tego nie ogarnę aż tak wszechstronnie uzdolniony to nie jestem A co lampy mają do rejestracji?? a o DE to rozmawiac nie bede
  10. Dziś zawitały LED-y z A6 C6 małymi krokami zbliża się wiosna więc czas pomyśleć o jakiś modach i pierwszym będą Ledy.
  11. no nusze to zmieni© juzzzzz[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 15:17_________________________________________________ Klubowa rameczka zawitała
  12. a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________[quote author=hornet link=topic=178966.msg2194638#msg2194638 Skoro było 90 to luz, a pytałem bo znam takich co dla nich nie robi różnicy jaka temp i na zimnym pala kapcia :wallbash:
  13. ale pucowanie soczewek mimo na niewiele sie zda !, jesli odblysniki sa wypalone - a dzieje sie to w ksenonach przy ok . 150-180k przebiegu to poprostu swiatlo z zarnika idzie tylko w jednej plaszyznie . Nie doswietla pobocza , slabo widac znaki i nie oswietla jezdni nalezycie. Wiem ze ,,Ponior'' czyścił soczewki ,czekam aż się pojawi to się czegoś dowiem co i jak
  14. wolałbym sam soczewki wypucować ,przy okazji demontowania kierunków[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 14:35_________________________________________________ co sugerujesz??
  15. Panowie co sadzicie o moich soczewkach, jak dla mnie wyglądają kiepsko ale się nie znam więc pytam ,,szpecÓw'' Sorry za kiepskie zdjęcia ale to nie moja wina że mam taki aparat Zanosze się z zamiarem wywalenia pomarańczowych!! kierunków ,więc w soczewkach też by się pomodziło. Aha ,ktoś na forum wspominał o jakimś proszku do czyszczenia kloszy wiecie jak się to ustrojstwo nazywało?? Czym je wyczyścić?? Jest jakiś preparat do tego bo wyglądają jak oblane mlekiem a nie ,,cristall''
  16. no to odepnij moduł i testuj, tylko nie przy 50km/h bo to nic nie da najlepiej żeby było szybko i żeby był boczny wiatr w obydwu przypadkach to wtedy poczujesz jaka jest różnica
  17. jak dla mnie servotronic to dobra sprawa, gdyż w poprzedniej B7 nie miałem servotronic-a ,a przy jeździe 200km/h to się przydaje
  18. a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video?
  19. kox furka szerokości i bezawaryjności
  20. doszedles juz do siebie wstałem :kox: o 18 no toś pospał a jak :kox: ale wczoraj ładnego zgona przytuliłem po 0,5 finki na dwóch.. 0,5 na dwóch i zgon?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.