Treść opublikowana przez audia4a4
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:kox: :kox:
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Liczę na to że się na nich nie zawiodę ,skoro Tobie sprawiają satysfakcje to miejmy nadzieję że mnie też, ogólnie to 3 tygodnie szukałem opon nie wiedziałem co wybrać, nie sugerowałem się tym co pisze w necie bo sami wiecie jak to jest miejmy nadzieje że dobrze wybrałem ,ale czego bym nie wybrał to zawsze pojawią się wątpliwości póki się nie przetestuje
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Doszły kolejne graty a raczej oponki wybór padł na GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 235/45R17 94Y ,zobaczymy jak sie będą sprawowały mam nadzieje że będę z nich zadowolony ale czego bym nie założył to bym był zadowolony bo te gumy co mam to .... no właśnie
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
no ale podaj jakis powód
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
raczej nie podejdą [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 14:29_________________________________________________ Nówka w ASO ok 5tyś, jak oddasz starą to ok 3tyś. Ja kupiłem używaną za 600zł + 180zł wymiana i jest git ja dopiero na poniedziałek mam termin oględzin zobaczymy co zdiagnozują[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/d1s-xenarc-osram-cool-blue-intense-66144cbi-i1669310655.html nareszcie zrobione i nic nie stuka okazało się że była pęknięta śruba mocująca przekładnie kierowniczą od strony pasażera zastanawiam się jak to możliwe??[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 20:21_________________________________________________Panowie jakie oponki wybrac ?????????? 1. Vredestein Ultrac Sessanta rok produkcji 2010 2. GOODYEAR EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 rok produkcji 2011
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
czemu sprzedajesz?? a mi wejdą d2s bo myslałem że tlko D1S
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Nówka w ASO ok 5tyś, jak oddasz starą to ok 3tyś. Ja kupiłem używaną za 600zł + 180zł wymiana i jest git ja dopiero na poniedziałek mam termin oględzin zobaczymy co zdiagnozują[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/d1s-xenarc-osram-cool-blue-intense-66144cbi-i1669310655.html co sadzicie o tych żaroweczkach?? ma ktoś je u siebie?? warte swojej ceny?
-
[ALL B7] Silnik siedzenia popsuty HELP
u mnie to samo było ale dało się naprawić Ja to zastąpiłem wyrezanym z imbusa czworokątem, ale w przyszłości będę musiał to wymienić, bo strasznie silniczek się męczy. zrobiłeś to tak jak ja mi silniczek też buczy ale zostawie to tak jak jest bo ile się tego używa
-
[ALL B7] Silnik siedzenia popsuty HELP
u mnie to samo było ale dało się naprawić
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Ma ktoś numer przekładni kierowniczej?? bo moja chyba kaput ale to oceni mechanik, a tka narazie bym chchiał wiedziec ile to coś kosztuje w ASO u złodziejaszków
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Miałem F1 asymmetric. Powiem tak: próbuję teraz Sessanty :gwizdanie: Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
załatwić to się nie da to trzeba zrobić a sprawa to nie łatwa, jak będę miał gotowy komplet to dam wam znać[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:22_________________________________________________ Chcę kupić oponki letnie nówki co polecacie do wydania mam ok 1.600-2.000 zł ,teraz mam 235/45R17 nie chcę kupić byle czego więc chcę zaczerpnąć waszej porady ContiSportContact 3 Zastanawiałem się nad nimi bo brat ma je u siebie w C5 ale ContiSportContact 2 i oponki niczego sobie.A jak jest w tych oponkach z poziomem hałasu?
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
załatwić to się nie da to trzeba zrobić a sprawa to nie łatwa, jak będę miał gotowy komplet to dam wam znać[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 22:22_________________________________________________ Chcę kupić oponki letnie nówki co polecacie do wydania mam ok 1.600-2.000 zł ,teraz mam 235/45R17 nie chcę kupić byle czego więc chcę zaczerpnąć waszej porady
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Z dokładki jestem mega zadowolony, odrazu d*pa auta lepiej wygląda. Teraz trzeba pomyśleć nad lotką i tył będzie Jak chcesz Ledy to się zgłoś do mnie bo być moze po 18 czerwca będzie gotowy komplet, tylko byś musiał kogoś sobie znaleźć kto Ci to wszystko podłączy.
-
[ALL] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
co to za ledówki?? gdzie kupiłeś???
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Ja u Siebie z tymi czujnikami mam problem a mianowicie ciągle na kompie mi się wyświela komunikat że mam pane w oponach ta czerwona ikonka, kiedyś mi sie tak robiło jak mi ciśnienie spadało w oponach,dopompowałem i było git a teraz pąpie do 3,0 bara (dla testu czy komunikat zniknie) i nic ciągle się świeci co moze być przyczyną że tak świruje??
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Jednak nie bede zakładal zderzaka pod PDC ,jeśli ktoś chce zderzak to niech się odezwie na PW, oddam za małe pieniadze[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:00_________________________________________________ zrobię zle jutro bo dziś już nie da rady bo za oknem ćma
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
rób jak uważasz[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:29_________________________________________________Zastanawiam się nad walnięciem gleby na tyle jaki zestaw polecacie [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 18:55_________________________________________________AUDI WIN 24h Le Mans!!!!!!!!!! [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 15:07_________________________________________________Przyszły nowe graty Nie wiem czy będę zakładał zderzak zalezy czy jest dużo roboty z PDC (chodziło mi tylko o dokładke zderzaka ale kolo z allegro nie chciał sprzedać samej tylko całośc więc utargowalem za grose z zderzakiem ) Pasuje dokładka czy malować pod kolor budy?? Wypowiedzcie się
-
24h Le Mans
AUDI WIN!!!!!!!
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Z tyłu mi wystarczy, dla mnie zbędny gadżet. Poza tym przy montażu dużego coolera bedzie więcej miejsca Założona po dwóch godzinach walki dokładka od cupry. Zaraz będzie troche za i troche przeciw głosów Dzieki Staszek za dokładke :good: :good:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie wiem czy w dobrym dziale pisze al co tam Panowie potrzebuje dobry zestaw : płyta główna+procesor+ram+grafika ,zestaw który bez problemu bedzie mi ciągną najnowsze gry na full ustawieniach co polecacie jaki zestawik???
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
[ALL B7] Nr znaczka z pokrywy silnika 3.0 TDI
tak to jest jak ma się Etke na kompie a się o niej nie pamięt dziękii
-
[ALL B7] Nr znaczka z pokrywy silnika 3.0 TDI
jaki jest numer znaczka Audi z pokrywy silnika z 3.0 TDI ???
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
lepiej rzezać z A6 ,na allegro są czasem okazje na lampy z A6 ,mają porozbijane to sprzedają za grosze ,a najlepiej pytac tych co sprzedają czy nie mają potrzaskanych ledów z A6 bo jak potrzaskane to oni je wywalają bo na nic się nie przydają więc pytać jak ktoś zainteresowany a trafią się tanie sztuki za śmieszną kase