Treść opublikowana przez Dikson
-
Zamiana lamp tylnych na LED
Po pierwsze czy kodowanie tylko modułu komfortu 46 czy również modułu 09 centr. elektr. ? Po drugie, proszę o info czy ma ktoś dokładnie opisane gdzie w jakim kanale sie to koduje? czy tylko long coding itd? ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 12:53 ---------- Może ktoś chociaż rozpisać piny w kostce ledowej? wewnetrzna lampa ma 4 piny zewnętrzna ma 5 pinów. Jakimi kolorami w jakie piny sie trzeba wmontować?
-
Problem z DPF / G450 / hgw co jeszcze ... Potrzebna pomoc...
Wchodzisz w moduł silnika 08, później w pomiary rozszerzone, pojawia się tabelka z prawej strony( 900 róznych pozycji), w niej masz kilka danych z filtra cząstek stałych ( masa sadzy, ilość popiołu, ilośc przejechanych km od ostatniej regeneracji) wystarczy iż zaznaczysz kwadracik i pojawią się dane. Amen
-
Zamiana lamp tylnych na LED
a coś po angielsku? a nie jakiś hiszpański:P
-
Zamiana lamp tylnych na LED
Przeczytałem dokładnie iż masz funkcje BCM2 więc ja Pewnie nie mam w swoim kabelku tego.
-
Zamiana lamp tylnych na LED
A jaki masz nr modułu komfortu? ja mam końcówkę ...064M Mam kabel VCDS 11.11 Ggzie masz tą funkcje w programie?
-
wariujące światła
Byłeś u jakiegoś elektryka? Raczej nikt ci zdalnie nie pomoże. Komputer też może niewiele powiedzieć, wysypie błędy i tyle. Chyba że się okaże coś sensownego.Masz oryginalne przetwornice?
-
Zamiana lamp tylnych na LED
różnie to bywa ...... np montaż na bixenon led przód B8 wrclaguna opisał dokladnie co i jak. Niestety nie ma już opisu na tył nikt nic nie chce "strzelić z du..." no Panowie i Panie niech ktoś zdradzi tą tajemnicę.
-
Zamiana lamp tylnych na LED
Więc jak WRCLAGUNA wiesz jak to rozgryźć? może ktoś wrzuci to do działu warsztat B8 "zrób to sam " ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Napisze ktoś jak przekodować moduł komfortu aby ledy z tylu działały? Czy to tajemnica poliszynela? ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- Albo dajcie namiar kto to zakoduje w okolicach Wrocławia ? ---------- Post dopisany 12-03-2013 at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 16:56 ---------- No panowie poratujecie kolegę? Podzielcie się wiedzą. Wiem że wiecie jak to zrobić.może ktos poda chociaż security acces do modułu 64
-
Stuki z bagażnika????A4 B8
A sprawdzaliscie wahacze czy nie maja luzów? U mńie ostatnio z tylu wyszło ze się pojawił luz na wahaczu i będzie wymiana. Jak jest sucho metaliczny dźwięk .jak mokro brak.
-
Zamiana lamp tylnych na LED
No właśnie chyba tylko jest wymiana kostek i to wszystko. Niech ktoś pisze dokładnie temat. A forum jest po to aby się dzielić wiedza.
-
Zamiana lamp tylnych na LED
Może ktoś napisać co trzeba zrobić aby zamienić lampy tylne na led? Moduł 46 kodowanie, może coś dokładniej? I jakie kostki do podpiecia?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Ciekawe jak długo poświecą?
-
co sądzicie o takiej zabudowie ?
Ja w b6 miałem suba z prawej strony. Ty masz po lewej?
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Właśnie to nie logiczne. Napewno musi być ukryte, nawet jak pisałem wyżej na Wikipedii jest napisane ze to opcja ukryta tak jak lap timer.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Teraz tylko jak się włącza ukryte menu w mmi basic? To jest zagadka. Czy wogole jest takie? Raczej musi być.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
I tu jest pies pogrzebany Laguna:D w 07 nie moge wejść w kanał 08 bo jest error. Widzę tylko kanały 01-07. Więc nie moge zmienić nic tak jak w MMI 2G w kanale 08. ---------- Post dopisany 07-03-2013 at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 18:26 ---------- masz może jakiś inny pomysł czy tylko zostaje wizyta w ASO we Wrocławiu:D
-
wycena szkody AC PZU
Za 6200 sam błotnik? Chyba z karbonu.
-
Przejecie znizek OC po sprzedajacym ?
Niestety jedyna twoja opcja to np tata, mama, dziadek jako współwłaściciel samochodu i z jego zniżek korzystaj a Ty z każdym rokiem wyrabiasz sobie swoje zniżki.
-
Nawigacja do B8 Audi Concert - co i jak wgrać?
No fakt razem 3000 zł biorą. U mnie wyjdzie taniej bo mam mmi basic. A u kolegi wszysciutko od nowa.
-
Demontaż przedniego grilla
Właśnie pomalowalem ramke na głęboki czarny mat. Poszło nawet sprawnie. Jeszcze mała poprawka i będzie git. Dzięki za solucje.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Wiem właśnie że dziwne. Podpowiedzi powinny się ujawnić po najechaniu kursorem na wartość, którą można poprawić. Nie ogarniam już tego wszystkiego. Aby z takim gównem był taki problem.Nigdzie na necie nie mogę znaleźć tego.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Mam vcds HEX+ can program VCDS 11.11.4 PL ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- Kto na ochotnika sprawdzi kanały(od 01 do 07) w adaptacji w sterowniku 07. Czy w którymś z kanałów włącza się zlacze AUX-IN? U mnie coś mi kabelek nie podpowiada. ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 17:55 ---------- Ktoś ma jakiś pomysł? Niech sie wypowie ktoś z AUX-IN jakie ma kodowanie w sterowniku 07 i w adaptacji w blokach jakie ma wartości?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
uważam, że po tym co usłyszłaś od tego tunera ,to wogóle nie powinieneś brać go pod uwagę motor 120 ,a 143 KM to jedno i to samo, mam ten sam silnik i bez wiekszego wysiłku wypluł 170km i blisko 400Nm ,a jest jeszcze zapas Jak kolega napisał. Omijaj geko cars szerokim łukiem. Żal, nie jestem mega specem ale oni nieźle pojechali.
-
Nawigacja do B8 Audi Concert - co i jak wgrać?
Jak robić navi to tylko MMI high czyli 2G lub MMI 3G. Do nawigacji musisz mieć ekran, moduł nawigacji, czytnik DVD , panel sterujacy,zmieniarke z radiem. Możesz zakupić na znanym portalu koszt to od 2000 zł w górę.
-
Mmi basic plus spolszczenie + brak QUELLE
Po najechaniu na wartości nie mam podpowiedzi. Nie moge się cofnąć. Po nadciśnieciu return bez zmian. Po nacisnieciu changer wyświetla tylko kolejne płyty cd. I siódma z nawigacja. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- Czy ktoś ma rozpiske co jest w tych kanałach? Może coś trzeba przekodowac. Podobno aux jest ukryta opcja czy to możliwe?wedlug Wikipedi aux jest ukryta opcja tak jak łap timer. Multi Media Interface