Treść opublikowana przez iceweed
- fis
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Flyer dzieki hybrydzie zostaje zniwelowany efekt dziury powyzej 6k rpm nawet na hybrydach stage 2 auto ciągnie mocno górą i wstaje niewiele gorzej od seryjnych k03
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Mam w domu 2xgt28rs jak chcesz Trzeba digitun o wykres zapytac u nich K03 Hybryd wypluło 420 hp 587 nm
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/905/UwWbn5.jpgrs4 vs stage2 przy stage 3 z muszli zostana gazety prześle foto jak już wrócą wedlug producenta w zaleznosci od stanu turbawek mozna je wzmocnic do 520-540ps i taki hardcore mi strugaja , ja się będę cieszył jak zrobie 420 plus Pewnie jeszcze pamietasz czasy kiedy sie mowilo ze k04 rs4 nie da rady 400 plus w s4 a teraz tyle na k03 robią
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
http://www.qmatis.com/pl/hs-menu-for-products-listing/product/1-vfiz-for-audi
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
K03 hybrydy stage 3 chcemy przebic wynik GTO ( 420Ps na k03 hybrid) Mój setup: Silnik 2,7 AGB z S4 - nowe panewki, nowe pierścienie, nowe śruby, uszczelki, blok po honowaniu, przerobione tłoki, - Głowice 2,4 po remoncie -Kolektor ssący po portingu plus podkładki termo - Turbiny K03 hybrydy stage 3 - Nowe DP - Wydech custom środkowy supersprint, końcowe borla - FMIC - Wymieniona pompa oleju - Nowe cewki BERU - Nowe świece NGK RS4 -Nowe czujniki egt 2x - Nowe wtryski Siemens Deka 630cc - Nowe zawory DV aluminiowe na wzór Forge - Nowa pompa paliwa Bosch 044 - Sprzęgło RS4 + tarcza kevlar -krótka skrzynia od 3.0 30v
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
To taki żart był , niedługo postaram sie zrobić podobny wynik na mniejszych gwizdkach
- Gruszka
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Pewnie muszle popekane i dlatego nie trzyma boostu do końca
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
wypruj pre caty i katy mam ecu z wylaczonymi sondami jak chcesz ;P
-
Co wiedzieć na temat 2.7BiTurbo.
s4 z golfer porownujesz? To chyba nie jezdziles s4:P
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
kup angliika s4 b5 lub uszkodzona i przekladaj , skrzynia 2.0 nie pasuje , ja hamulce mam od 3.0
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Jest pl taki projekt a6 c5 tiptronic 400hp/500nm
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
Jak chcesz wszystko na tip top z rewizja , remontem silnika to licz ok 25tyś wraz ze swapem , jakbys kupil tanio silnik to moze w 15 sie zamkniesz.
-
Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN
Spalanie sie nie zmienilo u mnie
-
nietypowe drgania
Końcówki drazka
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Normalka ja golfem tdi 150 po chipie na 185 jechałem 220.
-
Jaka końcówka dla bfb na dwa kominy.
Tylko spawanie bo sie rozpadnie prędzej czy pózniej.
-
alu do mojej a4 b6 malysz sedan
okropne felgi ale beda pasowac
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
adifek mnie swap i remont silnika wyszedł ok 30 tyś ale pierscienie , głowice itd nowe tutaj całość to pewnie ok 40tyś
-
Pierwsze w Polsce B6 2,7 Biturbo - 485PS / 600NM
Ładnie to wygląda ile wyszedł remont z wymiana na k04?
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
400 hp/ 500nm napewno
-
wypadanie zapłonu szarpanie
soft to ok 700zl ja moge kompa z wylaczonymi za 550 oddac, sprzedaz swoje ecu i cie 50zl wyjdzie
-
Polecane opony letnie
Ja kupilem falkeny 912 xl i jestem zadowolony 5 lat gwarancji
-
Intecoolery z s3 do 2.0tdi
lepiej fmic