Treść opublikowana przez cabriofan
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chce wrzucić parktronik,H4mm3R mi pomaga części zbierać Arturo tylko się nie Rozpędz i nie Zrób hybrydy ze swojej baby [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:55_________________________________________________ miało byc beybe :polew: sorry Kasiu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A kaj Roberto ? chyba dzis dzien
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widzę ,że temat karawanu Tomaszka nie schodzi nadal z forum [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:48_________________________________________________Artur jak zwykle czujny :>[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 22:49_________________________________________________Co tam Rezacie ? Ja po Leszku -Heńka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Musza narazicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No jak czym , moją szarą myszą :> A spadochron Ci sie otworzył pod koniec tej przepasci? :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:26_________________________________________________ Więcej nie szło?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:14_________________________________________________Dobry kolo[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:14_________________________________________________Se roboty narobił przy głupotach [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 22:15_________________________________________________248? czym to
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a V-MAXYMALNA?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert musza skontaktowac sie w tym temacie z moim mechaniem :> bo tez wiem tyle co Ty skrzynia była trochę 'zapocona'
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To ile łykła max?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no chyba ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobre
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ten simering wybieraka [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________to Byś bez rąk łaził [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:37_________________________________________________Ariel wrzuc fotki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w ten drugi też a ta moja skrzynia to DHY
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:>[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:06_________________________________________________Robert jo tak zrobił :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: Endriu zostaną do 1-go listopada [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:02_________________________________________________ Tomcio bez urazy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzieki Wiesław [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:19_________________________________________________ Dyc tyn szofer nic nie bydzie widzioł!!! :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
_________________________________________________Pioter z ciekawosci wela ci to poli pb na msc miasto ? lpg/100km trasa ? lpg/100km Krzysio przy mojej jezdzie 16 litrów po miescie w zimie latem 15 a trasa -ostatni test mieszany -trasa+zadupia i miasto wyszło 10l [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 15:21_________________________________________________a na pb-przed montazem instalacji -12,5l po 400km-pod korek ,minimalne na trasie z Wrocka A4 wyszło 7,4l,ale to była minimalna predkosc -do 110 km/h pare zrywów do 160 -w ciulatych nocnych warunkach i ze szwagrem na ogonie na kacu -dlatego tak powoli
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Oki dzięki ,musze spisac nr.simeringu wybieraka -i w przyszłosci wymienic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z prawej strony u góry pod numerami jest ----DHY będzie to to?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 13:38_________________________________________________z.w idę zajarac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo patrzę na wlepkę w k.s. na ten symbol skrzyni...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jest tu ktos o tej porze? :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no w końcu to A4 :>
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
Stary to moja przy normalnej-ostrej jezdzie po mieście tyle pali -w zimie ,a latem mniej przy włączonej klimie chyba cosik nie tak ?