Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blazej25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blazej25

  1. hmm, moc, wygląd, komfort, jakość mi to wystarczyło
  2. blazej25 odpowiedział(a) na sławek85 temat w Audi A4 B6
    ja również proszę o info
  3. Obie działają. Trochę mnie facet wkurzył i zastanawiam się nad neutralem bo olał sprawę i nawet nie odpisał. Różnice w tych kartach są pewnie kosmetyczne, jest to ciut nowsze wydanie i pewnie tyle różnic.
  4. Witam, zakupiłem dwie karty muzyczne z aukcji ! IGIEŁKA ! SOUND BLASTER LIVE 5.1 DIGITAL SB0220 (3071072715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i ogólnie towar dotarł i jest sprawny. Sęk w tym, że wg aukcji sprzedawca sprzedaje model SB220 a ja otrzymałem jeden SB220 i jeden SB100. Niby nic ale jedna karta jest niezgodna z aukcją, a ja wybrałem właśnie tą aukcję bo chciałem kupić od razu 2 szt modelu 220 no i zastanawiam się jak ocenic tego sprzedawcę. Na mojego maila, o tym że wysłał mi jedną kartę starszą nie dostałem odpowiedzi. Co byście z tym zrobili, olali sprawe i wystawili pozytywa bo przecież wszystko jest ok czy może jednak drążyli temat bo przecież w aukcji jest jasno opisane co facet sprzedaje?
  5. kolega używa i nie skarży się więc nie jest źle.
  6. Hmmm, zasięg to raczej nie jedynie zakłócenia mogą być mniejsze.
  7. Mam je wsadzone miedzy konsola a fotelem pasazera. Idealnie sie obsluguje i nikomu nie przeszkadza. Mialem dac w schowek po lewej stronie ale jest to dla mnie nieporeczne.
  8. Od cd sam użyłem i zdało to egzamin ale od dysku twardego? Nie kojarzę żeby coś takiego do dysków było.
  9. Bierz Omege, kolega laguna również mi polecił Ja jestem z niej w pełni zadowolony
  10. No kolego b6 moze nie przejsc chociaz moje przeszlo Faktem jest ze ja mialem na fakturze niska kwote. Ale co to za problem odwiedzic skarbowke zdobyc pieczatke, zaplacic i reszta juz w wydziale
  11. Pod umowa darowizny potrzebne sa dwa podpisy, twoj i w tym wypadku twojej mamy jezeli beda to wszystko jest ok i sam to zalatwisz. Jezeli chcesz to dla pewnosci mozesz sobie upowaznienie przygotowac ale nie bedzie konieczne.
  12. Sprawdź na początek bezpiecznik.
  13. Oczywiście, dlaczego miałaby nie dać rady. Osobiście mam Larka i mogę polecić.
  14. U mnie biegi wchodzą bez zgrzytów ale czuć lekki opór przy zmianie biegu. Zastanawia mnie ta kwestia, czy to winna oleju w skrzyni czy może cięgna?
  15. Musisz zrobić umowę darowiznę na mamę 50% wartości pojazdu. Jeżeli wartość pojazdu nie przekracza bodajże 9400 to nie musisz iść do Urzędu Skarbowego się z tego rozliczać. Z tą umową idziesz do Wydziału komunikacji wypełnić wniosek o dopisanie współwłaściciela. Po tym zabiegu jak w dowód rejestracyjny wbiją ci mamę to możesz udać się do ubezpieczyciela czy też wypełniać online dokumenty. Z tego co się orientuję to nie ma różnicy kto jest właścicielem a kto współwłaścicielem. Jak będziesz chciał to ci podrzucę na maila wzór takiej umowy, którą sam wypełniałem pół roku temu.
  16. Uniden 520XL + Sirio Omega 27MAG śmiga aż miło.
  17. Mi to nie przeszkadza. Ważne że jest z kąd pobrać piosenki.
  18. W każdym razie stronka jest ok wg mnie. Zmień może antywira i będzie ok.
  19. Może masz nadwrażliwego antywira Ja mam avasta i nic mi nie psioczy.
  20. Nie trzeba, wyszukujesz po tytule piosenkę i klikasz " pobierz plik na komputer' i leci.
  21. ulub.pl lub chomikuj.pl w ostatecznosci
  22. U mnie nie ma problemu bo wjeżdżam w garaż 15min i zimówki założone.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.