Treść opublikowana przez mojeA4
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
A chciałem napisać, ze taki ładny :/
-
Takie tam 330d
Po wymianie oleju w skrzyni radzę jeździć w koło komina, gdyż czasem jest potrzeba jego dolania po kilkuset km,
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Podjade w Polsce na badanie spalin zobaczę ile wypluje i czy sie mieści w normie, ale tu tez wycinaja Kiedyś oglądałem program i wycięli dpf z auta, różnica w spalonych była nieznaczna, jakas cyfra po przecinku
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
No ale te kółeczka jak przy hulajnodze Dzis oglądałem quinny zapp cos tam, sa dwa podobne modele, jeden rozkładany na leżąco a drugi nie, ja mysle o tym rozkładanym, ale musze poczytać, oblukac co i jak Konkretnie juz sprawdziłem quinny zapp xpert 2, Moze ktos używa i moze cos powiedziec? Ewentualnie poprzedni model. Nastawiłem sie na ten póki co i wydaje mi sie jak najbardziej w porzadku. Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu, jest dość lekki, w miasto i spacery po chodnikach i drogach ok...
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Tu tez sa takie przeglądy jak w Polsce, tu tez idzie załatwić sporo spraw inaczej
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
No zobaczymy
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
No byle jeszcze z rok pojeździć
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
To uważaj
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Byłem na morzem na urlopie a ze polecali ten zakład to sie umowilem, teraz wróciłem do domu, do Niemiec i nieprędko wrócę do Gdańska. Sam rozumiesz, nie po drodze. Po napisaniu na forum koledzy mi usmiadomili, ze trochę mało itd. Jedyna styczność z chipem miałem kiedyś i ze 138km na 177km wydawało mi sie sporo, i skoro mi podnieśli ze 170km na 204km wydawałoby sie w porzadku. Tak juz pewnie zostanie, moze bedzie ok Dodatkowo po wycięciu filtra dpf czuć spaliny na zewnątrz jak ze starego fiata, dziwna sprawa
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
No i jak? Juz po? Jak wrażenia?
-
Takie tam 330d
To sie pochwalił, kolorek ładny. Skrzynia tam jest jak w e60? Tak z ciekawości...
-
Co zwiedzić nad polskim morzem ?
Restauracja Beka w Pucku , polecam
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
Np właśnie, widze tez masz kombi a jednak pol bagażnika nie ma jak sie wozek wsadzi To co poczytałem to polecają Baby jogger city mini Lira 4 Bugaboo bee + Mamas and Pappas No poczekamy moze ktos pomoże Jak ktos szuka fotelika to sa promocje w 5-10-15 nawet 30% na recaro, chyba nie dokładnie taki jak ja mam, ale podobny Warto spojrzeć jak ktos szuka
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
Ja mam ten http://www.recaro-polska.pl/index.php/foteliki-dzieciece/9-18kg/fotelik-young-expert-plus Właśnie jak kończyła 7-8 miesięcy nie chciała siedzieć w maxi cosi, tym nosidelku. Mam isofix z ta nóżka, fotelik dodatkowo jest zapinany pasem, nie ruszymy go w żaden sposob tak sie trzyma, jak przyspawany. Jesli nie masz systemu isofix to jest taki sam fotelik ale podobnie sie nazywa, bo ten jest typowo pod isofix. Minus isofixa według mnie jest taki, ze fotelik jest wysoko i trochę bardziej trzeba uważać sadzając dziecko, poza tym mógłby miec odstające pasy, łatwiej by było, poza tym jest jak najbardziej na plus, dodatkowo ma dwie pozycje, taka pollezaca i siedząca, najlepiej jechac gdzies do sklepu i przymierzac dziecko Moze zejdę delikatnie na temat wózków przy okazji Polecacie jakis wozek do rocznego dziecka, spacerowy typowo bez gondoli, mysle nad stokke xplory, ale okazuje sie, ze ma wiecej wad niz zalet. Mimo tego, ze mamy fajny wozek, przydałby sie ogólnie juz mniejszy (mamy teutonia cosmo) Podpowiedzie cos?
- moje e61
-
moje e61
Nie mam pojęcia, musiałbys do tego aditech Zadzwonic podpytac
-
moje e61
http://www.aditech.net.pl/ Lipa z tym chiptuningiem...
-
Chip tuning, hamowania, diagnostyka silnika - TURBOELITA
No raczej nie maja sie czego wstydzić, wiec to raczej nie jest problem, maja ciekawe projekty za sobą i w trakcie, wiec spokojnie mozna im zaufać, lub pewnie tez stac przy nich i patrzeć na rece Po wklejeniu wykresu na forum, musze jednak stwierdzić, ze mogl sie Pan z turboelita bardziej postarać. Hm... do tej pory byłem zadowolony, dopóki mi koledzy nie napisali, ze nm przy końcu bardzo spadają a koników jeszcze z 20 mogl spokojnie dolozyc, tym bardziej mając zaślepione klapki, nowy kolektor wydech, wywalony dpf, turbina po regeneracji, silnik uszczelniony, olej wymieniony... A tu ze 177km zrobił 204km choć podobno spokojnie 220 mozna spokojnie podziałać. Hm i mam mieszane uczucia,
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Nie wiem, słyszałem tylko, ze zaślepia sie klapki w kolektorze, innego sposobu na przypadłość klapek nie znam, poza tym nie odczuwam różnicy po zaślepieniu. Dziwi mnie tylko, ze osiagnął 200km skoro mozna wiecej. Silnik raczej zdrowy, chodzi jak trzeba, olej co 10 tys wymieniam, nie dolewam nic, łańcucha nie slychac, chodzi jak należy, tym bardziej turbo po regeneracji, dpf wywalony, klapki zaślepione, kolektor wydech. wymieniony, silnik uszczelniony... tak chwalili turboelite, a tu jednak trzeba by im dobre opinie spierdzielic A hamownia ich... Nie znam sie na tym, ale auto wisiało w powietrzu i na koło miało cos założone, nie stało na rolne tylnymi kołami, wiec tez nie wiem czy to dobrze czy nie i jaka to różnica względem tej normalnej
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Ładne autko, powodzenia w modach Moja ciotka sobie sprawiła takiego właśnie z tymi ledami z przodu, baaardzo ładnie wieczorem je widać, warto pomyśleć, ale to pewnie grubszy mod co?
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Turboelita gdansk, ale nie box Z kolektorem nie wiem czy sie cos działo, wywalilem klapki i juz, wcześniej zmieniłem tez wydechowy, ale tam była dziura a tu profilaktycznie, nie czekałem aż klapka sie urwie bo nie byłoby co zbierać Lipa, ze mogłem miec 220km a mam 200 kurde
-
Bmw 525D Seria Ok 177Km
Czyli słabo, a tak chwalili, ze gość ogarnięty. Szkoda. Wywalilem dpf i przy okazji regenerowalem turbo, wiec na świeżej maszynce powinni cos bardziej podciągnąć. Fakt jest taki, ze zbiera sie i ogólnie bez porównania, ale jak pomyśle, ze mogl miec 220km ... No trudno, juz nic nie bede grzebał. Dzieki za odpowiedzi
-
moje e61
Miało byc bezpiecznie Próbowałem zakodować kluczyk i d*pa. Nic. Moze poleci ktos kogos w Warszawie od tego typu spraw, bede we wrześniu to podjade. Mógłbym wyslac klucz, zeby sprawdził wcześniej czy to wina klucza, a jak nie to pogrzebalby jakbym był osobiście
-
Magik Od Pilotów/ Centralki Itp Warszawa
Witam, z racji tego, ze wybieram sie do Warszawy niedługo na weekend potrzebuje kogos kto ogarnie moj problem. Nie działa mi pilot od zamykania/otwierania auta. Musze je otw/zamyk z kluczyka w zamku kierowcy. Moze jak nie usunie usterki to chociaz stwierdzi co jest nie tak. Juz nie wiem czy to wina akumulatorka w kluczyki czy moze centralka sie zresetowala, czy moze padła... Znacie kogos do kogo mógłbym podjechać, poczekać pare chwil, zeby on sprawdził co jest? Ewentualnie moge mu wyslac jeden kluczyk do auta i w tym czasie mógłby sprawdzic klucz zanim tam pojadę, ewentualnie jakby wykluczył usterkę w pilocie, to wziąłby sie za auto jak bede na miejscu. Bede wdzięczny za pomoc
-
Siemianowy Golfik Gti
Fajnie fajnie, musiałbym z przyczepka jeździć, zeby sie zabrać z dzieckiem w podróż do Polski To pozostaje strojenie tak?