Treść opublikowana przez mojeA4
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
A wiesz jak to denerwuje? I jak serce bije widząc w lusterku vectre a jadąc CIUT wiecej niż znaki pokazują?
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
Piękne fotele, z boczkami dorwales czy bez?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
A ciekawe jakby wyglądał ze złotymi ramkami wokol szyb, Pięknie tu wyglada, kurcze noo
-
moje e61
Wiem, pisałeś mi kiedyś o tym w swoim wątku, jednak moje ręce chyba do sprytnych nie należą Próby były jednak na tym sie skończyło Nie masz żadnych doświadczeń co do demontażu zderzaków samodzielnie, bądź izolacji tych czujników od wilgoci? Jak ju zdejme i bede miał wszystkie na wierzchu warto by było czymś to obkleic, nie musi byc ładnie, estetycznie byle było na tyle dobrze, zeby w deszcz czujniki były sprawne
-
moje e61
To ile tych odcieni szarości było? Myślałem, ze dwa Koledzy pokusilem sie o nieoryginalne czujniki, ktore jak złapią wilgoć to od razu wyskakuje błąd pdc. Juz kupiłem oryginalne, i stad pytania Sa czarne, podobno mozna je delikatnie pomalować i nie bedzie to miało wpływu na działanie, to prawda? Czy jest duzy problem zdemontować przedni zderzak i tylni? Jaki jest sposob, zeby jakos odizolować czujniki od wilgoci (jak juz zdejme to chciałbym sie tym zająć) jakaś izolacja czy cos innego a sprawdzonego? Zeby wymienić żarówki w ringach zdemontowany zderzak mi to ułatwi? Czy mimo to musze wyjąc lampy?
-
[B5 FL AVF] Passat 1.9 TDI 131KM 2003r, fele 18" polerowane, chip, FMIC, gwint
Te felgi sa bardzo fajne, szczególnie w polerce
-
moje e61
Sie kiedyś okaże przy chipsie moze
-
moje e61
Moj kolor dokładnie titangrau II metallic i z wyposażenia bez szału, choć starczy wiadomo jest co jest i nie ma co narzekać -selekcja pojazdów cokolwiek to jest -automat -hak zdejmowany -alufelgi jakieś tam -brak napisów -dywaniki welur -trojkat -lusterka wszystkie sciemniajace -podgrzew fotele przód -spryski -PDC -ksenonki -klima automatyczna -tempomat -navi professional -wejście głosowe -instal pod Bluetooth -arena code 2 do DVD hm ciekawe -sterowanie COP ??? -skóra A seryjne wyposażenie Wspomaganie, licznik, lampy kierunków białe wiec po tym nic nie moge wywnioskować, jedynie co to, ze m pakiet dolozony, zawieche tez
-
moje e61
A ja 177 koników, hm moze cos podciągne za jakis czas Po vinie za wiele nie wyczytałem M pakiet mam dolozony chyba i to samo zawieche, jutro sie wczytam No ja tez tak staje a tu na zdjęciu krawężnik niski a to podjade, parking był przy ulicy, udało sie ufff, ale zawsze obawa jest to fakt
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Każdy zamilkł jak napisałeś o cenie Grzechem było tego nie kupic, a tak żartem chyba na grouponie to auto kupiłeś
-
moje e61
No relingi i m pakiet to chyba nie idzie w parze, to tak jakbym sobie hak założył Myślałem, ze mamy ten sam kolor, Ty masz ten jaśniejszy tak? Co do zawiasu- pojęcia nie mam- bardzo nisko i bardzo sztywno, tak to moge określić Mysle o felunku, ale teraz weselicho, poczekam z tym, bede musiał wywalić dpf póki co, bo zostało 5 tys km. No i właśnie pytanko co jak zrobi sie 0 km na kompie? Cos zacznie szaleć? Jak sie niby wypala ten filtr podczas jazdy, to mimo to tych kilometrów nie przybywa a powoli ubywa
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
No ciekawe jak to brzmi z tych rurek Ciekawe autko
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Biedne studenciny z Torunia i okolic nie ma tam gdzies monitoringu? Albo na strzeżony stawiaj, ja tak tobie będąc w tej wsi, bo strach
-
A6 C5q ROTIFORMED
Aż żal gdziekolwiek rejestracje mocować
-
moje e61
Tu juz na letnich A tu podjazd pod krawężnik z moim zawiasem
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Teraz napisz wszystkim jakimi trasami jeździsz, zeby nie musieli zwalniać na widok vectry
-
Panele podłogowe czy deska trójwarstwowa?
Ja mam taki panel i tez cena nie grała roli, dałem 24 euro za metra lakier jest miękki i strasznie trzeba uważać, zeby nie porysowac, poza tym co z tego, ze ma 1cm grubości jak ta warstwa z polyskiem ma pewnie dwa mm i gdzies juz mam uszkodzenie i nic Z tym juz nie zrobię Także jeśli nie cena odgrywa tu roli to zdecydowanie odradzam nawet najlepsze panele
-
moje e61
Dzieki za miłe słowo Wahalem sie medzy tym a a6 c6 Sam rozumiesz, ze nie sposob było wybrać inaczej
-
moje e61
No planuje z rok pojeździć i pogonić Dałem za niego niemało, w tej cenie było pare po lifcie, ale dziwnie tanio A ten był pewny, wiec nie było sie wtedy nad czym zastanawiać, żałować nie żałuje, chc pojezdzilem tydzien nowa trojka i fakt- jest przepaść w stosunku do CIC Trochę mi brakuje guzików, ale jak człowiek sie przyzwyczai to jakos idzie, kupiłem sobie mapy 2014 i wszystko chodzi, jest to navi professional, a wiec trochę na tym wyświetlaczu widać jak wejdę w radio to pozostaje mały obraz z mapa i takie tam
-
moje e61
Tak czekałem aż ktos o kole wspomni miałem na oku 19" z m6, ale poszły a teraz juz na spokojnie znajdę cos, Jednak bez pośpiechu, na tym kołku tez jedzie Choć te sa zdjęte a założone ori 17" jak wychodziły z fabryki, z tym ze czarne
-
moje e61
dzieki za wpis, juz myslalem, ze nikt nie napisze. Nie ma co narzekac, fajnie sie jedzie, najwazniejsze jest to, zeby go utrzymac w dobrym stanie, bo ostatnio co miesiac mam trase 2000km, wiec wszystko musi chodzic. Czemu nie 3.0? No bo ubezpieczenie na swiezaka drogie w Niemczech, poza tym podatek drogowy jeszcze wiekszy niz na 2.5... chcialoby sie kierownice i fotele z przodu inne, ale wesele blisko.......... w niedlugim czasie musze podzialac z dpf-em, moze przy okazji jakis czipsik
-
Kubkowe T4 - coś tłustego - nowe foty!!
Mozna śmiało powiedziec, ze t5 sie chowa
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
To juz przegięcie Często jestem w Toruniu, jest tam dużo bydła, ale nie myślałem, ze spadli aż tak nisko, zeby kraść znaczki z aut Gdzie mniej-wiecej to było? Tak na przyszłość, żebym wiedział. Ponaklejam sobie m5 wokół auta
-
moje e61
Chcialbym Wam przedstawic moje autko Moje pierwsze auto: megane coupe 2.0 16v 150km z gazem drugie bylo audi a4 2.6 v6 150km, dzieki ktoremu znalazlem sie tu na forum no i trzecie auto bmw e61 2.5 w dieselku 177km przed liftem z wyposazenia ma to co potrzebne, jest skora, xenon i m pakiet, co mi wystarczy. nie bede w nim nic robil, zmienial, jedyne co bedzie robione, to naprawy biezace i ekspoatacyjne, zeby jezdzilo, nie stanelo i nie zawiodlo. Przejechalem nim poki co 15000 km, wymienilem olej, filtry, pelen serwis klimy, kolektor wydechowy, mase uszczelek przy tym, akumulator, mial tez polerke i odswiezenie przednich lampek chwile wczesniej wymienilem olej w skrzyni, bo delikatnie z 2 na 3 szarpal i spokoj na ta chwile Jedyne co musze ogarnac, to listwy wokol bocznych szyb, bo ktos ze srebrnych chromowanych chcial zrobic schwarz paket i mu nie poszlo, farba schodzi, nawet kawalek sam zdarlem, ale ktos byl na tyle madry i kumaty, ze postawnowil zmatowic chrom i przejechal papierem sciernym i go calego porysowal. listwy znalezione, kupione, niedlugo lece do Polski, wiec je odbiore i jak zaloze wszystko wstawie fotki prosze o komentowanie, ale nie-krytykowanie )) udalo sie wstawic wieksze fotki
-
wyjazd po auto do De, tablice Świecko
Jak to nie, jak jeździłem audi na polskich blachach to oczywiście kontrole miałem często, Nikt sie nie przyczepił, poza tym wysyłałem ksero dowodu i przyszła naklejka z nr rejestracyjnym i rachunek wiec w Polsce kupione naklejki na pewno sa ważne w Niemcowni