Treść opublikowana przez mojeA4
-
Tacierzyństwo
Mamy na nosek otrifen albo otriwen, psikacz do noska. Bardzo pomaga U nas działa na takiej zasadzie, ze mała bierze misia albo samochodzik, ze niby chory i najpierw jej szybko psikam w dwie dziurki w potem zabawce, po czym mowie, zeby szybko poszła pokazać mamie jak psiknelismy, super sposób, jak juz kuma to moze zadziała
-
Takie tam M4
Gruba d*pę ma, tu moze tak nie widać, ale względem zwykłem czwórki bardzo duża różnica, ostatnio taka biała na a1 widziałem, zbiera sie nieziemsko pewnie
-
BMW e60 520i chudego.
Hm i kolejne beemwu )) Wrzuć m pakiet i nie wrzucaj za żadne pieniadze obniżonego zawieszenia, a jeśli bedziesz chciał koniecznie je mieć, to oddam ci swoje
-
Tacierzyństwo
A jak u was prezenty na święta? Masakra co? O nas juz nikt nie pamięta a Mała tyle nadostawala, ze nie wiem czy sie zabiore. Swoją droga ceny tez kosmos w sklepach
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
http://www.aditech.net.pl/index.php/kategoria/zaslepki-kolektorow Tu kupowałem, polecił mu stronkę DZIADEK jak jeszcze był na forum
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Potrzebuje kogoś od pieców kondensacyjnych, jakis serwisant albo co, z piecem wszystko ok, ale potrzebuje rozwiązać mały problem z różnica temp na dole i na gorze a wiec podział moze góra dół, a wiec montaż dodatkowego czujnika temp u gory. Bardzo prosze o kogoś sprawdzonego bo prosze sie gościa juz drugi tydzień a on dalej nie oddzwania
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
W moim temacie pisałem o module antenowym, moze to byc to, normalna przypadłość w e61, w spojlerze, gdzie masz 3 światło stop jest ten moduł, odkręc go i sprawdź czy pod nim nie ma wody Objawy: mało fal radiowych łapie i centralny coraz słabiej działa z pilota Ja to wczoraj ogarnalem, nowy moduł i programowanie kolczyków pomogło
-
Wjazd do berlina
No w Niemczech jest taka możliwość założenia dpf do starszego diesla, jeśli nie masz dokumentu na to, to raczej możesz podjechać na stacje albo Aso zeby taki dokument wydali, po naklejkę sie podjeżdża i na podstawie dowodu wydają nigdzie nie trzeba wjeżdżać, tak jest w Austrii i dotyczy ekowiniety, ale fakt faktem bezpieczniej załatwić to przez internet w Polsce. Jak miałem a4 1996 rok benzynę szukałem w necie, wysłałem im skan dowodu rejestr i przysłali naklejkę zielona z nr rej auta, koszt chyba 65zl, trwało to kilka dni. Pamiętaj ze w Niemczech jak masz Polska rejestracje to juz krzywo patrzą a jak nie bedzie naklejki to juz w ogóle Albo poszukaj na necie czysta naklejkę zielona, wpiszesz nr rej naklejasz na szybę i juz tez słyszałem o takich opcjach
-
Wjazd do berlina
Naklejka nie jest na rok tylko jakby przypisana do nr rej auta, masz inny numer rej to kupujesz nowa, mozna ne kupić na granicy po okazaniu dowodu rejestracyjnego pojazdu, gdzie sprawdza jakie EURO ma twoje auto, od euro 4 masz zielona naklejkę Benzyna od 1993 roku ma zielona, diesle zwykle od 2004 Brak naklejki to mandat 50e, ja bym nie ryzykował wjazdu do centrum bez naklejki badz innej niż zielona
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kurde ten Arek nie ma nic, szukam i nie moge znaleźć tej modułu Moze ktoś zna kogoś kto sie zajmuje sprzedażą części do BMW, pilnie kupie
-
Zabawka zdalnie sterowana
No dosłownie identyczne auto i pilot do sterowania, ale niestety jak pisałem szybko im go zwróciłem
-
Zabawka zdalnie sterowana
Z biedronki kupiłeś? To spoko do rozładowania pierwszych baterii działa, trzymaj rachunek, bo na pewno bedziesz musiał oddać
-
moje e61
Wiem, wiem. Pamietam mówiłeś, może tak zrobię z tym nowym jak sie popierdzieli, bo ten czas miedzy świetami, brak czasu, potrzebne auto prawie bez przerwy... nie mogę sobie na to pozwolić, ale liczę sie z tym, ze ten nowy sterownik kiedyś sie odezwie, wtedy go oddam do roboty Jako ze byłem dzisiaj sprawdzić kluczyki i okazało sie, ze sygnał odbierają, a wiec wykluczałem awarie baterii/akumulatorków w kluczykach, podjechałem do elektryka. Zapytał tylko czy e60 w kombi, odpowiedział krótko: norma, moduł pod spoilerem, własnie mam go na wierzchu, faktycznie niesamowity syf na wierzchu, w środku raczej sucho, mysle o jego wymianie albo o sprawdzeniu wiązki w podsufitce w bagażniku, ktora idzie do modułu... Moze ktoś podpowie jak i gdzie zajrzeć, zeby tam dojść <a href="http://www.directupload.net"target="_blank"><img src="http://fs5.directupload.net/images/151128/27jq4dcn.jpg" title="Kostenlos Bilder und Fotos hochladen"></a> To jest pod głośnikiem czysto, nie wiem czy grzebać dalej A to sa kable wpięte do lotki na dachu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A słyszałem o nim, ale nie wiedziałem gdzie jest, póki co jestem w trakcie sprawdzania wiązki i modułu Spróbuje w swoim temacie napisać moze ktoś pomoże bo radyjko słabo odbiera, pilot nie działa i za wszystko jest odpowiedzialny ten moduł pod spoilerem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zarzuć jakis kontakt muszę obczaić
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Koledzy jakis elektryk od autek? Radio mi słabo odbiera ostatnio a nie chce sam czarować, druga sprawa centralny, muszę otwierać auto z kluczyka, ale to podobno koło Tesco ogarniają przy trasie, auto jak w opisie
-
Atak terrorystyczny we Francji
Wczoraj miał sie odbyć mecz w Hannoverze, Niemcy- Holandia, ale sie nie odbył. Znaleźli podobno karetkę z jakims pakunkiem, kilka innych podejrzanych aut, wczoraj na wieczór był zakaz wychodzenia z domu, całe miasto obstawione policja, do rana akcja trwała, nie wiem czy juz po wszystkim czy nie, info mam od teściowej, ktora tam mieszka
-
Skrajna. BMW F11
Pewnie navi sie powiększy Fajna sztuka
-
BMW F11 535d
Kur.. 2 razy wiecej koni niż w moim
-
Doświadczenia z zamianami aut?
Ja zostawiłem mégane coupé i wziąłem audi a4 w kombi, dopłaciłem 1000zl, meganka była na wykończeniu, a audi miało silnik 2.6 i mały wyciek, dlatego długo stała u niego, skorzystałem na tym, bo pojezdzilem audi 2 lata, a gość po 1,5 roku sprzedał meganke z bardzo obniżona cena, w audi sie nic złego nie działo, wszystko wymieniałem na czas i było pieknie
-
BMW E61 520D Full M.
O to trzeba luknąć, jest opcja samemu tam zajrzeć czy jak auto bedzie na podnośniku?
-
BMW E61 520D Full M.
A ze tak zapytam to nasze nivo awaryjne jest? Póki co odpukać u mnie ok, ale jak juz padnie chciałbym wiedzieć jak sie zabrać za to
-
Korupcja w drogówce na nagraniach monitoringu
Jak miałem jakies 20 lat, tak w okolicach Włocławka zatrzymała mnie policja w miejscu gdzie nigdzie nie stali, gość wprost powiedział: no jeszcze sie musisz dużo nauczyć, wsadź w dowód stówę, ja sprawdze dokumenty i zaraz przyjdę, oddał dokumenty, powiezzial jeszcze żebym uważał bo bliżej Włocławka tez stoją i było po temacie
-
Przewoźnik do Niemiec
Teraz bede testował na teściowej bla bla car z Niemiec do Częstochowy hehe Jak bedzie spoko to z nim bedzie jeździć, gość często jeździ, ma dużo pozytywów, mercedes w211 w kombi, po jakis 8 godzinach bedzie w Opolu, tylko podjade po nią te pare km i juz bo ostatnio był tez dramat
-
Truckerzy
Bedzie gdzie przegląd robic