Treść opublikowana przez kamien85
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
na to czekałem , jest gruuuubo
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
dobra gleba, mega wygląda na tym kole, dobrze że prysnąłeś je na srebrno
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
hehhe dokładnie Aczkolwiek na równym terenie stoi niżej niż na tym zdjeciu, ale nie zmienia to faktu że będzie niżej
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Dzięki za miłe słowa. I jeszcze jedno znalezione w sieci z wczorajszego Rozpoczęcia Sezonu 2013 w Pabianicach Szukam na tył dystansów 10-15mm bo przydałoby się troche wypchnąć koło. Na nastepny zlot bedzie jeszcze niżej bo wczoraj już mi się nie chciało kręcić
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Niestety Twój dystans nie podszedł, szukam innych. Korzystając z ładnej pogody umyłem auto i nawoskowałem, pstryknalem kilka fotek i....zwaliła się pogoda
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
jeździło się dobrze, nie zauważyłem jakiegoś dziwnego zachowania auta, prawidłowo wybierał nierówności pół roku tak jeździłem a potem wlecial gwint
-
[B5 AJM] OGrowóz
dobrze wygląda na tej feli
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Koła dziś się poskładały i w piątek wpadną na auto. Fakt, moment cieszy Folia z halogenów wylądowała w koszu bo mi się odwidziała ---------- Post dopisany 12-04-2013 at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 19:59 ---------- Spy foto
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
Miałem u siebie -35mm H&R na seryjnych 1BA i wszystko bylo ok
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
gwint założony, listwy na drzwiach wymienione i ramka grila poszła w czarny połysk zostało mi troche folii, więc wykorzystałem ją i zastanawiam się, czy nie okleić kilka innych plastików wnętrza a może i dekory? Co myślicie?
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
czyli jednak 225
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jak są świnki to trzeba wzbogacić farme o kilka ogierow Dzisiejsza wycieczka do kolegi spankyego zaowocowała takim wykresikiem: Trzeba dopieścić co nie co ale i tak jestem mega zadowolony
-
Jak widzicie te felgi?
Zaproponuj 6-7 stów i będzie git
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
a zakładałes je sobie sam? Tak, wymieniałem sam. ja tez sobie sam wymieniam.teraz mam do wymiany wachacz i chciałem go oddac na gwarancje bo 2 lata była a wysrał sie wczesniej to mi w sklepie powiedział zebym mu przyniusł kwit z warsztatu gdzie mi to wymieniali.jak powiedziałem ze sam wymieniałem to on mi na to ze gwarancji nie ma.gwarancja teraz to sobie mozna d..e wytrzec, No to podjedz do jakiegoś warsztatu, pogadaj niech klepną Ci pieczątke i tyle.
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
a zakładałes je sobie sam? Tak, wymieniałem sam.
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
wymieniaj od razu oba jak jeden sie posypał to niebawem padnie drugi i będziesz płacił dwa razy za robote. Do tej pory kupowałem tylko LEM ale ostatnio po namowie kumpla który sprzedaje części zaryzykowałem i kupiłem na lewą strone wahacze MS i je testuje (2lata gwar lub 80tys km) jak sie wysrają to kumpel zwróci kase i kupie LEM.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
magazynuje śnieg do lepszego chłodzenia IC
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
w takim razie szukaj sprezyn -40/-40 to bedziesz je mogl załozyc na seryjne amory
-
[a4 b5] obniżenie do felg s-line 18"
Skoro docelowo chcesz gwint to wstrzymaj sie troche i kup jakas uzywke, mozna dorwać już od 500zł. Bez senzu przekladac dwa razy zawieszenie, najpierw na sprężyny potem na gwint
-
gwint AP
Jeśli jest tak samo dobry jak KW v2 to polecam w 100%
-
gwint AP
Wg mnie KW to wysoka półka. Jeździłem na różnych gwintach, od tych najtańszych TaTechnix, MTS poprzez FK Highsport, KW i H&R Obecnie w B5 mam KW v2 z regulacja twardości w inox line i szczerze powiem, że na lepszym gwincie nie jeździłem. FK Highsport mialem w zeszlym sezonie i dla mnie był beton, na Łódzkich dziurawych drogach
-
Jaki gwint do b6
Podobno AP wychodzi z tej samej fabryki co KW. Miałem w zeszłym roku FK Highsport a teraz mam KW V2 i powiem szczerze, że FK jak dla mnie był beton a na KW jeździ mi się bardzo dobrze, fajnie wybiera nierówności i jest namiastka komfortu
-
gwint AP
podobno wychodzi z tej samej fabryki co KW ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
Dywaniki welurowe
Dywaniki dzisiaj zamówione DYWANIKI AUDI A4 95-00 B.GRUBE ze STOPERAMI ! (3085219067) - motoAllegro Czekam na paczke
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Rozpoczecie planują na 13.04 Wrzucasz zderzak, koła i gotowy Ceny gość ma calkiem dobre, jestem zadowolony z jego roboty.