Treść opublikowana przez kamien85
-
Spociki Łódzkie
jak nic nie wypadnie to podjade zapoznać się ja niestety nie dałem rady dziś podjechać...może następnym razem
-
Spociki Łódzkie
jak nic nie wypadnie to podjade zapoznać się
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Niestety nie ma w H6W, ja u siebie przerabialem H6W na W5W. Kupiłem oprawki postojówek W5W od Golfa IV i założyłem do siebie
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
fota postojówki led, kiepska jakosć bo robione kalkulatorem Tomasz wszystko w swoim czasie, będzie też więcej koników Dzięki wszystkim za miłe słowa, ciesze się że podoba wam się moje autko Własnie, że nie przyciera ale pewnie dlatego że gwint jest cholernie twardy. Na dniach tył idzie jeszcze z centymetr w dół
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Kupiłem ledy firmy Narva 6000K LED W5W 6000K NARVA Niestety nie mam foty jak to świeci, postaram się jakąś zrobić na dniach
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Scyzoryk kupiłem razem ze sterownikiem centralnego zamka i wpiąłem się w ori wiązke cz i el. szyb przez długi czas było na sprzedaż za śmieszne pieniądze... nikt nie chciał to wleciało na auto i nie żałuje
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jest taki plan, albo polerka albo zmiana końcówek Jak się trafi w moim kolorze to czemu nie. Foto wnętrza dodałem w pierwszym poście. Zwykła tapicerka w zwykłym audi
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Siemanko, chciałem zaprezentować swoje A4 które posiadam od 09.2011 roku. Wcześniej latałem Golfem II Teraz kilka słów o Audi A4 B5 końcówka rocznika 99 pełny lift Silnik : 1.9 TDI AVG Seryjne 110KM Wyposażenie: w sumie standardowe, to co w większości - ABS - climatronik - 4 poduszki - wspomaganie - elektryka szyb z przodu - elektryka i grzanie luster - podgrzewane spryskiwacze - ori xenon + spryski - łokieć - jakieś tam światełka nóg - domykanie szyb - system aktywny głośników + ori sub w tylnym boczku Zmiany przeprowadzone: - sterownik cz z pilotem scyzoryk - gwint FK Highsport -> obecnie KW V2 INOX LINE (z regulacją twardości i wysokości) - koła Ronal RS6 + balony 225/40 -> Mille Miglia Porsche + 215/40 Bridgestone Potenza -> obecnie RH ZW3 8/9J + opony 205/40 i 215/40 - żółte halogeny -> OUT - diodowe postojówki - diodowe podświetlenie tylnej tablicy - brak ramek tablic - katalizator OUT - kolektor dolotowy AWX - program by Spanky [email protected] - dekory w czerwonym welurze - audio JVC KD-SH909R + sub PolkAudio EX10 + wzmak Signat ROC 1 - brak tylnej wycieraczki - tylne lampy full red - rozpórka sanek - polerowane końcówki wydechu - ramka grila w czarnym połysku Foty: Zaraz po zakupie: Wnętrze: standardowe, nie planuje większych zmian bo po prostu podoba mi się tak jak jest Koło: Sezon 2012 Sezon 2013 Sezon 2014
-
Wkłady tylnych amortyzatorów gwintu FK Highsport
Witam, posiadam gwint FK do ośki B5, niestety tylne amorki nie trzymają ale na szczescie maja wymienne wkłady. Wie ktoś może jakie wklady można podpasować do tego gwintu? Oznaczenia wkładu FK 02228 wymiary: długość wkładu: 33cm średnica wkładu: 39mm długość tłoczyska: 28,5cm srednica tłoczyska: 12,5mm
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Furka dzisiaj widziana w Łodzi na parkingu UŁ, na żywo robi mega wrażenie
-
Zamiennik katalizatora do Audi A4 B5 1.9 TDI AVG
Rozmawiałem ze sprzedawca to ten drugi zamiennik to podobno to samo co pierwszy tylko na tym zgrubieniu rura ma nawiercone otwory i jest owinięta wygłuszeniem. Pytanie tylko czy przez te otwory spaliny nie będą wpadać w zawirowania i się cofać? Wg mnie pierwsza opcja chyba będzie lepsza.
-
Zamiennik katalizatora do Audi A4 B5 1.9 TDI AVG
Witam, chce u siebie wywalić kata i wstawić zamiennik/rurę. Co wybrać do mojego 1,9 TDI AVG ?
-
Spociki Łódzkie
klysek89 faktycznie do mojej podobna ale to nie moja
-
Spociki Łódzkie
Czyja furka? Przyznawac sie
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
tommy-cichy kupiłeś je? Założyłeś?
-
Jak wyjąć orginalne pierścienie centrujące bez uszkodzeń?
Spróbuj moze spsikać jakimś WD40 czy czymś podobnym, może uda się uzyskać troche posliźgu i wyjdą.
-
Felgi do oceny
Napisz jakie masz zawieszenie? Ori czy obniżone ? Jak ori to moim zdaniem pakuj jakieś ori Audi bo i tak szału nie będzie.
-
Gwint vs sprężyny?
Jeśli nie zależy ci na dużym obniżeniu to zakładaj sprężyny, jeśli chcesz mieć nisko albo opuszczać nisko na zloty to pakuj gwint. Z niskobudzetowych mogę polecić MTS, nie ma szału ale spełni twoje oczekiwania
-
Zawieszenie, sprężyny i wpływ na trwałość
1. zależy od producenta sprężyn, jeśli kupisz dedykowane do twojego modelu i silnika to mysle że realnie będzie na poziomie -35 / -45 2. zależy jakiej firmy i w jakim stanie masz zawias, jeśli coś porządniejszego to pojeździsz dłuzej, jak niskobudzetowe to może się rozsypać w rok 3. wypadałoby 4. moim zdaniem warto ale tylko dobrych firm h&r eibach weitec 5. jeśli masz troche zdolności manualnych to powinieneś dać rade 6. dadzą radę ale osobiście poszukałbym jakiś dobrych używek 7. 1,6 sam w sobie nie jest demonem prędkości, napewno troche odczujesz 8. myśle że spalanie wzrośnie nieznacznie ~ 0.5l
-
Jak wypolerować końcówki wydechu v6?
Pasta automax lub autosol, żadnych tempo ani innych wynalazków
-
Czy olej "castrol magnatec" diesel można wlać do benzyniaka
wlać możesz jesli lepkość się zgadza, ale po co? Nie lepiej kupić taki jaki powinien być?
-
Hamulce dość często trzymają
Sprawdz tłoczek w zacisku w jakim jest stanie bo może blokuje się i nie odbija
-
Soczewki poliftowe - jak przyciemnić
Dzięki za pomoc
-
Felgi do oceny
Jeśli najbardziej podobają Ci się 2 i 3 to z tych dwóch nr 2 bardziej mi podchodzi. Tak naprawde o gustach się nie dyskutuje i powinieneś wybrac te które Tobie najbardziej odpowiadają.
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Ja osobiście pomalowalbym je na srebrno z grubym ziarnem lub na biało