Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamien85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamien85

  1. Jak przygotowania do sezonu? Wrzucaj koła i wpadaj na rozpoczęcie do Pabianic
  2. Niedługo bede testował Auto Finesse Tripple. Sporo pozytywnych komentarzy jest na jego temat
  3. Adrian zgadzam się z toba w 100% felga za***ista. Sam na taką chorowałem tylko w zestawieniu 7,5J i 8,5J i jak znajde to bez wahania kupie
  4. kamien85 odpowiedział(a) na sosek89 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładne autko, dobra baza, zobaczymy jak się rozwinie Co do auta od babci
  5. pasowac będą, a znaczek to rzecz gustu
  6. Pasowac będą i wygladają całkiem porządnie gdyby nie jeden szczegół.... ten napis s-line
  7. Panowie a co powiecie o Auto Finesse Tripple ? Dużo pozytywnych opini w internecie można znaleźć
  8. Kamil kupiłeś juz jakies dywaniki?
  9. Dzięki. Sprężyny mają długość ok. 33,5-34cm średnica drutu 12mm Przód reguluje się małym imbusem a tyl wciskasz amorek do oporu i przekrecasz
  10. A tak prezentują się w słońcu
  11. Lecimy dalej... udało mi się dorwac drugą pare opon 215/40 Bridgestone Potenza, wiec mam już caly komplet Gwint został rozebrany i wyczyszczony a tylne sprezyny wypiaskowane i pomalowane proszkowo, co ciekawe okazało się że jest to V2 z regulacją twardości Odebralem felgi z piaskowania i malowania: W następnym tyg auto trafia do lakiernika na poprawki lakiernicze.
  12. 225/35 moim zdaniem lepiej leży
  13. osobiscie poszukalbym 225
  14. skąd takie informacje, że wahacze wymienia się parami? Co do samego autka to fajny egzemplarz Ci sie trafil, dobra baza do dalszych modów
  15. Wielkie dzięki za zaproszenie, jest mi bardzo miło ale faktycznie na dzień dzisiejszy autko jeszcze nie zasluguje na takie wyróżnienie. Powrócimy do tematu jak ogarne wszystko co mam w planach
  16. normalnie jakbym swój życiorys czytał gdzie znalazłeś gwint KW? hehe jakby nie było Audi to kawałek mojego życia więc prawie jak życiorys Gwint wychaczyłem na tablicy Ciesze się bo wiem jak trudno dorwać KW :decayed: Co do felgi to nie wiedziałem, że wzbudzi to takie zainteresowanie...ale wszystko w swoim czasie panowie Ps. Flaty mają ET45, więc nie są to flaty
  17. ostatnie zestawienie nie było złe ale był jeden drobny szczegół który mnie drażnił...co drugie Audi jeździ na RS6 nowa felga może i nie powala ale nie jest tak często spotykana na ulicy
  18. moze byc 10, moze byc 15 w obu wypadkach bedzie dobrze bo felga jest wąska a ET wysokie
  19. Dobra fura i odejście za***iste ESP ma sporo pracy Zakładaj te H&R, do tego 18 i będzie malina
  20. Temat zarósł to czas na mały aktual. Na koniec sezonu 2012 auto praktycznie wróciło do seri, gwint sprzedany, felga sprzedana, folia z halogenów zerwana. Postanowione... koniec modzenia, rzeźbienia itd. Tak przejeździłem do stycznia ale choroba zwana pasją jest silniejsza... Od stycznia zacząłem kompletować graty na nowy sezon 2013 i w ten sposób na nowy sezon wpadną 18 o parametrach 8J ET35 (pokaże jak się pomalują ) Do tego oponki na przód: O odpowiedni prześwit zadba gwint KW V2 Inox Line Tylne sprężyny zostaną wypiaskowane i pomalowane proszkowo W miedzy czasie dorwałem okazyjnie jeszcze coś takiego: A wczoraj korzystając z ładnej pogody ogarnąłem troche pozimowy syf pod maską, wpadł kolektor z AWX i szykuje się na powiększenie stada koników pod maską
  21. 225/40 lub 215/40
  22. ładnie ten nawiert ci wyszedł pakuj dodatkowe odboje w mts bo bedzie trzeć
  23. tak działa większość gwintów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.