Treść opublikowana przez kamien85
-
Jaki środek AIO wybrać?
Panowie mam pytanko, jaki według was jest najlepszy środek AIO ? Myślałem o Auto Finesse Triple albo ValetPro Achilles. Chciałbym odświeżyć troche swój lakier na wiosne ale obecnie nie mam warunków ani czasu do pełnej korekty lakieru. Lakier czarny (nie metalik) Co polecacie?
-
Kundel srebrny by mrogal
No auto musi byc pode mnie :-D podjezdzam pod biedronke patrze a tam caly parking takich samych szarych nudnych aut i mysle kuwa cos tu jest nie tak zalezalo mi na zmiane paliwa. A te tuningi to taki podstawowy pakiet startowy jak olej czy rozrzad wspaniała mądrość życiowa Jak A3 będzie tak samo dobre jak A4 to można spać spokojnie
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co prawda nie mam B6 tylko B5,5 ale chętnie podzielę się z wami moimi doświadczeniami. Sezon 2012 przejeździłem na FK Highsport gwint wg. mojej opinii bardzo twardy, jadąc po nierównościach miałem wrażenie, że nie radził sobie z ich wybieraniem, momentami myślałem, że plomby z zębów mi wylecą. Sprzedałem na jesień po sezonie. W styczniu 2013 kupiłem KW var 2 z regulacją twardości na wkładach H&R. Twardość ustawiona na połowe, świetnie wybiera nierówności, jest twardo ale zarazem komfortowo (trochę to dziwnie brzmi ale nie wiem jak dokładnie opisać to wrażenie)
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Dobrze się tu dzieje, zapowiada się grubo Kolor zostaje?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Z tym frontem to jeszcze nie jest przesądzone, mam jeszcze jedną opcje na oku. Felgi zostały rozkręcone, bębny szykuję do malowania a z rantów zdjąłem bezbarwny i biorę się za polerkę. Śrubki na gotowo po wyczyszczeniu i polerowaniu.
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
na 100% bedzie ladnie spasowane w to nie wątpie
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
zapowiada sie grubo na sezon Jestem ciekaw jak usiądzie to koło
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Jak oglądałem zdjęcia aut z czarnym bixem to miałem mieszane uczucia, myślałem, że będzie się zlewał z całością ale jak przymierzyłem to innego nie chce Dzięki
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Szybka przymiarka bixa od kumpla. Na sezon trzeba zrobić swojego. Będzie Black Bandit
-
Tarcze biją po przetoczeniu, pomocy chłopcy
ATE lub Zimmermann polecam ze swojej strony
-
Nagłośnienie do 1500 zł! POMOCY
Media Markt ul. Brzezińska, podjedziesz, posłuchasz i weźmiesz na raty. Do Twoich wymagań napewno mają tam sprzęt który napier****
-
Kable pod wzmacniacz :)
10mm2 też spokojnie to ogarnie
-
Audi A4 Avant
Kolego kup sobie adapter do systemu aktywnego ASA.01 - Adapter do systemów aktywnych | Transfer Multisort Elektronik i na niefabrycznym radiu będą Ci grały wszystkie głośniki wraz z subem.
-
Jak podłączyć suba w avancie, w ori głośniki były tylko w przednich drzwiach
plus ciągniesz bezpośrednio z aku np lewym progiem, minus bierzesz np. z pod kanapy, kable sygnałowe podłączasz do radia i puszczasz je środkiem lub prawym progiem. Przekrój kabla 10mm2 powinien wystarczyć. Kup sobie kit kabli do wzmacniacza np. Dietza i tam będzie wszystko co będzie potrzebował do podłączenia wzmacniacza
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Co to są za osłony słupków?
-
Niskie zawieszenie z przodu a4 jak podwyższyć?
jak masz tak nisko miske to napewno masz jakieś sportowe zawieszenie, ori wybite nie usiadło by tak nisko. wrzuć foto to wszystko się wyjaśni Jak coś to mam ori sprężyny 1BA od AFN na sprzedaż - pisz na PW
-
dziwny problem
sprawdz tarcze hamulcowe czy nie sa krzywe i stan opon
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A4 B5 1.9TDI AVG wczoraj stuknęło 271tys
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Do sezonu jeszcze trochę czasu to pomyśle nad kolorem, a tymczasem przyszła kolejna paczka
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
a może coś takiego?
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Bilstein? Fajnie że regulacje twardości przodu jest na dole amorka a nie jak w KW na górze
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
8J przód i 9J tył, ale wiosnę rant będę zmieniał na 1.75 żeby uzyskać na przodzie szerokość 8,5J zastanawiam się też na jaki kolor pomalować rotor bo moim zdaniem w kolorze wyglądają lepiej... może czerwień lub bordo + polerowany rant?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Wczoraj po południu przymierzyłem tył i jest idealnie Przykręcenie rozpórki to kwestia kilku minut, u mnie były tylko dwie śruby do przykręcenia. Co do efektów to są na plus, auto jest trochę sztywniejsze i nie trzeszczą plastiki.
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Mikołaj w tym roku przyszedł wcześniej
-
18x8 et 43 czy wejdzie?
Wejdzie bez najmniejszych problemów, opona też może być bo różnica miedzy 225/40 a 235/40 jest znikoma.