Treść opublikowana przez kamien85
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
odepnij lambde i zobacz czy auto lepiej jeździ
-
Turbo od 130 i walek SDI (1y czy aaz)
Piotrek z jakiego auta masz ten wałek?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Spokojnie, będzie gleba, węższa opona i dystanse ale to już na przyszły sezon...
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Z ciekawszych rzeczy które ostatnio się zmieniły to wpadły inne felgi 18 z oponkami 225/40 i rozpórka sanek. Miały być założone dopiero na przyszły sezon ale postanowiłem, że wrzesień sobie jeszcze na nich polatam. Gwint podniesiony bo byłem wczoraj na przeglądzie i nie chciałem się zawiesić na rolkach, jak w zeszłym roku.
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
to są 18
-
gwint a4 b5 a passat b5
Passat B5 i A6 ma takie samo zawieszenie i do A4 podejdzie tylko przód bo tył jest zupelnie inny
-
Jak rozpoznac wtryskiwacze (216,230) ?
216 seryjnie siedza w VW T4 2,5TDI 150KM oznaczenie AHY i AXG a 230 nie wkładali do żadnego motoru seryjnie bo to typowe wtryski tuningowe
-
Czy to napewno N75?
Witam, szukam zaworu N75 do AVG ponieważ mój odmówił już posłuszeństwa, znalazłem taką aukcje AUDI A4 1.9TDI ORYGINAŁ NOWY ZAWÓR CIŚNIENIA N75 (3380489675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i w związku z tym mam pytanie czy to jest napewno N75? Czy nie powinien mieć białej "główki" ?
-
KOLEKTORr ssacy AWX
USZCZELKA KOLEKTORA SSĄCEGO SKODA FELICJA , FABIA , OCTAVIA I , ROOMSTER 1.9 D , 1.9 SDI .1.9 TDI tak to wyglada, bezproblemowo kupisz w kazdym motoryzacjnym
-
KOLEKTORr ssacy AWX
Bez wiekszych problemów powinien podejść ten zestaw. Ja mam identyko zestaw w AVG W tle na zdjeciu jest taki kolektor w AJM http://www.mobil-tech.pl/wp-content/gallery/ajm1/snv18978s.jpg a tu z bliska http://www.mobil-tech.pl/wp-content/gallery/ajm1/snv18983s.jpg
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Musi trzeć, bo inaczej oznaczałoby że jest za wysoko i za wąsko :decayed:
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Dziś przód skręciłem 10mm i w końcu jestem zadowolony
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
15mm szerzej i 10mm niżej. Chyba wyszło całkiem nieźle?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
niestety tylko 8J i ET35 ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ---------- czarne "lufy"
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
znaczy piszesz ze głosnik 75mm pasuje?? a nie gra czasem po tapicerce przy max wychyleniu? bo u mnie przy 62 i wygładzonym boczku od wewnatrz w jednym miejscu ociera na gumie resorujacej czy jak to tam nazwać chodzi o szerokość taśmy dekarskiej, kolega sie pomylił bo powinno być 100mm i 75mm
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Czyli 2 rolki taśmy dekarskiej dadzą rade
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:slina: jest gruuubo, wpadaj na Łódź musze pomacać na żywo
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
mam pytanko o wygłuszenie drzwi, lepsze będą maty app (twarde czy miekkie) czy taśma dekarska tytan lub soudaband? Ile potrzeba na wygłuszenie przednich drzwi?
-
Montaż Car Audio By Rapciuch
Możesz sprecyzować z czym jest więcej zabawy? Bo wg mnie to wszystko jest to samo, ta sama robota tylko głośnik większy...
-
Dywaniki welurowe
na początku tematu pytałem o te same dywaniki, odradzano je
-
Montaż Car Audio By Rapciuch
dobre podejście do tematu, ale dlaczego nie wrzuciłeś 16 ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
wygląda za***iście jak grube dystanse zarzuciles? Seryjnie tam chyba jest ET43?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Kolor do bani i felga nie powala. Na prosiakach zdecydowanie lepiej. A co Ty jeszcze do podstawówki latasz?
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Folią ORACAL
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Co słychać w temacie? Gdzie koło?