Treść opublikowana przez kamien85
-
A4B5 głośniki w drzwiach
Dokładnie, montuj 16 i będzie o niebo lepiej. Oczywiście nie zapomnij o wygłuszeniu drzwi
-
[ALL B5] Dokładany moduł komfortu
Trzy fajne i przydatne funkcje które nowe auta posiadają już w standardzie. Myślę, że warto aczkolwiek cena trochę spora.
-
Klapa tył
powinna bez problemu pasować do przedlifta
-
Zawieszenie gwintowane
Gwint pod nakrętką powlekałem kroplą płynu hamulcowego i nic się nie zapiekało. Najlepiej raz na jakis czas poruszać nakrętka i obejdzie się bez smarów.
-
Wspomaganie piszczy przy lekkim skręcie.
Sprawdź naciąg paska i poziom płynu. W najgorszym wypadku pompa powoli się kończy
-
Jakie klocki?- Audi B6
osobiście polecam TRW/Lucas , posiadam takie i zero problemów. Jeśli chcesz coś z wyższej półki to ATE
-
Pytanie przed wymianą płynu hamulcowego
wyciągnij strzykawką płyn ze zbiorniczka ile się tylko da, zalej nowy i niech kolega nacisnie pedał hamulca a ty spuść reszte z przewodów a na koniec uzupełnij braki. W ten sposób nie powinien się zapowietrzyć, a jesli był zapowietrzony to się odpowietrzy
-
[B5 ADP] Wymiana tylniego zawieszenia
Jeśli już się pocą i zamarzaja to są do wymiany
-
[ALL B5] Dobry zestaw na przód, czy to dobry wybór?
Jak szukasz dobrego zestawu to polecam ATE lub ze średniej półki TRW/Lucas
-
[ALL B6] Otwór centrujący
w autach marki VAG jest 57,1 66,6 jest w Mercedesach
-
Polecane opony letnie
Letnie mam Nexen i nie narzekam. Co do rozmiaru to bierz 225/40
-
[ALL] Proszę o pomoc głośniki w drzwiach
Jakie auto? W B5 przód jest 130mm tył 165mm Generalnie jeśli chcesz mieć dobrze zamontowany zestaw przedni to bez rzeźby dystansów i wygłuszenia drzwi się nie obejdzie bo ori głośniki są przymocowane do tapicerki.
-
[ALL] Czym umyć skutecznie felgi?
ja do mycia felg używam środka do mycia silnika. Spryskuje porządnie, czekam chwile i potem gąbka, ciepła woda i wszystko schodzi.
-
[ALL B5] Dysze spryskiwaczy szyb zatkane?jak wyczyścić?
Ja ostatnio przerabiałem ten temat u siebie, dysza spryskiwacza pasażera jakby zaśniedziała. Najpierw prysnąłem WD40, potem cienką igłą przeczyściłem i wszystko wróciło do normy.
-
[ALL B7] Które sprężyny najbardziej komfortowe H&R,Eibach,Weitec...............
Myślę że w tym wypadku Eibachy spiszą się idealnie. Jeździłem na nich i wg. mnie jest to idealny kompromis miedzy dobrym prowadzeniem, wyglądem i komfortem
-
[ALL B6] Jakie amortyzatory o obniżonym skoku?
Jeśli chcesz low budget to zakładaj MTS jeśli chcesz coś porządnego to np. Koni albo Bilstein B6
-
[ALL B6] Prośba o wycenę zawieszenia
Myśle że jakieś 350-400zł
-
[ALL] Znaczek dope na tylną klapę
Zakładaj i pokaż jak leży
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
Wyglądają sympatycznie, jak zamontujesz to wrzuć fotki bo sam się zastanawiam nad podobnym rozwiązaniem.
-
[ALL B6] Doklejany ... dyfuzor z ebay.
wygląda to całkiem ciekawie. W PL czegoś takie nie widziałem, patrzyłeś na niemieckim ebay? Może będzie taniej i bliżej do ściągnięcia
-
[ALL B5] Dobranie progów
Moim zdaniem zostaw jak jest bo tak jest dobrze. Nie zakładaj żadnych pseudo tuningowych plastikowych progów bo tylko oszpecisz auto.
-
[ALL B5] Słaby Fis
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic806483.html rzuć okiem na ten temat, może pomoże
-
[ALL] Samodzielna wymiana wyświetlacza.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic806483.html Kolego rzuć okiem na ten temat, może zanjdziesz jakies ciekawe informacje dla siebie
-
[B6 AWX] Jakie swiece żarowe do AUDI A4 1.9TDI AWX
Jeśli chodzi o firme to polecam BERU, do Twojego auta model GN855
-
poszukuje 5-ramiennych felg z rantem 18 cali
Może coś takiego ? http://motoallegro.pl/felgi-artec-5x112-skrecane-18-cult-i2068872540.html