Treść opublikowana przez kamien85
-
[B5 AJL] Ciężko pali w niskich temp.
czujnik temperatury może być przyczyną ciężkiego odpalania na zimnym silniku
-
[B6 AWX] B6 AWX - Superb AWX - podmiana N75
spróbuj rozebrać i wyczyścić N75
-
[B5 AFN] Świece żarowe
ja w AVG mam BERU GN855 12V ale tak jak kolega napisał to chyba nie ma wiekszego znaczenia
-
Polecane opony zimowe
zakładaj 225/45 i będzie dobrze
-
[B6 AWX] Turbo, przestało ciągnąć, co może być przyczyną...?
typowy notlauf, przyczyn może byc sporo, podłącz się pod Vaga i powinno się wyjaśnić
-
[B5 ADP] Wymiana tylniego zawieszenia
nie musisz całego tyłu podnosić, możesz to robić stronami co do pukania to może to być amorek
-
[ALL B5] Co wybrać- seryjne zawieszenie, czy obniżone?
jeśli wszystkie sprężyny będą takie same i nie będą styrane to powinien stać równo
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
jest to wina akumulatora, kwalfikuje sie do wymiany
-
[ALL B6] Podwójna końcówka tłumika
Jeśli będzie to zrobione z umiarem a nie jakieś rynny to będzie to miało ręce i nogi. Najlepiej dobrać takie żeby wpasować w zderzak bez jego ciecia
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
A nie brałeś pod uwage MTS? Co do FK czy TA to na jednym i drugim ustawisz auto równo, po to jest gwint
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
dodatkowo ogrzewanie jakie sobie ustawisz wewnątrz też ma znaczenie, czynników jest naprawde sporo. Musielibyście to sprawdzić w tych samych warunkach żeby stwierdzić czy Passat faktycznie rozgrzewa się szybciej.
-
[ALL] Zamarzający elektrolit w akumulatorze??? Naprawa?Wymiana
3 lata to już nie taki nowy, jeśli to jakiś no name to faktycznie lepiej kupić nowy
-
[ALL B6] Glebienie - kilka pytań
tak, zmienia się prowadzenie, auto jest sztywniejsze, nie ma przechyłów na zakrętach i daje się lepiej kontrolować.
-
[ALL B5] Co wybrać- seryjne zawieszenie, czy obniżone?
Jeśli chcesz coś pomiędzy komfortem a lepszym wyglądem i prowadzeniem to polecam Eibacha -35mm
-
B5-b6 1.8t czy bedzie pasować
podejdą bez problemu, na zimówki będą w sam raz. Auto zimą nie musi robić szału
-
[ALL] Zamarzający elektrolit w akumulatorze??? Naprawa?Wymiana
Skoro akumulator jest prawie nowy to go reklamuj
-
[ALL TDI] termostat ben/diesel
nie będzie taki sam
-
Problem z LPG - kontrolka silnika
Skoro na benzynie jest ok to obstawiam instalacje. Podjechać do gazownika, zmienić filtry i podpiąc sie pod kompa, w najlepszym wypadku regulacja powinna pomóć, w gorszym uszkodzenie któregoś z podzespołu instalacji.
-
[ALL B5] Felgi do oceny
Najważniejsze żeby Tobie sie podobały Jak za tą cenę to całkiem przyzwoite
-
[ALL B5] Zawieszenie przestało pracować
Jak wymienisz amorki to będziesz wiedzial czy coś jeszcze padło. Dla pewności sprawdź całe zawieszenie.
-
Problem z LPG - kontrolka silnika
Na samej benzynie problemy też występują? Jeśli nie to trzeba podpiąć się pod sterownik gazowy i zobaczyć czy wszystko sprawne.
-
[B5 AFN] Cieknie paliwo z okolic pompy ...POMOCY :/ (WIDEO)
najprawdopodobniej leci przez tą tylną srubę albo z pod uszczelki nastawnika
-
[ALL B5] problem z prędkością
podłącz się pod kompa i będziesz wiedział. U mnie przyczyną był urwany kabel od wtyczki wtrysku sterującego ale nie zaszkodzilo przeczyścić N75
-
Spociki Łódzkie
Passat nie podoba mi się tak jak B5 po lifcie
-
Spociki Łódzkie
przypucuj się ładnie, skąd, co, jak, gdzie Z miasta Łodzi się pochodzi Od kilku miesięcy pomykam Avancikiem B5 w TDI. Wcześniej pomykalem Golfikiem II GTD