Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamien85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamien85

  1. czujnik temperatury może być przyczyną ciężkiego odpalania na zimnym silniku
  2. spróbuj rozebrać i wyczyścić N75
  3. kamien85 odpowiedział(a) na audi1987 temat w 1.9TDI
    ja w AVG mam BERU GN855 12V ale tak jak kolega napisał to chyba nie ma wiekszego znaczenia
  4. zakładaj 225/45 i będzie dobrze
  5. typowy notlauf, przyczyn może byc sporo, podłącz się pod Vaga i powinno się wyjaśnić
  6. nie musisz całego tyłu podnosić, możesz to robić stronami co do pukania to może to być amorek
  7. jeśli wszystkie sprężyny będą takie same i nie będą styrane to powinien stać równo
  8. jest to wina akumulatora, kwalfikuje sie do wymiany
  9. Jeśli będzie to zrobione z umiarem a nie jakieś rynny to będzie to miało ręce i nogi. Najlepiej dobrać takie żeby wpasować w zderzak bez jego ciecia
  10. A nie brałeś pod uwage MTS? Co do FK czy TA to na jednym i drugim ustawisz auto równo, po to jest gwint
  11. dodatkowo ogrzewanie jakie sobie ustawisz wewnątrz też ma znaczenie, czynników jest naprawde sporo. Musielibyście to sprawdzić w tych samych warunkach żeby stwierdzić czy Passat faktycznie rozgrzewa się szybciej.
  12. 3 lata to już nie taki nowy, jeśli to jakiś no name to faktycznie lepiej kupić nowy
  13. tak, zmienia się prowadzenie, auto jest sztywniejsze, nie ma przechyłów na zakrętach i daje się lepiej kontrolować.
  14. Jeśli chcesz coś pomiędzy komfortem a lepszym wyglądem i prowadzeniem to polecam Eibacha -35mm
  15. podejdą bez problemu, na zimówki będą w sam raz. Auto zimą nie musi robić szału
  16. Skoro akumulator jest prawie nowy to go reklamuj
  17. nie będzie taki sam
  18. Skoro na benzynie jest ok to obstawiam instalacje. Podjechać do gazownika, zmienić filtry i podpiąc sie pod kompa, w najlepszym wypadku regulacja powinna pomóć, w gorszym uszkodzenie któregoś z podzespołu instalacji.
  19. Najważniejsze żeby Tobie sie podobały Jak za tą cenę to całkiem przyzwoite
  20. Jak wymienisz amorki to będziesz wiedzial czy coś jeszcze padło. Dla pewności sprawdź całe zawieszenie.
  21. Na samej benzynie problemy też występują? Jeśli nie to trzeba podpiąć się pod sterownik gazowy i zobaczyć czy wszystko sprawne.
  22. najprawdopodobniej leci przez tą tylną srubę albo z pod uszczelki nastawnika
  23. podłącz się pod kompa i będziesz wiedział. U mnie przyczyną był urwany kabel od wtyczki wtrysku sterującego ale nie zaszkodzilo przeczyścić N75
  24. kamien85 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Passat nie podoba mi się tak jak B5 po lifcie
  25. kamien85 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przypucuj się ładnie, skąd, co, jak, gdzie Z miasta Łodzi się pochodzi Od kilku miesięcy pomykam Avancikiem B5 w TDI. Wcześniej pomykalem Golfikiem II GTD

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.