Treść opublikowana przez mat-85
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja ostatnio zrobiłem trasę Kielce - Lublin jazda w nocy - trochę padało nie dało się pogonić więc postanowiłem jechać eco. Spalanie PB na FISie 5,8 Ogólnie PB trasa 7,5; miasto 11(jeśli krótkie trasy i korek to więcej) Gaz +2 litry
-
Ile pali Wam gazu?
trasa 9-10, miasto od 13 w górę. Ogólnie spalanie gazu różni się od tego co pokazuje FIS o OK 20% (oczywiście jeżeli stroimy instalację pod kątem minimalnego spadku mocy)
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T AEB pytanie o instalacje LPG?
Ja miesiąc temu zakładałem BRC Sequent 24 za 2600. Czy przy tak małej różnicy cenowej opłaca się brać składaka? (Sam też brałem pod uwagę stag+zavoli S+ matrixy cena 2300zł).
-
[ALL] Gwóźdź w oponie, czy po naprawie
Jeżeli nie uchodzi powietrze to łata nic nie wzmocni
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W moim audi założone są ori 16 na ori zawiasie. Jak dla mnie trzęsie niemiłosiernie . Przesiadłem się z Citroena Xantii Po 3 tyg jazdy a4, przejechałem się spowrotem Xantią i czułem się jak na statku wycieczkowym - bujało strasznie ale jest super wygodnie. Do wszystkiego można się więc przyzwyczaić
-
[B5 AEB] Kurpiowoz :)
Przez takie tematy sam mam ochotę coś podziałać u siebie - chociaż przy przednim napędzie już zdrowa seria się z oponami obchodzi mało subtelnie. Fajnie autko - sprawnie się odpycha
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Opona letnia zawsze będzie lepiej się spisywała na suchym i najczęściej na mokrym asfalcie - zimówki są zrobione by trzymały się na śniegu. Oczywiście od każdej zasady są wyjątki - zależy jakiej klasy masz zimówki, a jakiej letnie. Generalnie na każdy asfalt lepsze są opony letnie. Zimówki są kompromisem między asfaltem a śniegiem.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Aby już śniegu nie było - na lodzie i tak jedynie kolce mogą zapewnić przyczepność. Ja kupiłem auto na letnich i jeżdżę od 2tyg. - na czarnym super - na resztach śniegu kulig
-
[ALL B5] Pytanie o Sprzęgło
To w ADRach też są dwumasy? Ehh całe życie się człowiek uczy.
-
[ALL B5] Tempomat - od czego zacząć
VAGa już podłączałem - błędów nie było, ale spróbuję podziałać jak w temacie. Dzięki
-
[ALL B5] Tempomat - od czego zacząć
Cześć, w mojej nowo zakupionej a4 nie działa tempomat - w sumie nawet nie wiem od czego zacząć jakąś diagnozę. Może ktoś już się borykał z problemem i może podpowiedzieć jak sprawdzić to ustrojstwo.
-
Polecane opony zimowe
Na mocno zimowe warunki Polecam Dębicę Frigo 2 - świetne na śniegu troszkę gorzej na asfalcie. Nie polecam natomiast nalewek - miałem takie zimówki na tylnej osi - byłem zadowolony dopóki nie wpadłem w niespodziewany poślizg na mokrym asfalcie - na szczęście skończyło się na przejechaniu zakrętu boczkiem. Takie opony są nieprzewidywalne - nigdy więcej czegoś takiego.
-
[ALL B5] Co myslicie o takim gazie
Dlaczego Zavoli nie do turbo? Mam na myśli Zavoli Zeta S do 250KM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem przyszłym użytkownikiem (mam nadzieję) Audi a4 1.8t Avant Pozdrawiam