Treść opublikowana przez Krycha
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
im wolniej jedziesz tym dłużej cię widać
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
bujaj się
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tempomat to padło ma? bo mam manetke na handel jak coś
-
[ALL B5] Problem z tempomatem
Panowie pacjent AKN po przekładce z tipa na manuala, założyłem tempomat niby działa ale nie działa. Wchodzę w bloki żeby sprawdzić poprawność działania i wogóle nie wyskakują takie cyfry jak trzeba, pewnie to wina że brakuje czujnika pedała sprzęgła i może to jakoś tam inaczej jest rozwiązane. Da się to jakoś ogarnąć czy tylko się narobiłem bez sensu?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Panowie pacjent AKN po przekładce z tipa na manuala, założyłem tempomat niby działa ale nie działa. Wchodzę w bloki żeby sprawdzić poprawność działania i wogóle nie wyskakują takie cyfry jak trzeba, pewnie to wina że brakuje czujnika pedała sprzęgła i może to jakoś tam inaczej jest rozwiązane. Da się to jakoś ogarnąć czy tylko się narobiłem bez sensu?
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
zacny
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
właśnie na prawym mi pisze L i odwrotnie, już poprawione i całość się elegancko dociera
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ej man jeszcze wygląda
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
tak pojepało Ci się
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
nie ma takich w 17 calach albo jestem debilem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ile on tam chciał? chyba 6,5k dolicz przeróbkę tyłu.. wolę kupić za 4zł naklejkę fak ajrajt- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
jeśli chodzi o powietrze to nie teraz :gwizdanie: cycu jakie ty mono widziałeś w 17 calach ?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
w kolor zdecydowanie- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ale co wrzuci do b5?- [B5 1Z] A4 TDi
dzięki paweł za glinkę, jutro się będę nią bawił powiedz mi jeszcze jedno czym myjesz auto? masz lakier na felgach czy to gołe alu wypolerowane? niewpływa źle ten szampon na takie świecące bajery ?- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
seba tak, tyle głów myślało co nie tak i w tym moja najgłupsza nie wpadła na to- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
tą żonkę to ty masz, nie jeden by chciał taką a pozdrów może mnie pamięta- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
nie wiem spróbuj, ale chyba się nie da ośki to nie moja specjalność i nie zagłębiałem się nigdy w to zapytaj krzyśka (krzysiek23 bodajże) on tam coś potrzebował tych mocowań i miał jakieś jazdy z nimi- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
różnica też polega w trzepieniu amorka, nie założysz jednego mocowania na drugie, bo w innym miejscu ma taką jedną tulejke - musisz rozebrać żeby skumać o co chodzi- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
krawężnik albo worek cementu ?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
oj tam nie gadajcie co to masz za zawias tera bo nie pisze albo nie widzę o i wkońcu lusterko wpadło- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
łaj ?- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
meee meee- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
chłopaki ręcznie jadą, podziwiam mają czarne środki więc coś dla mnie, ale dziś znowu przysiadłem do jednej i jakoś mi się nie chce. Chyba zamawiam na szybko jakieś opony i rzucam je w kolor - [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2