Treść opublikowana przez Krycha
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tymczasem przywiozłem trochę gratów Plastiki czarne wraz z uszczelkami z S4 oraz podsufitka w alkantarze, ramiona wycieraczek 99-01r, lusterko wsteczne 99-01 oraz rozpórkę z S4/A6. Dodatkowo zdjąłem deskę po poodklejała sie strasznie, jutro montaż i możliwsze zdjęcia
-
[B5 AGB] VIAGRA
Czyli jednak odpalił Astre Moskal ile tam u Was w okolicy za hamowanie trza zapłacić?
-
[B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
taki mądry? to znajdź kubły w moim kolorze http://allegro.pl/audi-a4-lift-fotele-podgrzewane-2000r-kubelki-i1314078759.html
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Najlepiej dać od spodu jakiś plastik ( w miejsce guzików ) można wkleić na gorąco, potem dla przyrówniania szpachlą i będzie się trzymać.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Górnik siema cycu Wiesz mam ciocie koleżanki mojego wujka w ameryce i przysyła mi graty, bo ona tam zna ziomków od tjuningu. Ile pali? Tyle co dobry dizel Panel zwykły + panel na 4 x el szyby zaszpachlowany na gładko i pomalowany. Inaczej tego nie obejdziesz.
-
[B5 AEB] moja audi
A czemuż to? Ta np. http://allegro.pl/audi-a4-b5-rieger-pakiet-ospojlerowania-tuning-i1298892503.html o kurde 5k za tyle plastiku
- [B5 AEB] moja audi
-
[B5 1Z] A4 TDi
Wiem, wiem jak najtaniej i jak najgorsza, bo i tak do obszycia
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale dziurawa
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Wolałbym w jakiś kolor te listwy
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Poszedł po 5 minutach bycia w dziale sprzedam
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Z foteli cieszę się jak z niczego innego w tym aucie. Mam kupca na całe auto, ale nie chce koła i rekarosów ( debil ) Bije się ciagle z myślami sprzedaży Konsoli poliftowej nie chce. Każdy toto se wsadza, ale jak sobie daruje. Teraz jak mam to finalna wersja. Chyba, że cos mi odbije i dam 2 din wtedy wyjścia nie będzie
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Boczki przerabiałem z angola. Tzn. wklejałem w boczek same te skórzane wkłady. Pistoletem, lakier z A4 B5 zwykły srebrny.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Z jasnymi boczkami? Chodzi Ci o listwy/dekorty?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dają w komplecie takie prowizoryczne kubeczki jak i całą resztę potrzebną do takiego zamontowania, także obywa się bez kombinacji . W przyszłości wyszpachluję podstawę i dam cała obudowę przełączników do flokowania, także będzie jakoś to już wyglądać
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Jak najbardziej. Wcześniej miałem w słupku trochę mi się znudziło, zaś w kratki teraz każdy wkłada. Nie przeszkadzają w codziennej jeździe, nie walą po oczach, na liczniku z perspektywy kierowcy też widoczność okej, także jestem zadowolony.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Gajgerki Zdjęcie niestety kiepściutkie.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Rzucam Ci na PW info, żeby tu nie robić śmietnika.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ślepy inwestujesz dalej? Jutro będę miał kiere S4 i trochę gadżetów
-
[B5 1Z] A4 TDi
Tamte sprzedałem, ale spoko mam jeszcze z komplet w boczkach.
-
[B5 1Z] A4 TDi
A wiesz co rzuciłem ogłoszenie, ale sam nie wiem co z nimi zrobię. Może założę, a jak się trafi kupiec to sprzedam. Innej alternatywy niż S4 to nie widzę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Nie zmieniam
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widzę, że każdy sprzedaje. Chyba taka moda
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
Grafit. Ty i jak zrobiłeś zderzak?
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Ja też dopóki solą nie sypną