Treść opublikowana przez Krycha
-
Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele
I tak zaraz któryś to napisze
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Felgi wylatują na zimę i gwint oczywiście to samo nie będę go przecież niszczył Poszukam jakieś - 40mm na śniegi w sam raz.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
To koła na jesień
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
eresy latają sobie w jakimś A8
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
16 cali se turlam
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Komplet uszczelek, płynów, złączek i opasek i pod maską nieco porządku. Zrobiłem również wolną odmę oraz zmieniłem wzmocnienie i chłodnice, bo były w nędznym stanie.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
A takie ładne 19stki były na handel
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Miło słyszeć
-
[B5 1Z] A4 TDi
W miarę możliwości mam zaklepane, ale plastikowe nadkole mnie trzyma by dalej to ogarnąć bez większej rzeźby.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Mocowanie osłony dalej dynda Tak jak mówisz parę cm brak
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zobaczymy, w sąsiedniej wiosce kończy się budować hamowania która ogarnie 4x4 tak więc będę miał wsio praktycznie pod nosem i mam nadzieje że jakieś wykresiki będą.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Nie no żartuje żartuje Co się da jeszcze to zrobię.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Dłubie dalej w tym gównie hehe I jak to mówią z gówna bata nie ulepisz
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
W serii to było jak przyprowadziłem samochód do domu
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
No co wy, zostaje poczciwe jedenosiemte
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Kręcą mnie właśnie jakieś mietki, ale to chyba na przyszły rok już coś wleci. Na tą chwile daje sobie spokój i działam z ważniejszymi sprawami czyt. z silnikiem
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Wejdzie tylko nie wiem czy jest jakiś sensowny wzór w 20 calach. Nie wiem czy teraz nie pójdę w szerzej i mniej cali
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tego to najstarsi górale nie wiedzą
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Lato się kończy
-
Nimbus Grau Perl Effekt
A spojrzałem w wątek o er es szóstkach
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Nowe kółko będzie czy źle doczytałem?
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Sory chłopaki zapomniałem, że wy tam u siebie macie nieco inne oświetlenie.
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Ciekawe który polyft ma taką lampkę...
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Widzę, że licznik już dotarł Jak wrażenia po skróceniu gałki? Też się na to czaje, ale muszę znaleźć odpowiednią narzynkę.
-
[ALL] Tłoczona tablica rejestracyjna wymiary z USA pomocy!
5 dych. Teraz to pół forum będzie z takimi jeździć