Treść opublikowana przez Krycha
-
Spociki w Kielcach
Cicho być łysy Nie ma z czym to się nie wychlam
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Lepsze
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
coś tam gra, coś tam sobie gra
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
" Paulinka kręci figlarnie włosami "
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Siedziała na zapleczu No ale Pani Sylwia i ta nieznajoma w jasnym dżinsie też kosa. Tyle mam jej zdjęć, że starczy mi na dziś wieczór Danielu przyjedziemy za rok, napewno wjadę :
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Słabe te foty dresiarzu. Podeślę Ci moje i wrzcisz Mam pełno zdjęć A4 z pięknościami w obcisłych spodniach <mniam>
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
kocham to auto
-
Spociki w Kielcach
Ten odkąd założył gaz to jaki chętny na spoty
-
Spociki w Kielcach
Panowie grzebał ktoś z Was w pompie od klimatyzacji? Konkretnie chodzi mi o wymianę łożyska, bo huczy mi na wolnych obrotach.
-
Spociki w Kielcach
Przyznaje się bez bicia, to ja ukradłem śrubokręt i dlatego tak szybko sie zmyłem. Następnym razem posprzątajcie kamienie w trawniku
-
[ALL] Czy wyświetlacz temperatury z A4 pasuje do A3 ?
Panowie mam krótkie i szybkie pytanko czy ktoś orientuje się czy wyświetlacz temperatury z Audi A4 pasuje Do A3? Sprzedaje taki na allegro i po prostu klient się pyta a nie chce go w błąd wprowadzić. Mowa o czymś takim http://www.allegro.pl/item635179673_audi_a4_b5_wyswietlacz_temperatury_czujnik.html
-
Spociki w Kielcach
Bardzo fajnie było. Dzięki Daniel za zaproszenie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
od m3
-
Spociki w Kielcach
Ja mam chyba jeszcze.
-
Spociki w Kielcach
a mama mówiła Danielku nie chodź w tej kurtce do garażu
-
Spociki w Kielcach
porwana kurtka na rękawie i delikatny zarost
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Chyba chodzi o 7 marca o ile się nie myle, bo 4 sobota to w kwietniu jest 1. SYKET 2. froger34
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Auta były nie za czyste jak na zdjęcia do konkursu. Następnym razem mam nadzieje, że będą lepsze zdjęcia i w lepszym plenerze Aha i ktoś rzucił pomysł z hamownią. Mam nadzieje, że temat aktualny
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Wrzucam parę foto z dzisiejszego spotu. Jak na pierwszy raz było ok
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Tylko ten parking jest za stacją więc kawałek od dystrybutora...
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę.
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
duduś a gdzie chcesz to urządzić na brodach, znaczy w którym miejscu dokładnie ?
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Ja tam niby nie A4 już, ale mogę wpaść pooglądać i zawyżyć frekwencje
-
Dorabianie tablic na zamówienie
Witam, nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, ale tam Panowie szukam firmy która zajmuje się dorabianiem tablic tzw zamienników o wymiarach 31cmx15cm typu US, czyli małe prostokąty. Wiem, że to w Polsce jest nielegalne, mniejsza o to. Ktoś może się orientuje gdzie można zamówić zamiennik na wzór ori... Pozdr.
-
Spociki w Kielcach
Ok dzięki za info, a coś bliżej Starachowic.. hmm np w Skarżysku? Orientuje się ktoś? bo nie chce mi się z gratami jeździć taki kawał.