Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Cicho być łysy Nie ma z czym to się nie wychlam
  2. " Paulinka kręci figlarnie włosami "
  3. Siedziała na zapleczu No ale Pani Sylwia i ta nieznajoma w jasnym dżinsie też kosa. Tyle mam jej zdjęć, że starczy mi na dziś wieczór Danielu przyjedziemy za rok, napewno wjadę :
  4. Słabe te foty dresiarzu. Podeślę Ci moje i wrzcisz Mam pełno zdjęć A4 z pięknościami w obcisłych spodniach <mniam>
  5. Ten odkąd założył gaz to jaki chętny na spoty
  6. Panowie grzebał ktoś z Was w pompie od klimatyzacji? Konkretnie chodzi mi o wymianę łożyska, bo huczy mi na wolnych obrotach.
  7. Przyznaje się bez bicia, to ja ukradłem śrubokręt i dlatego tak szybko sie zmyłem. Następnym razem posprzątajcie kamienie w trawniku
  8. Panowie mam krótkie i szybkie pytanko czy ktoś orientuje się czy wyświetlacz temperatury z Audi A4 pasuje Do A3? Sprzedaje taki na allegro i po prostu klient się pyta a nie chce go w błąd wprowadzić. Mowa o czymś takim http://www.allegro.pl/item635179673_audi_a4_b5_wyswietlacz_temperatury_czujnik.html
  9. Bardzo fajnie było. Dzięki Daniel za zaproszenie
  10. Ja mam chyba jeszcze.
  11. a mama mówiła Danielku nie chodź w tej kurtce do garażu
  12. porwana kurtka na rękawie i delikatny zarost
  13. Chyba chodzi o 7 marca o ile się nie myle, bo 4 sobota to w kwietniu jest 1. SYKET 2. froger34
  14. Auta były nie za czyste jak na zdjęcia do konkursu. Następnym razem mam nadzieje, że będą lepsze zdjęcia i w lepszym plenerze Aha i ktoś rzucił pomysł z hamownią. Mam nadzieje, że temat aktualny
  15. Wrzucam parę foto z dzisiejszego spotu. Jak na pierwszy raz było ok
  16. Tylko ten parking jest za stacją więc kawałek od dystrybutora...
  17. Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę.
  18. duduś a gdzie chcesz to urządzić na brodach, znaczy w którym miejscu dokładnie ?
  19. Ja tam niby nie A4 już, ale mogę wpaść pooglądać i zawyżyć frekwencje
  20. Witam, nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, ale tam Panowie szukam firmy która zajmuje się dorabianiem tablic tzw zamienników o wymiarach 31cmx15cm typu US, czyli małe prostokąty. Wiem, że to w Polsce jest nielegalne, mniejsza o to. Ktoś może się orientuje gdzie można zamówić zamiennik na wzór ori... Pozdr.
  21. Ok dzięki za info, a coś bliżej Starachowic.. hmm np w Skarżysku? Orientuje się ktoś? bo nie chce mi się z gratami jeździć taki kawał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.