Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Podbij następnym razem tylko sie jakoś wyszykuj i umyj niunie
  2. z zazdrości powiem że brzydka żeby moja biała tak wyglądała to bym się cieszył
  3. d*pa blada z małej skrzynki można uzyskać ciepły i szybki bas, ale takiego świecącego straganu to nie bardzo.
  4. zalej betonem poważnie to maty na blachę a i pod zamek i cięgiełka gąbkę, nic więcej nie zrobisz.
  5. Dobry przód + wygłuszenie zacznij od tego, jak ci mało daj na tył głośnik 20cm w małą 20litrową skrzyneczkę i będziesz zadowolony a nie będziesz jakieś dziadostwo szerzył
  6. AA ty to bałeś się za samochodu wychylić bo nieogolony byłeś! przyznawaj sie Matmę umie a wiesz jaka dobra jest z biologi :D Pany to kiedy ten spot?
  7. http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/36/products_id/246 masz tam opisane co i jak
  8. Do tych głośnik trzeba wzmaka, a nie seryjnego radia. Bo na nim to posłuchasz tylko wiadomości
  9. To jak ty wsadziłeś tego nowego skoro nie rozkręcałeś boczków? Sprawdź kondensator na kablu od woofera do tweetera bo on może być już kupowaty.
  10. No to skrzynia tylko i wyłącznie, albo zmiana przodu. Nie wsadzisz skrzyni nie będzie grania. Ostatecznie ale to dla bardziej wtajemniczonych możesz zabudować woofer w bocznej ściance bagażnika.
  11. lepi na łikendzie
  12. Dobrze zrobione drzwi i 16cm w nich zagrają lepiej od tego suba
  13. Haha aleś dowalił :polew: Podobałeś się tej czarnej co gadała ze mną :naughty: Mogłeś coś przy bajerować Co do spota jakiegoś to ja przybędę na bank już na następny
  14. Syczeć syczą i każdy jest zadowolony Jak już wymieniać to cały przedni zestaw bo tak to nigdy sie to kupy trzymać nie będzie.
  15. Taki panel nie jest rewelacyjny bo wszystko trzyma się pewnie na tapicerce i głośnik nie gra w idealnie szczelnej komorze. Z drugiej strony opcja która jak podałem tez jest idealna bo część poweru z głosnika idzie w tapicerkę. Idealne połączenie jest tych dwóch metod : szczelne i sztywne przymocowanie głośnika do poszycia drzwi i wypuszczenie go poza tapicerkę i na zewnątrz ozdobny panel mdf.
  16. Za tyle to kupi nowe grube kable a nie będzie podłącze stare 10letnie kable i w dodatku cienkie. Jaki jest sens.. Ale jak wolicie przecież nie widać różnicy na oko
  17. Jak masz nie ori radio to i tak oryginalna kostka Ci nie spasuje. Radzę Ci puść nowe kable prosto od radia do głośników pomijając ich wzmacniacz bo jest on dupnej jakości tak jak i kable. Ostatecznie możesz znaleźć kable odpowiedzialne za sygnał w ori wiązce. Z tego co mi wiadomo idzie do głośników 5 kabli 2 są od sygnału a 3 od zasilania.
  18. Żółty i czerwony kabel z kostki iso złączasz i dajesz do zasilania radia Było na forum nie raz.
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/odp_b5_afn_podlaczenie_tylnych_glosnikow-t22047.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1 http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/odp_b5_adp_help_nie_dzialaja_tylne_glosniki-t16176.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1 http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/b5_ahh_jak_dobrze_podlaczyc_orginalny_wzmacniacz_do_radia_pioneer_deh2920mp-t25372.0.html;highlight=tylne+g%B3o%B6niki+nie+graj%B1
  20. Sprawdź dział warsztat. Zepnij żółty i czerwony kabel z kostki ISO razem Nie wiem ale wydaje mi się ze nie ma takiej opcji.
  21. Chłopy ja nie mogłem wpaść Rodzina mi zrobiła najazd na chatę i nie miałem czym jechać..
  22. nie jedzie
  23. Nosb trzymaj telefon przy "d*pie" jak coś Grzanek czyli wychodzi ze około 5 osób bedzie na spocie takich pewnych, z 80tek to zaczynają wymyślac że to święta i nie maja czasu wiec pewnie nikogo nie bedzie.
  24. Nom pamiętam ta akcje.. Ale szkoda że na jutro nie wyjedziesz, ale jak coś to może po spocie wpadnę zobaczyć Twoją niunie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.