Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja jutro rady nie dam niestety
  2. Szymas tyle razy było http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=34
  3. Krycha odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z takich szybkich to rzadko coś wychodzi
  4. Przez obudowę komputera, musisz ją odkręcić i tam podświetlić sobie żarówką i znajdziesz tam otwór przy kolumnie kierownicy przez który przepuszczasz kabel.
  5. Ja mam to samo, przez kilka sekund mruga potem sama gaśnie. Przyłączam się do pytania :th:
  6. Kable zasilające przez lewy próg a rca przez prawy bo nei mogą leżeć koło siebie. Kable zasilające puszczasz przez obudowę komputera dalej obok kolumny kierownicy, no i dalej oczywiście progiem.
  7. Bałem się że krzywo nakleje i naklejka bedzie do d*py.. ale jakoś to wyszło ale i tak krzywo nakleiłem Cena trochę spora jak za taka naklejeczkę ale warto :th:
  8. ja zapłaciłem 10zł za pobraniem
  9. Wzmacniacz - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=265472489 Głośnik - http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=267710008 I do niego wykonać jakąś ładną skrzynkę, bądź kupić. Z pewnością będziesz zadowolony. Napewno lepszy zestaw niż ten JBL[br]Dopisany: 12 Listopad 2007, 19:37 _________________________________________________Lub głośnik Powerbassa też są zachwalane przez użytkowników http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,180&kid=180&pid=1104
  10. Na upartego wzmacniacz starczy pod głośnik i myślę że powinno być ok. Ja jednak JBLa bym sobie darował i szukał coś bardziej sensownego.
  11. Ja to samo dajcie znać to można pograć
  12. Krycha odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja bym mógł wpaść ale żeby coś więcej ludzi udało się zebrać :th:
  13. to weź BR będziesz miał niższe zejście, do tego typu muzyki zdecydowanie lepszy będzie tego rodzaju obudowa..
  14. zalezy jakiego rodzaju muzyki słuchasz
  15. Ja mam taką naklejkę tylko że S4 i całkiem nieźle się prezentuje. Zobacz w dziale moje audi tam dawałem zdjęcia moich zegarów.
  16. da się przeżyć Autko ładne ale zmiany które napisałeś jak najbardziej na miejscu
  17. U mnie w A6 to samo, działa jak mu się chce czasami to wogole, czasami chce przyciszyć a on się podgłasza. Większość podobno tak ma
  18. Sądzę że da radę. Orion bardzo nie kłamie na swoich danych i podaje w miarę realne możliwości wzmacniacz. Hertze są prądożerne, sporo trzeba by je napędzić. Ale sądzę że da sobie radę ten wzmak.
  19. Nie mówiłem że dokładnie przez Starachowice ale przez te okolice a do Skarżyska mam już niedaleko
  20. A wlasnie,ze ja mam dalej......bede leciec z Wawy :tongue4 to będziesz pewnie leciała koło mnie
  21. ja mam trochę dalej i benzynę a nie diesla
  22. kawał drogi
  23. Krycha odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie i Panie to może jakaś konkretna inicjatywa? Więcej Audiczek może by się dało załatwić więcej chętnych bo jak narazie z tego co widzę to kiepsko jest
  24. Ja już w domu, pogoda nie była z byt dobra podczas podróży, lało jak nie wiem co.. Było 8 autek, zdjęcia ja jakieś mam ale strasznie słabe Potem je zgram na kompa i wrzucę.
  25. Krycha odpowiedział(a) na Kuba92 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładny sedanik, II lift to jest to Co do wnętrza wydaje mi się że jakoś radio troszeczkę odstaje? Nie da się dalej go wepchnąć by tak nie wystawało?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.