Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luka3s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Luka3s

  1. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zalezy jaki bys chcial rok i wyposazenie
  2. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pochwal się kolejnym zakupem o ile będzie to audi Powodzenia w poszukiwaniach .
  3. ludzie skoro chce kupić telefon to niech kupi, chyba oto pyta, a nie zaraz niewiadomo co. Ma taką zajawkę więc niech jej kupi. Co to za problem?...
  4. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :polew: :polew: :polew: :polew: Za każdym razem ten człowiek mnie rozbraja swoim kosmicznym spalaniem swojego AFN'a!
  5. Ada Krawczyk - Weselny klimat :>:>:>:>:>:>
  6. Luka3s odpowiedział(a) na karolek61 temat w Audi A4 B5
    to ten co idzie po alternatorze? ... [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 19:51_________________________________________________na pewno jest gdzieś napinacz, trzeba poszukać :gwizdanie:
  7. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Również jak miałbym zmieniać auto to tylko na jakąś V w LPG zdecydowanie, no ale kto co lubi ^^
  8. Dzięki wielkie Panowie, już ogarnąłem temat zobaczymy co z tego wyjdzie :kox:
  9. X3 chyba, ta która ma dotykowy wyświetlacz oraz klawiature, więc nie trzeba korzystać z dotyku. Sam się nad nią zastanawiam, taki z wygladu klasyczny fajny telefonik, dostepny w kilku kolorach obudowy. Ogólnie dobra baza do odsłuchu muzyki, aparat 5mpixa całkiem, do tego Wifi
  10. hahaha ... :gwizdanie: gorzej jak nauczyciel jest fanem tej marki i mimo wszystko ją chwali
  11. Myślę nad Władcą Pierścieni tam niby jest przedstawiona walka dobra ze złem. Książkę miałem przedstawić w podobny sposób, więc wybrałem Dżumę i ludzi którzy walczą z epidemią dla dobra innych i ludzi którzy robią sobię na tym biznes, czyli zło.
  12. Witam Panowie, potrzebuje do szkoły opisać jakiś film z motywem walki, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć żadnego filmu w którym jest taki motyw (walki ze złem, walki z własnymi słabościami, czy walki między ludźmi np. o władzę - coś na tej zasadzie ). Jeżeli ktoś przypomina sobię taki film, to niech mi kopsnie tytuł i kilka słowek odnośnie filmu co bym mógł wodę dalej polać
  13. Nie mogę oglądać takich filmów Co chwilę sobię wkręcałem, że to tylko film, aby go dalej oglądać. Nienawidze takiego skurwysynstwa, a przeklada mi sie zaraz to na rzeczywistosc, co bym zrobil gdyby to byla np. moja dziewczyna, lub jakas przyjaciolka Buba mi zryl banke tym filmem i juz
  14. Spoko u nas jeden gość na forum mówi że w AFN pali 3.7L więc wszystko jest możliwe :decayed:
  15. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Może coś tam mu dolega poprostu, skoro jest brak dynamiki i "duże" spalanie. [br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________Zresztą mi w lato palił 11L przy klimatyzacji i dynamice, tyle że w mieście, nie w trasie.
  16. Stary, ale rycie bani omg, chyba nigdy żaden film nie wywarł na mnie takich emocji myślałem że wyłącze go podczas gwałcenia Dobrze dała sku wielom!!
  17. Poprostu bank ją sprzedaje, wiec cena bedzie mniejsza ;p
  18. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  19. Piękne auto, super kolor, coraz bardziej podobają mi się czerwone avanty :gwizdanie:
  20. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :gwizdanie: to ja ide do piaskownicy
  21. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Już wiesz czemu wale Zresztą nie istotne jak Ci AFN pali 3.3L to wszystko jasne
  22. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Bo to jest niemożliwe dla tego silnika, podczas skrzyżowań, świateł, przejść dla pieszych gdzie non stop się rusza. Nawet przy najekonomiczniejszej jeździe. ADP nie wiem czy tyle osiągnie w normalnym mieście.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.