Treść opublikowana przez Luka3s
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
a ktos sie moze orientuje czemu z 2g samo mi sie ciagle przelacza na 3g ? na 2g niby mam caly zasieg...
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
no wlasnie a czesto strona nie zaladuje sie do konca i musze ja ponownie oswiezac zeby ja wyrezac poprawnie cala a do tego podwojnie leci limit przez takie operacje, dodatkowo gdy przypuscmy laduje sie muzyka z yt to zaladuje sie do powiedzmy 15s i stoi i nie rusza sie nic, zupelnie nie mam pojecia dlaczego tak jest, poprostu komputer jest mi potrzebny do przegladania wlasnie glownie stron ewentualnie od czasu do czasu jakis mniejszy program sciagnac czy kawalek muzyki, no ale sadzilem ze bedzie to plynnie chodzic a nie taka kupa, w sklepie wlasnie pytali gdzie mieszkam itp mowilem ze w miescie 10minut od centrum wiec powiedzieli ze powinno byc spoko ewentualnie moglbym dokupic jakis wzmacniacz zasiegu ktory mi pomoze w trudnych sytuacjach gdzies za miastem powiedzmy. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 13:53_________________________________________________zarza podjade do centrum i zobacze jak tam bedzie z zasiegiem, jak bedzie lipa to wejde odrazu do tego t mobile i sie zapytam o co chodzi, bo szczerze mowiac mam cholerne cisnienie juz na ten internet a umowe podpisalem na dosc dlugi okres czasu
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
właśnie gdy go przełączam na 2G to za chwile automatycznie przełącza się na 3g
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
Modem to Huawei E353. Prędkości na umowie nie ma, jest tylko limit. Na opakowaniu od modemu jest napisane: HSPA+/UMTS (2100/900Mhz) EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900mhz) pobieranie danych hspa+ do 21 Mb/s wysylanie danych hsupa do 5,76 Mb/s no i tyle odnosnie internetu... nie wiem czy moze jest cos zle skonfigurowane? tak niby chwala ten modem usb i w ogole aczkolwiek laptopa tez zakupilem kilka dni temu i nie moge tego wszystkiego rozkminic, program do neta w sumie sam sie zainstalowal i skonfigurował i nie wiem czy tu trzeba cos przestawic czy co [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 13:35_________________________________________________A jeżeli chodzi o zasięg nie mam pojęcia czemu jest tak słaby...[br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 13:39_________________________________________________a internet łączy mi się poprzez 3G
-
Bezprzewodowy internet z blueconnecta pytanie.
Witam Mam problem z bezprzewodowym internetem który zakupilem okolo 3 dni temu, otoz internet zakupilem z limitem 5gb ( zdaje sobie sprawe ze po przekroczeniu go internet bedzie bardzo wolno sie mulil ) wykorzystalem dopiero 1gb bo mialem kilka aktualizacji windowsa itp takze jeszcze kawalek mi zostalo do przekroczenia limitu, net niby ma osiagac predkosc do 42mb/s. Aktualnie internet chodzi mi z taka predkoscia że ledwo mi sie wczytuja strony nie wspominajac o krotkich filmikach z yt a nawet samej muzyki z wrzuty to chyba jakies nieporozumienie, czy moze przez pierwsze dni internet dziala w ten sposob ? mial ktos z tym stycznosc ? Jezeli chodzi o zasieg to mieszkam prawie w centrum miasta a mam przewaznie 2 kreski z 5 zasiegu czego tez nie rozumiem, modem usb mam podlaczony do laptopa.Przepraszam za chaotyczny opis, ale spiesze sie a dosc mocno zalezy mi na rozwiazaniu tego problemu, bo potrzebuje dobrego polaczenia z netem. pozdrawiam
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
21.12.2012r strzeżcie się
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Wszystkiego najlepszego, tańszego paliwa, wielu modów, zwiększenia mocy i więcej bezpieczeństwa życzy Łukasz, prosto z domu z przed tvp2! Pierwszy sylwester od lat bez % ;(
-
[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ
fajny furacz
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
Nom koła takie jakieś "zwykłe" Ogólnie spoko, tylko nie ma tego czegoś, trzeba ją jakoś dopracować :gwizdanie:
-
Sposób na sylwestrową noc
No nie mów, że jesteś takim maniakiem Weź lepiej idź się po mieście powłóczyć, czy coś Byle nie FEJSBUK w sylwestra! Nie chodzi oto że jestem maniakiem, poprostu plany mi nie wypaliły ... więc zostaje w domu, a że nie piję to... albo skoki narciarskie 2002 Polskie Złoto, albo facebook
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Zadziwia mnie to auto kiedy patrzę jak wyglądało na początku a jak wygląda teraz, a jeszcze moc
-
Sposób na sylwestrową noc
Sylwester z facebookiem qwa mnie czeka
-
[B5 AAH] Jaki olej po takim małym remoncie?
ciekawe ile by u mnie wyniósł taki remoncik
-
7 Mustangów...
oj tam dziurawe... wszystko da się ogarnąć, trzeba mieć tylko podstawę świetna sprawa...
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
mi sie pasterka wydłużyła do 5 rano :gwizdanie:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
ale mnie suszy :gwizdanie:
-
Życzenia Świąteczno - Noworoczne
:good: :good: :good: odemnie również
-
[ALL B5] Audi S4
nie mam pytań... :kox: :kox: :kox: :kox:
-
Uszkodzenie paczki przez Poczte, co robić
. . . . . . . brak słów
-
[B5 ADP] Brak ssania
Mi znów chyba za długo ssie
-
TT wiejski "tjuning"
tranosformers xD
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
Chciałem w pubie, ale pozamykali już wszystko, a oni doskonale o tym wiedzieli. Stróże prawa i nie stałem na środku ulicy i nie chlałem...
-
Pytanie o coś mocniejszego
dostałem mandat
-
Mandat za zatrzymanie się na zatoczce autobusowej
- Pytanie o coś mocniejszego
piłem w ten weekend, wspaniała . Czułem się jak nowo narodzony xP - Pytanie o coś mocniejszego