Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luka3s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Luka3s

  1. pozdro dla granatowego avanta w płocku przejeżdżającego około 14:30 koło biedronki w alejach strasznie brudne rami z przodu, nie mogłem się dojrzeć
  2. on nie jeździ... on lata
  3. Do pierwszej kontroli np. Służby Celnej :gwizdanie: jak za samochodem sie nie kopci jak za starym ursusem albo nie śmierdzi frytkami to nie tak łatwo o kontrolę No chyba że masz kogos życzliwego co Cię podpierdoli to wtedy masz problem tak na nowy rok
  4. ostatnio kupiłem cholera litr sobieskiego, myślałem że na drugi dzień wypluje żołądek, pomijając że po kilku kieliszkach zasnąłem na siedziąco ... ta wódka od początku była jakaś paskudna..zresztą coraz częściej te wódki są strasznie niedobre. Rozkminiałem z kumplem, że trzeba zacząć kupować nieznany alkohol tzn. niedawno się pojawiła u nas wódka "Chroby" nie jest to oczywiście najniższy przedział cenowy, ale i nie najwyższy, zawsze jak jakaś wódka się pojawiała to na początku była naprawdę dobra, ludzie zaczeli kupować w dużych ilościach, a nagle taki shit że się rzyga dalej niż widzi, dlatego też stwierdziliśmy że trzeba popróbować nowych alkoholi, aczkolwiek po ostatnim sobieskim trochę się boję.... Elektryczne Gitary - Goń Swego Pawia
  5. Luka3s odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    kozak auto kozak klimat kozak film.
  6. Coś pięknego, chcemy więcej filmików tego cacka ... mało go nie wyrwie z ziemi, naprawdę coś przepięknego :kox: :kox: Gratulacje!
  7. pb 95 5.49zł...
  8. Zadziałało, ale niestety tylko na jakiś czas, potem znów trzeba na nowo trzaskać pompki ... przy konkretnym katarze idzie się nieźle rozbudować
  9. a co my możemy poradzić wszyscy leją i jeżdżą, marudzą że drogo, ale bez tranportu nici.
  10. Ale żeś Julo powiedział...
  11. w Płocku na Królewieckiej blisko Tumskiej przy Kebabie czarne B6 w sedanie, z dwoma wydechami WPL LL~~ coś tam dokładnie nie pamiętam :> Czekałem chwile na właściciela ale się nie zjawiał. ( ramki klubowe ) Pozdrawiam
  12. Widzisz, nawet w Polsce się da :gwizdanie: Trzeba mieć łeb na karku, ale rzadko kto go ma
  13. Jak chcesz 18" to rzuć ją odrazu na glebe, więc dodaj do planów zawieszenie :>
  14. wypasione 15stki
  15. Dla mnie Corona jest teraz najbardziej przekozacka mogę tego wlewać co niemiara
  16. Luka3s odpowiedział(a) na Mariusz96 temat w Audi A4 B5
    BLUM BLUM często tak masz?
  17. to jednak pasek zostaje ;> ? Miałbyć tymczasowo :>
  18. :gwizdanie: Jakoś nikt nie chce zaoszczędzić na spalaniu:))))) A co niech rafinerie też sobie zarobią. wszyscy co mają audi,to stać ich na paliwo Co racja to racja...... [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________ :gwizdanie:
  19. Ja pierd..ole co za przyspieszenie, a ten dźwięk... jakby rozrywało coś
  20. Luka3s odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Na bmw musiałbyś przeznaczyć pewnie koło 15, chociaż i tak nie wiem czy znajdziesz coś sensownego w tej cenie i w dieslu, na pewno w lepszym stanie i mniejszej forsie byś znalazł jakiegoś benzyniaka, ale nie nalegam.
  21. Piekne auto nawi wbudowanej mi tam brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.