Treść opublikowana przez Luka3s
-
Spotkania na drodze
pozdro dla granatowego avanta w płocku przejeżdżającego około 14:30 koło biedronki w alejach strasznie brudne rami z przodu, nie mogłem się dojrzeć
-
TT wiejski "tjuning"
on nie jeździ... on lata
-
Ceny paliwa marzec 2026
Do pierwszej kontroli np. Służby Celnej :gwizdanie: jak za samochodem sie nie kopci jak za starym ursusem albo nie śmierdzi frytkami to nie tak łatwo o kontrolę No chyba że masz kogos życzliwego co Cię podpierdoli to wtedy masz problem tak na nowy rok
-
Pytanie o coś mocniejszego
ostatnio kupiłem cholera litr sobieskiego, myślałem że na drugi dzień wypluje żołądek, pomijając że po kilku kieliszkach zasnąłem na siedziąco ... ta wódka od początku była jakaś paskudna..zresztą coraz częściej te wódki są strasznie niedobre. Rozkminiałem z kumplem, że trzeba zacząć kupować nieznany alkohol tzn. niedawno się pojawiła u nas wódka "Chroby" nie jest to oczywiście najniższy przedział cenowy, ale i nie najwyższy, zawsze jak jakaś wódka się pojawiała to na początku była naprawdę dobra, ludzie zaczeli kupować w dużych ilościach, a nagle taki shit że się rzyga dalej niż widzi, dlatego też stwierdziliśmy że trzeba popróbować nowych alkoholi, aczkolwiek po ostatnim sobieskim trochę się boję.... Elektryczne Gitary - Goń Swego Pawia
-
Mustang Bullitt
kozak auto kozak klimat kozak film.
-
Inicjatywa obywatelska przeciwko podwyżkom cen paliw. Wydarzenie publiczne · Prz
...
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
Coś pięknego, chcemy więcej filmików tego cacka ... mało go nie wyrwie z ziemi, naprawdę coś przepięknego :kox: :kox: Gratulacje!
-
Ceny paliwa marzec 2026
pb 95 5.49zł...
-
Poradnik ja pozbyc sie kataru w pare minut ;)
Zadziałało, ale niestety tylko na jakiś czas, potem znów trzeba na nowo trzaskać pompki ... przy konkretnym katarze idzie się nieźle rozbudować
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
- Ceny paliwa marzec 2026
a co my możemy poradzić wszyscy leją i jeżdżą, marudzą że drogo, ale bez tranportu nici.- [B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
te ledy z przodu wywal- Chrysler Pacifica
Ale żeś Julo powiedział...- Spotkania na drodze
w Płocku na Królewieckiej blisko Tumskiej przy Kebabie czarne B6 w sedanie, z dwoma wydechami WPL LL~~ coś tam dokładnie nie pamiętam :> Czekałem chwile na właściciela ale się nie zjawiał. ( ramki klubowe ) Pozdrawiam- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Da się? - Da :>- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Widzisz, nawet w Polsce się da :gwizdanie: Trzeba mieć łeb na karku, ale rzadko kto go ma- [B5 AFN] Moja A4. cukierass
Jak chcesz 18" to rzuć ją odrazu na glebe, więc dodaj do planów zawieszenie :>- [B5 AFN] Moja A4. cukierass
wypasione 15stki- Ulubione piwo!
Dla mnie Corona jest teraz najbardziej przekozacka mogę tego wlewać co niemiara- [B5 ADR] Dziwny dźwięk
BLUM BLUM często tak masz?- Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
to jednak pasek zostaje ;> ? Miałbyć tymczasowo :>- Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
:gwizdanie: Jakoś nikt nie chce zaoszczędzić na spalaniu:))))) A co niech rafinerie też sobie zarobią. wszyscy co mają audi,to stać ich na paliwo Co racja to racja...... [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:36_________________________________________________ :gwizdanie:- Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
Ja pierd..ole co za przyspieszenie, a ten dźwięk... jakby rozrywało coś- hafken a4/s4
Na bmw musiałbyś przeznaczyć pewnie koło 15, chociaż i tak nie wiem czy znajdziesz coś sensownego w tej cenie i w dieslu, na pewno w lepszym stanie i mniejszej forsie byś znalazł jakiegoś benzyniaka, ale nie nalegam.- [ALL] Moja czworka C.D. (RS4 B5)
Piekne auto nawi wbudowanej mi tam brakuje - Ceny paliwa marzec 2026