Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luka3s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Luka3s

  1. Twarowski na forum A4 ? [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:37_________________________________________________Nic sie nie dzieje z BMW :> ? cicho tu jakoś panie HIOBIE
  2. tak jak by się dławiło...
  3. Poziek jaki ma ubaw
  4. Zachlać ryja w środku tygodnia, żeby wspomnienia nie zdążyły wrócić ^^
  5. jak masz kase to bierz gwint Ewentualnie spręzyny i 1be jeżeli chodzi Ci w sumie o wizuale zadowolenie. Chociaż szczerze lepiej wrzucić gwint i mieć z bani i wszystko jest jak należy
  6. rezaj rezaj bo jest co
  7. hehe Przyjemna informacja, że nie tylko młodzi doceniają tą markę :>
  8. Luka3s odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    może poduchy ... pod silnikiem.
  9. Luka3s odpowiedział(a) na smol temat w Audi A4 B5
    to żeś mu kur. de podpowiedział...
  10. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    Do 4 tysięcy jestem w stanie oddać na dobry swap.
  11. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    no bo jak bym coś wrzucał to coś konkretniejszego już bo nie ukrywam że ADR to jedna wielka kupa dla emerytów. Tyle że lipa, że ośka...
  12. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    Nie no jak wymiana to tylko na 1.8T z pewnością. No ale kuźwa nie mam sam warunków żeby to wszystko obejrzeć, a oddać do mechnika, to jak będzie to wszystko rozbierał to już by wypadało poprostu to zrobić. Co do popychaczy, raz napieprzają raz nie- nie wiem o co tam chodzi... Tak p.s dało by wrzucić silnik od audi TT? 1.8T 180 koni ?
  13. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    spoko, jak coś to daj znać, jestem ciekaw...
  14. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    no niby tak, a przełożenie silnika mniej więcej ile moze kosztować?
  15. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    No tak, ale kupić drugi silnik, wiadomo że wolałbym z turbinką, tyle że nie wiadomo w co się wpakujesz.. i tu jest ten znak zapytania
  16. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    popychacze klekoczą, oleju trochę bierze, uszczelka chyba jest generalnie walnięta, więc stwierdziłem że pora na remont, wole pewniaka
  17. Luka3s odpowiedział(a) na Luka3s temat w 1.8
    No właśnie nie wiem, bo jeżeli koszta są podobne co nowy silnik to chyba wolałbym wyremontować i wiedzieć co mam, a tak to kupię nowy i może się okazać że jest do remontu odnośnie co bym chciał w silniku zrobić to : - Nowe Pierścienie - Nowa uszczelka pod głowicą i planowanie głowicy - Komplet nowych popychaczy hydraulicznych - Poduchy silnika - Rozrząd odrazu nowy wrzucić - Wymiana uszczelniaczy - Usunięcie nagaru z silnika - Wymiana wszystkich uszczelek (dosłownie) no to tak na tyle.
  18. Luka3s opublikował(a) temat w 1.8
    Siemano Panowie, robił ktoś z was może kompletny remont silnika 1.8 ADR ? Chciałbym mniej więcej znać koszt, części + mniej więcej robota. A nie mogę nigdzie znaleźć takich informacji, a powoli zapowiada się na remont. Czy może lepiej będzie wrzucić nowy silnik ?
  19. Biały kox, niech nic nie zmienia
  20. U nas też raczej pucha z tego co sie orientuje kilka osób
  21. mimo ze paliwo drozeje
  22. hahaha ładnie, zawsze chciałem wybrać sie do stanów xD
  23. gdybys nie miał ropki od Tatusia tez bys sie cieszył z takiej ceny? nie zapominaj że ludzie poza wiekszymi miastami nie mają alternatywy w postaci komunikacji miejskiej (pks raz na dwie godziny sie nie liczy) i chca czy nie to musza uzywac samochodów. łukoil na prymasa ON 5.87 [/quote racja, racja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.