Treść opublikowana przez Luka3s
-
hafken a4/s4
8L w mieście Chętnie bym się ustawił swoim ADRem z jakąś vectrą 1.8 16v Ciekawe czy byłaby dynamiczniejsza Hafken, sprzedaj OOOO wsiadaj w Łopla i się ciesz niskim spalaniem i dynamiką [br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________Zresztą Twoje spalanie w podpisie samo mówi za siebię. 3.7 do pobicia
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda No właśnie w golfie jest zupełnie co innego. Jest jakiś taki prostokątny i nie przyjemny dla oka.[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 13:08_________________________________________________głupie czerwone zegary już dodają uroku
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
:good:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
widzę, że jakaś popijawa chyba była
-
hafken a4/s4
nie rozumiem jak silnik 1800cm3 może palić 7l. Nawet w trasie żadne b5 1.8 tyle nie osiągnie.
-
czym wyczyścić kostkę brukową z on
Jak masz tyle kasy żeby wylewać na kostkę to szacun Ona jest dobra do czyszczenia gaźników itp. Oj bez przesady kolego, nie jest aż taka droga, zależy ile tam tego oleju leży na kostce Do kostki słyszałem dobre jest wapno tak robią na torach
-
hafken a4/s4
To skoro Vetra Ci palila 7L to kupuj vectre i nie marudź
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
Ja kupując auto nie wychodziłem z trzech kolorów, Srebrny, Siwy, Czarny. Kupiłem granatowy Wcześniej mówiłem że nigdy czerwonego samochodu, ale jednak zadbany lakier robi swoje i auto naprawdę fajnie się prezentuje. Teraz nie miałbym nic przeciw
-
hafken a4/s4
czyli 10,5 l przy spokojnej ?[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 23:42_________________________________________________Znowu to samo, czy ja piszę że zakładam te graty od s line b5 ? no u mnie paliwo stoi 5.44 więc za 100zł wlewasz 18.3 L więc kiedy auto spala 10L w mieście na 100 wychodzi 183km ... [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 00:40_________________________________________________Średnio powinien Ci poprostu palić w mieście ok 10L w zalezności od stylu jazdy, trasa ok 9L na pewno nie mniej niż 8...
-
hafken a4/s4
ze 170-180 km na lajcie przy lekkiej nodze. Mi pali 11 w mieście ale miota nogą jak szatan
-
[B5 ABC] Moja A4
ja bym jeszcze w kiere zainwestował w planach
-
czym wyczyścić kostkę brukową z on
ciekawe czy benzyna ekstrakcyjna by dała radę
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
co bit
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
podoba mi się ten lakier cholernie
-
[B5 ADR] Problem z wymianą rozrządu
Szukałeś na allegro ?
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
spoko, spoko śmigałem takim tylko 1.9 TDI 90koni ;p całkiem sympatyczne wozidełko
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
Borasa rzadzi!
-
[B6 AVJ] Drgania przenoszone na kierownice.
No raczej. Chociaż nie mogę tego oglądać bo mi ciśnienie podnoszą te auta tam nie róbmy oftopku ;d
-
[B6 AVJ] Drgania przenoszone na kierownice.
Na pewno jesteś, też byłem Tylko siedziałem i słuchałem co tam puka, klekocze, itp. i zaraz na forum
-
[B6 AVJ] Drgania przenoszone na kierownice.
Ile razy mam mówić że ssanie się włącza na początku ??...[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 15:09_________________________________________________I nic tu poza ssaniem nie widać, jak na moje oko to wszystko jest tak jak być powinno
-
[B6 AVJ] Drgania przenoszone na kierownice.
Może kolega jest przewrażliwiony, bo te problemy są takie raczej powiem z "zachowań codziennych" aut Też tak miałem jak zakupiłem auto, wszędzie sie doszukiwałem jakiś usterek...
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
ankiete zrób ;d
-
[B6 AVJ] Drgania przenoszone na kierownice.
Frosty, dawno temu kupiles auto ? :gwizdanie:
-
Piosenka A4-klub.pl wybierana komisyjnie projekt
me2 :>
- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)