Treść opublikowana przez black70
-
Podgrzewanie przedniej szyby
Taka odpowiedź, to żadna odpowiedź. Jeśli starasz się pomóc, to powiedz co konkretnie trzeba dołożyć.
-
Podgrzewanie przedniej szyby
Czy w przypadku wymiany, można zastąpić zwykłą szybę szybą ogrzewaną? Czy oprócz samej szyby konieczny jest zakup jakiejś elektroniki, czy wystarczy samo kodowanie? Czy dodatkowo trzeba wymienić również panel klimatyzacji?
-
B9 Fellows
Hahaha, ładowarka indukcyjna... Marzenie... Usunęli ze specyfikacji. Z przodu jest drugie gniazdo USB obok guzika startera a z jego prawej strony okrągłe 12V. Dzięki. Uspokoiłeś mnie z tymi USB w podłokietniku. Autko na razie oglądałem pobieżnie, bo odbiór w przyszłym tygodniu. Kiedyś pytałem się o klapę. Faktycznie, są tam 2 przyciski. Otwierania gestem chyba nie ma.
-
B9 Fellows
Oby tak było, bo wygląda to na bida wersję. Nawet nie ma AUX, tylko jedno USB i tyle.
-
B9 Fellows
W aucie zamówione ASI (Audi smartphone interface), a w podłokietniku tylko jedno wejście USB. Coś jest nie tak?
-
B9 Fellows
Myślę, że tak Albo trochę poczekam i zrobię rejestrację już w nowym roku. Będzie lepiej wyglądać na papierze ; )
-
B9 Fellows
Jeszcze nie mam takiej informacji. Kwestia dostarczenia do dealera.
-
B9 Fellows
Dziękuję za poświęcony czas. Komfortowy klucz zawarty jest w moim przypadku w pakiecie Comfort, więc oddzielnego kodu PGC nie mam. Dlatego nie wiem, czy będę miał ten podwójny przycisk. Auto właśnie się wyprodukowało
-
B9 Fellows
Otwieranie nogą to dodatkowy pakiet za 3030 zł: Czy przy takim wyborze będzie podwójny przycisk z kłódką?
-
B9 Fellows
Teraz się nie śmiejcie. W niektórych elektrycznych klapach bagażnika jest dodatkowy przycisk z kłódką. Co to za dodatkowe wyposażenie/pakiet? Czy to jest przy komfortowym kluczyku? edit: niestety w konfiguratorze nie jest to wyjaśnione.
-
Nie działający system start stop
To tylko się cieszyć. Większość chciałaby wyłączyć to dziadostwo na stałe.
-
Wymiana nagrzewnicy
Była jakaś akcja serwisowa i wymienili mi w ASO na nową, tylko nie wiem która to była. Warto się dowiedzieć.
-
B9 Fellows
Oj, ktoś tu porządki świąteczne zrobił. Nie zdążyłem dowiedzieć się, co w B9 z Matrixami nie tak.
-
B9 Fellows
Z tego co widzę, to tylko o ajfonach tam piszą.
-
Czujniki cisnienia powietrza w kołach- gdzie?
Dzięki : )
-
Czujniki cisnienia powietrza w kołach- gdzie?
Czy dotyczy to również nowych modeli po lifcie (2021)?
-
Olej który wlewał poprzedni właściciel auta.Jaki olej jest odpowiedni audi a4 b8 2.0 TDI 143km CR
Oj, nie mam pojęcia, jak autko to odczuło. Te specyfikacje do czegoś pewnie służą. Może niech się wypowie na ten temat ktoś, kto się na tym zna.
-
Olej który wlewał poprzedni właściciel auta.Jaki olej jest odpowiedni audi a4 b8 2.0 TDI 143km CR
Specyfikacja dla tego modelu to 504 00/ 507 00, więc sprawa jest chyba oczywista. Albo Specific, albo X-clean+.
-
Historia pewnego BMW. Jaja do kwadratu.
No cyrk. Ja dostałem niedawno termin do produkcji na A4 na koniec listopada. Wcześniej oczywiście część wyposażenia poszła do piekła. Mam nadzieję, że z wyposażenia już nic nie upierdzielą po tym czasie, bo po prostu się załamię. Zamówione w kwietniu.
-
Polecane opony wielosezonowe
Myślę, że w tym przypadku wszystko zależy od wielu czynników, nawet od stylu jazdy. Do spokojnego pyrkania po mieście, nie w terenie górzystym, całkiem dobrze mogą się sprawdzić. Zwłaszcza jeśli chodzi o te lepsze marki. Niedawno Pirelli fajną wielosezonówkę wypuściło. Cinturato all season SF2. Nawet sam się zacząłem zastanawiać, czy to ma sens ; )
-
Jaki to kod lakieru?
Navarra blue metallic 2D2D, 2DPA, LX5H, X5H..... jeśli to lakier Audi. Ale to tylko strzał ; )
-
B9 Fellows
Ciekawy jestem, czy taki Audi phone box można będzie później dołożyć? Bo przez pół roku auta z taśmy będą bez tego ficzera.
-
B9 Fellows
W Audi masz teraz -20% od ceny katalogowej, więc nie jest źle.
-
B9 Fellows
Dokładnie taki termin dostałem (czerwiec 2022) jeśli chciałbym zachować wybrane wyposażenie. Na używki chore ceny się teraz porobiły, dlatego m. in. wybór padł na nowy.
-
B9 Fellows
Czekający na auto do produkcji nie mają łatwo. Brak dostępności podzespołów udziela się jak wiadomo nie tylko Audi. Właśnie z mojej konfiguracji wyleciał Audi phone box (będzie niedostępny przez ok. pół roku) oraz podgrzewana przednia szyba. Coś czuję, że to jeszcze nie koniec. Jak żyć? ; )