Treść opublikowana przez black70
-
Dobór dekielków do felgi
Felgi jak widzę są 6-ramienne. Dekielki mają 5 wystających łapek czy jak to się tam nazywa. Nawet jeśli wszedłby dekielek, to jak to będzie wyglądać?
-
Nie zamyka szyby pasażera przyciskiem u kierowcy
Jak w temacie. Od strony kierowcy mogę otworzyć szybę pasażera, ale tym samym przyciskiem jej już nie zamknę. Przy drzwiach pasażera działa normalnie. Będę wdzięczny za wskazówki. Czy to wina samego przycisku od strony kierowcy? Czy coś z przewodami?
-
[ALL B6] Elektryczne szyby - problem z działaniem...
Witam, miałem podobne objawy: Podczas zamykania, szyba (od str. kierowcy) szła w górę skokami. Czasami nie domykała się, tylko opuszczała się kilka centymetrów. Czynność trzeba było powtarzać kilka razy, żeby zamknąć całkiem. Wymieniony został mechanizm opuszczania szyby. Jakiś czas był spokój. Teraz zauważyłem brak reakcji przycisku. Czasami łączy, czasami nie. Zależy od pogody. Gdy na zewnątrz jest gorąco, przycisk nie działa. Przestał zamykać też automatycznie za jednym przyciśnięciem. O co chodzi ? Jeśli ktoś miał podobny problem, to proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
-
[B5 AFN] Brak mocy pod pedałem w Audi a4 1.9 TDI
Miałem to samo. Jest to w większości problem z zapiekającymi się kierownicami w turbinie. Tak często zdarza się w czasie lub po zimie kiedy jeździmy ostrożnie i mniej wciskamy pedał gazu. Niestety, ten typ tak ma. Autko co jakiś czas trzeba przegonić na wysokich obrotach i problem nie będzie się pojawiał. Tak miałem ubiegłej zimy. Zaobserwowałem, że zależy to również od paliwa. teraz leję tylko vervę i tej zimy problem się nie pojawił.
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
Podepnę się. Podczas otwierania drzwi kierowcy nie zapala się lampka nad lusterkiem i nie ma informacji na fis-ie otwartych drzwi. Dzieje się to tylko podczas mrozu. Czy możliwe jest, żeby jakiś czujnik w drzwiach przymarzał ? Gdzie szukać tego czujnika ?
-
[All B5] Jaki rozmiar opony na felge 17" ET35 7,5
225/45/17 vs 195/65/15 Różnica w średnicy koła = 0.2 mm Różnica w prędkości (%) = 0.0% 235/45/17 vs 195/65/15 Różnica w średnicy koła = 8.8mm Różnica w prędkości (%) = 1.4% matematyka trudna być Taki rozmiar mam na wklejce na drzwiach. (235/45/17) Chyba, że jest jakaś różnica, bo mam S-line fabrycznie obniżone zawieszenie. Więc mam dylemat: czy zakładać takie jak były 235 czy zmienić na 225/45/17.
-
[All B5] Jaki rozmiar opony na felge 17" ET35 7,5
Nie wiem, co wy z tym 225/45/17 ??? Oryginalny rozmiar do B6 to 195/65/15, więc odpowiednik wynosi 235/45/17.
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
(zbliża się zima, więc odświeżę wątek) A czy przy odpalaniu w zimie wciskać pedał gazu ? Czy ma odpalić bez dodawania gazu ?
-
[ALL B6] NR CZĘŚCI - Elektryczny mechanizm podnoszenia szyb.
Podpinam się do tego postu. U mnie czasami się zacina podczas zamykania szyby ze str. kierowcy. Jaka jest tego przyczyna i gdzie zacząć szukać ? (coś jakby nie łączy)
-
[ALL B6] Jaki filtr kabinowy ?
Witam, czy jest sens kupować filtr z węglem aktywnym czy wystarczy zwykły ? Czy Filtron K1078 będzie OK ? czy lepiej oryginalny ?
-
[ALL B5] Włączona klima parują szyby.
Jeśli na zewnątrz to ponoć normalna sprawa. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie. U mnie jak pada deszcz lub jest za duża różnica temperatury i wilgotności to paruje na zewnątrz. Pół biedy jak pada deszcz, to wycieraczki przetrą. Gorzej jak nie pada. Trzeba na spryskiwaczu jechać
-
[ALL] CB RADIO ALAN 199 która antena IC-100 Hustler czy ML-145 Sirio
A co sądzicie, żeby zamiast bata o dł. 145 cm założyć Georgie 30 cm. (do Alana) ? Kosztuje prawie tyle co ML, więc chyba nie jest zła ?
-
[ALL] Pobierania ksiązki adesowej poprzez bluetooth
Na razie nie mam możliwości sprawdzić z tel. SE. Mam drugą taką samą Nokię ale z innym oprogramowaniem. To samo. Ale zaobserwowałem, ze na wyświetlaczu zarówno jednego jak i drugiego telefonu podczas wybierania z kierownicy, inicjuje połączenie. Wyświetla w telefonie: "Łączę..." i zaraz wywala połączenie. Czyli jest komunikacja z BT z Audi.
-
[ALL] Pobierania ksiązki adesowej poprzez bluetooth
Robię tak, jak napisał kolega steve69. Jak już wybiorę kontakt, po naciśnięciu przycisku słuchawki w kierownicy - po prawej na dole - wyświetla się komunikat "ANRUF AUFBAU" i Helga coś gada i następny komunikat: "ANRUF BEENDET". Mój nr BT w aucie to: Audi UHV 9259, telefon to Nokia 6300. Dodam jeszcze, że telefon mam np. w kieszeni. Nie jest podpięty do adapteru bo go nie posiadam. Może powinien być ? I wtedy na tym adapterze jest chyba przycisk słuchawki ? I jeszcze jedno: Jak ktoś do mnie dzwoni, to wyświetla mi się tylko numer telefonu z kontaktów a nie nazwa kontaktu. Czy można to jakoś zmienić ?
-
[ALL] Pobierania ksiązki adesowej poprzez bluetooth
Ja niestety nie mam rolek mam starszy model B6. O tych rolkach to wiem, bo znalazłem gdzieś już na forum a o mojej kierownicy niestety nic. Ponawiam moją wcześniejszą prośbę. Aha, mam nokię 6300.
-
[ALL] Pobierania ksiązki adesowej poprzez bluetooth
Raczej odwrotnie. U mnie ściąga kontakty tylko z karty SIM [b6]. Nie wiem tylko jak dzwonić "z kierownicy" ? Kontakt wybiorę i co dalej ? Myślałem, że wystarczy wcisnąć przycisk słuchawki (na kierownicy po prawej na dole) a tu lipa ;( Odbieram połączenia właśnie tym przyciskiem i jest OK. Jak ktoś wie to proszę o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jest to moja druga a4. Poprzednio miałem b5 teraz b6. Mam nadzieję, że znajdę TU potrzebne info oraz będę mógł też komuś pomóc. pozdrawiam