Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kimi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kimi

  1. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale będziesz mógł tak koło 19-20?
  2. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano z wieczora :hi: Dzięki za miłe spotkanie i karty - fajnie było pośmigać na nowym torze :good: frugodh - potwierdzam, Vera padaka jak .uj, pomijam już agresywne szafki, ale generalnie jakoś tak dziwnie tam, niewarte na pewno tej ceny Dzięki za te namiary na Agatkę, sprawdzę na pewno, bo cena za miesiąc bardzo atrakcyjna. Ktoś ma ochotę się wybrać ze mną na kontrolną sesyjkę we wtorek? :cool1: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 21:57_________________________________________________ Co to ma być? :blink: http://gymsystem.cba.pl/kontakt1.html Seba, obczaj jaka profeska :decayed:
  3. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: rkwon, nie zaniemogłem, tylko po powrocie z siłki poszedłem do sąsiada na jedno małe jasne i skończyłem o 23 z zaawansowaną "fazą" :D Dzisiaj może Port, co? :mysli: Żeby nas nie wyziębiło za szybko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja zaraz wylatuję po Bartasa, myślę, że tak plus minus na 18, może parę minut przed będziemy
  5. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O ręczniku do ćwiczeń.... :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:37_________________________________________________Podjadę po Ciebie tak koło 17:30, 17:40 - będziemy jakby coś, w kontakcie
  6. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pamiętaj o ręczniku
  7. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak masz, to walnij sobie szklaneczkę rosołu, może być nawet Knorr gorący kubek
  8. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko, podjadę. :wink4:
  9. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba, no na Verę: http://www.verasport.lodz.pl/
  10. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: No to super, że Wam pasuje ta 18-ta :good: Będziemy w kontakcie
  11. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja Gdańsk Łódź :D Ale nas po Polsce rzuca :D
  12. Witamy :hi: Zapraszamy na spoty łódzkie w każdą niedzielę o 18 na parkingu Real (Jana Pawła II) oraz na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
  13. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O, widzisz, o 18 to dobra godzina :good: Będziemy w takim razie "yn tacz"
  14. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie będe wiedział jutro, kiedy ewentualnie będę miał czas, bo już mi Szanowna Małżonka zaplanowała "zajęcia" na weekend :disgust:
  15. :polew: :polew: Mają to we krwi, w końcu ich dziadkowie potrafili się wp***dolić samolotem wyładowanym materiałami wybuchowymi przykładowo w amerykański pancernik albo lotniskowiec na Pacyfiku - to taki XXI-wieczny "boski wiatr" nie może w d*pę innego bolidu? :decayed: :decayed:
  16. ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: kamikaze w sensie gamoń No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed:
  17. ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4:
  18. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: No ja też do pracy, a za niecałe 17 godzin będę w domu
  19. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nawet jeśli to będziesz miał czas na "naładowanie baterii" oraz skończenie zaczętej książki :wink4: No to fakt. Choć to niestety niezamierzona zmiana planów
  20. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no, bez jaj Ostatnio trwało to około 3-4 tygodni :gwizdanie:
  21. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: :good: ja również :decayed: :wink4: He he, a ja od soboty będę BEZ pracy :D Ciekawe, jak długo tym razem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jestem wszędzie: forum, irc, gg, mail, fb - do wyboru do koloru
  23. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to lipton, bo Iza pracuje do 14 A niedziela?
  24. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ohayoo :hi: Seba, godziny popołudniowe mogą być? Vera jest w sobotę do 20
  25. Kimi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no, ja bym raczej chciał być na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.