Treść opublikowana przez Kimi
-
Spociki Łódzkie
Ale będziesz mógł tak koło 19-20?
-
Spociki Łódzkie
Siemano z wieczora :hi: Dzięki za miłe spotkanie i karty - fajnie było pośmigać na nowym torze :good: frugodh - potwierdzam, Vera padaka jak .uj, pomijam już agresywne szafki, ale generalnie jakoś tak dziwnie tam, niewarte na pewno tej ceny Dzięki za te namiary na Agatkę, sprawdzę na pewno, bo cena za miesiąc bardzo atrakcyjna. Ktoś ma ochotę się wybrać ze mną na kontrolną sesyjkę we wtorek? :cool1: [br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 21:57_________________________________________________ Co to ma być? :blink: http://gymsystem.cba.pl/kontakt1.html Seba, obczaj jaka profeska :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: rkwon, nie zaniemogłem, tylko po powrocie z siłki poszedłem do sąsiada na jedno małe jasne i skończyłem o 23 z zaawansowaną "fazą" :D Dzisiaj może Port, co? :mysli: Żeby nas nie wyziębiło za szybko :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja zaraz wylatuję po Bartasa, myślę, że tak plus minus na 18, może parę minut przed będziemy
-
Spociki Łódzkie
O ręczniku do ćwiczeń.... :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 13:37_________________________________________________Podjadę po Ciebie tak koło 17:30, 17:40 - będziemy jakby coś, w kontakcie
-
Spociki Łódzkie
Pamiętaj o ręczniku
-
Spociki Łódzkie
Jak masz, to walnij sobie szklaneczkę rosołu, może być nawet Knorr gorący kubek
-
Spociki Łódzkie
Spoko, podjadę. :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Seba, no na Verę: http://www.verasport.lodz.pl/
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: No to super, że Wam pasuje ta 18-ta :good: Będziemy w kontakcie
-
Spociki Łódzkie
a ja Gdańsk Łódź :D Ale nas po Polsce rzuca :D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy :hi: Zapraszamy na spoty łódzkie w każdą niedzielę o 18 na parkingu Real (Jana Pawła II) oraz na forum: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268
-
Spociki Łódzkie
O, widzisz, o 18 to dobra godzina :good: Będziemy w takim razie "yn tacz"
-
Spociki Łódzkie
Dokładnie będe wiedział jutro, kiedy ewentualnie będę miał czas, bo już mi Szanowna Małżonka zaplanowała "zajęcia" na weekend :disgust:
-
F1, Rajdy i Motorsport
:polew: :polew: Mają to we krwi, w końcu ich dziadkowie potrafili się wp***dolić samolotem wyładowanym materiałami wybuchowymi przykładowo w amerykański pancernik albo lotniskowiec na Pacyfiku - to taki XXI-wieczny "boski wiatr" nie może w d*pę innego bolidu? :decayed: :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4: kamikaze w sensie gamoń No wiesz, kamikaze to nie byli gamonie Wg. mnie na miano kamikaze zasługuje bardziej Kobayashi, nawet narodowść się zgadza :decayed:
-
F1, Rajdy i Motorsport
ciekawe kto teraz przejmie etat "kamikaze" w calej stawce? Z niego był taki "kamikaze" jak z koziej d*py trąba :thumbdown: Nigdy go nie lubiłem. Groesjan nie błyszczał w 2009, kiedy zastąpił innego "asa", młodego Piqueta: http://www.formula1.com/results/driver/2009/838.html ale może chłopak ma potencjał i się rozjeździ, zobaczymy. Przy Raikkonenie czegoś tam się nauczy :wink4:
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: No ja też do pracy, a za niecałe 17 godzin będę w domu
-
Spociki Łódzkie
Nawet jeśli to będziesz miał czas na "naładowanie baterii" oraz skończenie zaczętej książki :wink4: No to fakt. Choć to niestety niezamierzona zmiana planów
-
Spociki Łódzkie
Nie no, bez jaj Ostatnio trwało to około 3-4 tygodni :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
:hi: :good: ja również :decayed: :wink4: He he, a ja od soboty będę BEZ pracy :D Ciekawe, jak długo tym razem... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jestem wszędzie: forum, irc, gg, mail, fb - do wyboru do koloru
-
Spociki Łódzkie
No to lipton, bo Iza pracuje do 14 A niedziela?
-
Spociki Łódzkie
Ohayoo :hi: Seba, godziny popołudniowe mogą być? Vera jest w sobotę do 20
-
Spociki Łódzkie
Nie no, ja bym raczej chciał być na spocie