Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. wlasnie cos te z przeplywki nie za bardzo sa. Kolega mial walnieta gruche i ja wymienil ale z dolu nie jest to co powinno. Jakie logi zrobic dla 2.5 tdi? To samo co dla 1.9?
  2. Witam. Koledze cos 2.5 slabo jedzie i dal mi logi mozecie pomoc co jest nie tak? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Mowilem mu ze to malo logow ale czy z tego da sie cos odczytac?
  3. skrzynia pasuje ale roznica w predkosci jest tylko 5 km/h na 5 biegu wiec nie ma sensu pchac pare stow zeby tylko pare km/h szybciej jechac. Druga sprawa to musisz mniec cos nie tak z moca bo to nie mozliwe ze tylko 150 km/h mozesz jechac bo powinien wiecej poleciec ( ja swoim 1Z sedan lecialem 180 spokojnie). A to ze Ci telepie buda przy ruszaniu to moze byc problem ze sprzeglem chociaz nie musi. U mnie po zmianie sprzegla na nowe tak bylo przez jakis czas az sie to nie ulozylo wszystko
  4. a kolego zobaczyl bys w bagazniku w ktoryms schowku czy nie ma centralki od tego i bys napisal jaka firma
  5. szukalem wlasnie ale nic nie ma tzn nasza szukajka nic nie znalazla na ten temat
  6. no tak i dlatego chcialem sie dowiedziec czy sa jakies nie ori godne polecenia
  7. nad tym tez myslalem ale czujniki sa strasznie drogie
  8. tylko ze to koszt okolo 500 zl a to dla mnie za duzo
  9. Witam. Chcialem zalozyc sobie w A6 czujniki parkowania z tylu. Jest tego troche na allegro i chcialem zapytac o opinie bo slyszalem ze niektore lubia wariowac np jak leci para z wydechu. Czy ktos zakladal cos nie ori? Moglby ktos cos polecic?
  10. o widzisz i tu mi wyszlo ze 205/50/17 albo 225/45/17 dzieki kolego
  11. patrzylem na ta wlepe i nie ma tam informacji o 17" jest tylko 15" i 16"
  12. nie patrzylem jeszcze ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o max duzy profil opony zeby to opona dostawala po d.... a nie felga
  13. czyli jak kupie fele 17" to zakladam 205/55/17 i bedzie git?
  14. niktnie mowi o B8 . Chcialbym wiedziec jakie opony 17" o najwiekszym profilu wejda da A6 C5
  15. nie woze wiele kg dlatego szukam 17" i chcialbym zalozyc opony 215/50/17. Czy to mi sie zmiesci? a czy 215/55/17 da rade wsadzic?
  16. ale jaka jest roznica w A6 czy A4 jak ja zakladam takie same felgi co mialem w A4 i wszystko pasuje i nic nie obciera
  17. no wiec jak wiecie jakie sa roznice to moze byscie sie podzielili ta informacja?
  18. no wlasnie ja swojego kompletnego nie moge sprzedac tak jak pisalem wyzej a mam AKN
  19. no to iakie wyjda 17" o najwyzszym profilu do A6 C5?
  20. Ciekawe czego do kosza powinien pójść? Poprostu chciałem rady dotyczącej alufelg i ja dostałem a co to za różnica czy to A4 czy A6 jak to jest prawie do samo
  21. ja bym narazie jezdził jak sie dobrze sprawuje
  22. ja wyjalem swoj i walki mam ladne i teszte tez tylko pompa wtryskowa padnieta i za 1500 nikt nie chce wziac
  23. jak ten 2.5 narazie Ci ladnie chodzi to go zostaw i jezdzij dopiero jak sie cos zepsuje i bede duze koszta naprawy to zakladaj 1.9
  24. wzrok i refleks u mnie jest dobry ale gorzej jak moja nazeczona kieruje to wtedy wszystki doły sa zaliczane:grin:. Zawieszenie mam 1BE w A6
  25. moje 16" nawet duze doly wytrzymywaly a wlasnie boje sie o te 17" napewno bede ori kupowal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.