Treść opublikowana przez Maras
-
Sprzeglo awx do afn problem
Jutro zmierze. Mechanik mowil ze wlasnie jak wrzuci bieg odpali i zacznie puszczac sprzeglo to normalnie zaczyna jechac ale na odpalonym nie mozna biegu wlozyc. Ile grubosci ma miec tarcza? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wie ktos jaka powinna byc grubosc tarczy od AWXa?
-
Sprzeglo awx do afn problem
Nie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Sprzeglo awx do afn problem
Witam. Mam problem po zalozeniu sprzegla awx+kevlar do afna. Wyglada to tak jakby sprzeglo nie rozsprzeglalo i nie da sie wbic biegu. Dodam ze mam skrzynie 6 biegow. Co moze byc problemem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no wlasnie bo nowa tarcza to koszt okolo 200 zl wiec wole za te pieniadze obic kewlarem
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi powiedz mi gdzie obijales w lublinie? Bede wlasnie zmienial sprzeglo i kupowal nowa tarcze wiec moze za ta cene bym kewlarem obil? Tarcza musi byc nowa czy jak to jest?
-
Dwumasa AWX
Wlasnie tak zrobilem i poszlo. Ladnie chodzi w obie strony
-
Dwumasa AWX
Czyli ma chodzic w obie strony. A jesli u mnie ladnie chodzi tylko w jedna strone to cos jest nie tak?
-
Dwumasa AWX
Witam. Zakupilem dwumase od AWXa do mojego AFNa i mam pytanie. Dwumasa podczas krecenia na boki idzie tylko w jedna strone. Czy to normalne?
-
Wzmocnione Sprzęgło jednomas 1.9TDI 110 czy dwumas 1.9TDI 130 , 2.5TDI 150-180
Odgrzeje kotleta. Mam dwumase o numerze 038105266AN i docisk 038141032P. Z jakiego to jest silnika 1,9? Ilu konnego?
-
Wtryski
i o takie info mi chodzilo. Wielkie dzieki
-
Wtryski
Ale cY od wszystkich czy jakies oznaczenie musi byc? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
ok dzieki za info bede szukal cos takiego
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
A od a4 podejda? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Pany od jakiego samochodu beda pasowas hamulce 312 do audi a6 c5 przedlift? Musza byc od zeliwnej zwrotnicy czy moga byc tez od alu zwrotnicy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wtryski
Wiem ze nie 216 tylko slyszalem ze od t4 2.5 albo lt 2.5 sa 216 a moge miec takie wtryski tanio tylko nie wiem z jakim numerem to sa 216 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wtryski
Wtryski beda sprawdzone u pompiarza przed montazem takze spokojna glowa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wtryski
Witam. Mam mozliwosc zakupu wtryskow od lt lub t4 a gdzies slyszalem ze ktores wtryski podchodza do afna i sa to tzw 216. Jakie to wtryski i czy podejda do mojego afna i czy rzeczywiscie sa to 216 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Rozkodowywanie radia concert 2
70 zl
-
Rozkodowywanie radia concert 2
Znalazlem ogloszenie w necie i podalem aby numer i dostalem kod takze nie trzeba wysylac
-
Rozkodowywanie radia concert 2
Witam. Czy jest ktos na forum kto rozkodowuje radia?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ok sprobuje zapytac. Dzieki
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wie ktos moze gdzie mi rozkoduja radio concert 2?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja sie wybieram na WOŚP
-
Drgania przy 1800-2200 obrotów
Plecionka nie byla zmianiana?
-
System operacyjny Android
a jak go sprawdzic po imei ?