Treść opublikowana przez Maras
-
System operacyjny Android
Mam pytanie. Czy da sie sprawdzic po numerze imei czy samsung galaxy S5 jest oryginalny?
-
Obraz z laptopa na TV
No wlasnie o to mi chodzi ze chce caly obraz a nie tylko film
-
Obraz z laptopa na TV
Czyli nie da rady. Trudno dzieki za info
-
Obraz z laptopa na TV
samsung model UE55HU6900S laptop hp pavilion dv5 1210ew
-
Obraz z laptopa na TV
ale mi chodzi o caly obraz (tak jak po kablu hdmi) a nie o odtwarzanie filmow.
-
Obraz z laptopa na TV
tv samsung a laptop hp ale nie wiem jaka mam karte sieci bezprzewodowej. Jak mozna sprobowac to polaczyc?
-
Obraz z laptopa na TV
Witam. Czy moze mi ktos powiedziec czy do sie wyswietlac obraz z laptopa poprzez wi-fi na Tv smart tv. Jesli sie da to jak to zrobic?
-
Sylwester w gorach. Gdzie?
Ogolnie gory. Raczej bez roznicy
-
Sylwester w gorach. Gdzie?
ok ale chodzi mi o jakis namiar zeby zarezerwowac nocleg czy cos
-
Sylwester w gorach. Gdzie?
Witam. Czy ktos moze polecic jakies fajne i sprawdzone miejsce na spedzenie sylwestra w naszych polskich gorach?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
I ja dziekuje za spota. Bede sie pojawial jak najczesciej bede mogl bo ekipa jest super. Kowi byles pod arena i nie zawitales do nas?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
=== 10:00 == 1. Paweł212333 2. xMarcin95x 3. Simmon 4. BrzozkA4 5. Hugo 6. Maras
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
podajcie konkretna godzine bo nie wiem o ktorej przyjechac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi obojetna godzina chociaz wolalbym na 14
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ma ktos do sprzedania alu 17" do audi? Albo wie kto ma ?
-
Olej do skrzyni manualnej
Witam. Jaki olej najlepiej zalac i ile go wchodzi do skrzyni manualnej 6-biegowej DQS?
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
czaje ale chodzi mi o mocowanie silnika do auta i skrzyni
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Ale mi chodzi o a6 a tam chyba nie ma BKE
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Fajnie bylo. Oby tak dalej i z jeszcze wieksza frekwencja
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
Ale mi chodzi czy podejdzie p&p silnik
-
Zmiana z BKE b7 na AWX
A powie mi ktos czy do A6 C6 2.0 tdi mozna wsadzic silnik 1.9 np AWX ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a co trzeba do ograniecia vagiem? Ja mam vag coma jak cos i prawdopodobnie bede na spocie
-
[AFN] Nie odpala i nie świeci się kontrolka od świec
probowales podpiac inny sterownik ?
-
[AFN] Nie odpala i nie świeci się kontrolka od świec
a ma i to duzo. Mialem taka sama sytuacje ze nie odpalal i sie nie laczyl ze ze sterownikiem i okazalo sie ze zrobily sie zimne luty na kosciach wlutowywanych do ECU i nie odpalal. Podmien sterownik albo jedz do firmy co Ci chipowala zeby przelutowali jeszcze raz kosci
-
[AFN] Nie odpala i nie świeci się kontrolka od świec
masz zachipowany samochod?