Treść opublikowana przez Rafal-L
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Daj email Rafik to wysle Ci wszyskto z opisem na email
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Dodam ze wycie jest od predkosci 75km i tylko podczas dodawania gazu " obciazenia" jak odpuszcze noge przestaje wyc....
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
nie pompe kupilem na wszelki wypadek ze wzgledu ze slysze jakies wycie z miski olejowej... niestety po wymianie slysze to dalej, jutro bede testowal Turbine... jak to nie turbina, to mozliwe ze cos przy wale korbowym.... koncza mi sie juz pomysly hehehe:)
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
mam 14 zdjec wiec usiade do tego pozniej... + zrobilem apre skanow z Ksiazki... co bylo by wszystko klarownie
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
To jakas paranowja bo za cholere nie widze jak moge dodac zdjecia w Sam naprawiam...
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
opisze wszystko jezeli chodzi o B6 wlacznie z zakresem dokrecania srub ---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 10:56 ---------- Ok materialy mamm przygotowane co do mojej sprawy w misce znalazlem troche odlamkow plastikow ze starego bagnetu i od scianki spietrzajacej, niestety inzynierowie poraz kolejny sie nie popisali zamiast jak bylo kiedys zamontowac scianke spietrzajaca aluminiowa , zamienili go na plastik :/ co do Reszty wygladalo bardzo dobrze, pompa byla troche zawalona, nie czyscilem jej bo zamontowalem nowa
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Pompa juz wymieniona zajelo mi to jakies 6 godzin, popuscilem sanki na dwuch srubach i podnioslem silnik, ciezko bylo ale dalem rade, jutro postaram sie naskrobac foto story w sam naprawiam, bo porobilem pare zdjec....
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
dokladnie teraz Bezawaryjnosci
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Jestes tego pewien Grzes?
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
no tak ale ja chce odkrecic dwie przednie sruby... wiec rozumiem ze po takim zabiegu trzeba geometrie ustawiac?
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
powaznie z ta zbieznoscia:)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja wlasnie bede zalewal Millersa CFS 5w30 cena dosc wysoka bo 250zl za 5 litrow ale nich silnikowi na zdrowie wyjdzie:D wczesniej lałem Motula i tez bylem zadowolony:D
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Jasne Bartnicki ze niema ludzi idealnch i czasami pojawiaja sie problemy, tylko jezeli cos wraca kilkakrotnie, to nie tylko jedna osoba musiala cos zrobic nie tak, mniejsza o wiekszosc, wazne aby staneli na wysokosci zadania;) Ja tam wole Samochod oddac do Ciebie Bartus:)
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
tak ale tu chodzi o to ze jak poluzuje sanki to bed emusial ustawiac zbieznosc a tak jak pisalem mam strasznie daleko z mojego miejsca zamieszkania w Norge
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
no tak Szogun, ale czy jest mozliwosc podniesienia go na tyle wysoko... czy trzeba rozczepiac jakies rurki i wezyki, aby miska wyszla bez problemu?
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Macie jakis prosty sposob na sciagniecie miski olejowej, bez opuszczania sanek?? moze jakis watek ze zdjeciami?? wpisywalem w szukaj ale nie moglem nic znalezc....
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
Szkoda slow... i to sa profesjonalisci??? dali d*py... a teraz staraja sie wybrnac z calej sytuacji....
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Castrol zostawia ladny syf w silnikach:)
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul,Valvoline, Millers
-
[B6 AVJ] Maź w układzie odpowietrzającym
Mysle ze mechanior wezmie wiecej:) trzeba rozpiac rozrzad;) pozniej waleczki... wiec troche roboty jest... mozna to zrobic samemu bez problemu ale tak jak adams78 napisal trzeba miec troche pojecia...
-
[B6 AVJ] Maź w układzie odpowietrzającym
czasami wystarczy wysokotemperaturowy sylikon
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja obecnie zmieniam Motula na millersa CFS 5w30 tryple esters
-
[ALL B7] Wymiana oleju w skrzyni Multitronic
Na allegro nigdy neimasz pewnosci czy to napewno ori....
-
[B5 AHL] Kompletny bagnet sprawdzenia stanu oleju
bagnet kosztuje grosze w serwisie
-
[B6 AVJ] Maź w układzie odpowietrzającym
normalna rzecz:D z macia w rurce od turbo+ tak jak pisza sprawdz kruciec wody:) ja u siebie tez go wymienialem bo mi zaciekalo:)