Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal-L

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal-L

  1. bart Ty poprostu musisz miec cos co bedziesz usprawnial i upiekszal:D
  2. dziekowac czyli kazda felga z et nie wiekszym niz 42 podejdzie?
  3. Jakie felgi 16 cali podejda pod zacisk 320?
  4. Pazdzierz Fajnie sie prezentuje....
  5. Rafal-L odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema panowie;)
  6. sprawdz kable w gumie od drzwi kierowcy, bo wygląda ze tam masz wlasnie zwarcie....
  7. Zrobienie tego jest banalnie proste. Najpierw wyciągasz z grilla chrom i montujesz go na śrubki do dokładki, śruby wkręcasz od boku chromu tam gdzie wchodzi później kratka wiec nie trzeba do tego ściągać zderzaka, ja nim wkręciłem sruby wywierciłem otwory malym wiertelkiem, co by chrom nie popękał od wkręcanych śrub... chrom się będzie elegancko trzymał dokładki po takim zabiegu.... później zostaje jedynie włożenie kratki na miejsce... i to na tyle, wiec bezsensu jest niszczenie czegokolwiek calosc wygląda tak.....
  8. Ile ludzi tyle bedzie opini:) ja sam uwazam ze swiece boscha sa lepsze.... a NGK jasne ta sama polka....
  9. sprawdz najpierw najprostrze rzeczy, czyli cisnienie oleju.... przyczyn halasowania moze byc wiele
  10. Fajnie one wyszly Darecki. P.s mlody sie pyta ciagle o wojka i o zajce...
  11. Rafal-L odpowiedział(a) na audison88 temat w 1.8T
    u mnie znaki na walkach pokrywaja sie identycznie jak u Ciebie.... nieda sie tego ustawic inaczej....
  12. Rafal-L odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    ogledziny napinacza, i lancucha jak najbardziej, do tego mozna zerknac do miski cyz niema tam zalegajacego syfu, + odpowietrzenie silnika. do tego hamulce wymiana wszystkich plynow wlacznie z ukladem chlodzenia i termostatem, po takim zabiegu bedziesz mial spokoj na dluzszy czas
  13. Rafal-L odpowiedział(a) na wampir temat w 1.8T
    dokladnie wszystko gra;)
  14. Rafal-L odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    ja kupuje ori bo miałem przez chwile Boscha okazala się wadliwa...
  15. Rafal-L odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    przep musi być dedykowana aby było see.... ważne ze nieszczelności wyeliminowane.... teraz znajdz kogos z ta sama przp i sprawdz...
  16. Rafal-L odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    mowie o przepustnicy... wykrec, wyczysc i zrob adaptacje... zobacz czy cos pomoze jak nie to podmien
  17. No to gitara Darecki ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 14:37 ---------- Ganek u Boostera po zamontowaniu dokladek od kupry
  18. Rafal-L odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    zobacz czy nie masz gdzies dziury w dolocie... albo sprawdz przepustnice
  19. co to za problem pomaluje sie
  20. Rafal-L odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Przenies watek, calos bedzie sie zapewne tyczyla sprzegla w skrzyni biegow.... wiec powinien wyladowac w ukladzie napedowym
  21. dostaniesz go z nowym napinaczem;)
  22. zapewne audi servis:D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.